Любители на котки - Тема 162

  • 25 455
  • 784
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 208
Добро утро!
А там дали има нещо за мен?

# 76
  • София
  • Мнения: 16 197
Има. Любов.

# 77
  • Мнения: 4 067
Какво значи когато котето рие с краче до паничкта с храна?
Яде, ри с краче, после се накисна в легена с вода, пи и накрая се изака. За психиатър сме.

# 78
  • Мнения: 22 433
Добро утро и от мен!

От снощи вече с нов член на семейството. Simple Smile

Леко съм притеснена обаче по въпроса с тоалетната.
Ползвали са тоалетната от Лидл, такава и взех.
Когато го сложим вътре започва да душка и сякаш да я яде. Не мога да преценя яде ли, или не, обаче се облизва.
Рови с лапички, но нищо не прави вътре. От снощи от 20ч, когато го взехме, до тази сутрин - нищо.
Започва да ме притеснява това. Очевидно знае как се ползва тоалетната, но няма изхождане никакво.

# 79
  • София
  • Мнения: 6 082
Когато Мади дойде вкъщи, от сутринта до вечерта нищо не свърши в тоалетната. Беше шашната. Чак през нощта се беше отчела с всичко.
Снимка на новото попълнение? Simple Smile

# 80
  • Мнения: 4 067
Бе какво им става на тия котета, едно ака във водата, от която пие, друго си яде тоалетната..
Покажете снимка на новото коте!

# 81
  • Мнения: 3 998
Essentiall, спокойно днес ще свърши работата. И нашето коте когато дойде вкъщи преди месец,първите 2дни беше леко в шок. Скри се зад гардероба там спа 2дни. Първия ден нито яде,нито вода пи,нито wc. На 2я ден започна да се подава и нещата си влязаха в релси.

Аз да питам,каква четка да взема за разресване? гледам  различни видове има, нашият е късокосмест британец .

И друг въпрос каква трева, всички еднакви ли са или да търся само с картинка британец?

# 82
  • София
  • Мнения: 39 764
Жалко, че няма да има шанс да предаде гените си.
Явно е напълно стандартна бенгалска котка. Ако беше "по" може би щяха да го оставят в развъдника.
Прилича на баща си. Майка му е странно красива.
В котилото имаше женско коте, което беше черно, на черни петна Simple Smile Двете момчета в котилото почти не се различаваха едно от друго.

Преди съжалявах, че Харо не стана татко.
И силно се надявам, че Торо е станал татко на село. Ние не го кастрирахме, а хората, които го взеха едва ли са го кастрирали. Той беше хубав риж красавец.
Дъщеря ми го помни и от време на време въздиша по рижи котета. Синът ми "помни" само по снимки.

# 83
  • Мнения: 15 317
Котешки живот.
Ми ко, лято е:





Joy
Пп Ние сме със силиконова постелка. Най добре ни пасна.
Бентото от Лидл не е най доброто. Има по  добри и пак евтини, че и ароматизирани. Но при нас бентонита понамирисваше. Лекинко, като минеш покрай него. Със силикона няма грам миризма. Купувам от зооборса 10кг. за 36лв., имам и отстъпка и съм доволна. Като купя един чувал и забравям.
Пп В лидълското бенто Мая обичаше да си полягва. Сложа го в тоалетната и и тя рови, рови, та вземе, че полегне. Joy

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 225
Котачетата понякога ядат от тоалетната си. Една от причините е стомашно неразположение - вътрешни паразити, запичане и др. Моя Божан беше така, за щастие се оказа само запек, наложи се да хапва лечебна храна, пробиотик и 2-3 инжекции, защото малко закъснях с прегледа. Трябва да го види ветеринар, не чакайте.
Блеки да е честит! Прекрасен мъж е станал, цунка по муцунка! Моите половината са така, въпреки че са кастрирани - хойкат, бият се, пазят територия. Другите не, че нали има кой да пази вместо тях? Хитреци са големи! Grinning

Ето една от принцесите при татко, Куни. Подхвърлена от бебе, оцеля сред "старите кучета". Прекрасна и гальовна бонбонка-манекенка.

# 85
  • Мнения: 22 433
Благодаря момичета за коментарите.
Сложих от тази от Лидл защото имах малко останала. Днес ще купя друга.
Котето е обезпаразитено преди да го вземем, не са споделяли да има стомашни неразположения, ще го следя. Надявам се днес вече да има изхождане.
Децата съм им поръчала да го следят и да го слагат от време на време в тоалетната.

Това е Чарли

# 86
  • София
  • Мнения: 39 764
Essentiall, може и леко да е стресирано, все пак влиза в нов дом.

Приятелката на дъщеря ми си взе коте. Не беше пишкало няколко часа, а по-голяма нужда чак на другият ден беше ходило.
Детето гледа коте за първи път и беше много притеснена.

За Аш ми бяха дали малко от старата постелка (дървена). Сравнително бързо свикна с тоалетната си.

# 87
  • Мнения: 39 355
Ес, кажи им да дебнат и ако свърши работата(която и да е тя) извън тоалетната да метнат малко материал в тоалетната, да го сложат и Чарли там да си подуши, и да му замирише на него си.

# 88
  • Мнения: 9 184
Споко ,  Чарли щом е от развъдник, значи знае къде да се изходи! Просто дребчо е стресирсн от новите миризми на новото място.
Ох Джасте , тая Мая е такъв губер искм да я мачкам , мачкам кеффф.Gift Heart


така спи по гръб..котка

любимата ни играчка напоследък

# 89
  • Мнения: 4 067
Чярли е голям малък сладур! На каква възраст е?

Общи условия

Активация на акаунт