На море в България 2021 г.! - 4

  • 50 047
  • 745
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 1 489
Благодаря за новата тема. Ние във вторник заминаваме за Аркутино и ще дам отзив за Аркутино Фемили Ризорт, защото в предната тема имаше запитване. Доколкото чувам и чета от коментарите, обаче, висчко си е както миналата година.

# 106
  • Мнения: 6 298
Момичета, моля помагайте
Всички планове за море ми се провалят
За сега ни е възможно да отидем само за 2 нощувки, но от утре
Навсякъде където се обадя удрям на камък
Ако някой има контакти с къща за гости , семеен хотел , бунгала - всъщност всичко само да е на морето
Виж в Слънчев бряг в Букинг има много свободни места. Задай си дати и филтри "близо до плаж" и подреди по цена и ще ти излезе какво има свободно.

Последна редакция: пт, 23 юли 2021, 17:07 от fatalina

# 107
  • Мнения: 57
Здравейте. Резервирахме каравана Соул на Кайт Къмпинг Градина. Някой има ли впечатления от мястото? С две деца сме, 1.6 и 3.8 г. Благодаря! Чувам все по-ужасни неща за Градина...

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 3 559
Момичета, моля помагайте
Всички планове за море ми се провалят
За сега ни е възможно да отидем само за 2 нощувки, но от утре
Навсякъде където се обадя удрям на камък
Ако някой има контакти с къща за гости , семеен хотел , бунгала - всъщност всичко само да е на морето
Действително ли щом зададете критерии в букинг не намирате нищо?

# 109
  • Мнения: 57
Много е трудно в последен момент, според мен...

# 110
  • Мнения: 415
Здравейте. Резервирахме каравана Соул на Кайт Къмпинг Градина. Някой има ли впечатления от мястото? С две деца сме, 1.6 и 3.8 г. Благодаря! Чувам все по-ужасни неща за Градина...
Градина е гмеч и смрад,не е това което беше 😞

# 111
  • Мнения: 12 016
Момичета, моля помагайте
Всички планове за море ми се провалят
За сега ни е възможно да отидем само за 2 нощувки, но от утре
Навсякъде където се обадя удрям на камък
Ако някой има контакти с къща за гости , семеен хотел , бунгала - всъщност всичко само да е на морето
Гледахте ли на север - Каварна, Кранево, Балчик, Крапец, Шабла? Обикновено на север не е толкова пълно.

# 112
  • Мнения: 3 505
Никъде не е чак толкова пълно, че да не се намери една стая. Веднъж сме ходили така и намерихме по-хубава стая от нашите приятели,които бяха с резервация. По-спокойно е да си имаш нещо резервирано, но едва ли някой е спал в колата си.

# 113
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
https://blitz.bg/regioni/vnimanie-ne-trgvayte-na-pochivka-km-yuz … o_news830448.html
Не бих рискувала да тръгна без резервация.В момента наистина има много хора.

# 114
  • Мнения: 35 110
На сайта на Албена излизат много варианти

# 115
  • Мнения: 6 298
https://blitz.bg/regioni/vnimanie-ne-trgvayte-na-pochivka-km-yuz … o_news830448.html
Не бих рискувала да тръгна без резервация.В момента наистина има много хора.
Ами слаб им е сезонът! Какво да се прави. Днес четох, че пък друг проблем имат по морето. Имало много туристи, но бедни и само се разхождали и нищо не купували. Мъка, мъка. Страшна криза! Едвам се оцелява.
Извън шегата и аз не бих тръгнала на място да търся в жегата.

Последна редакция: пт, 23 юли 2021, 18:54 от fatalina

# 116
  • Мнения: 890
... с къща за гости , семеен хотел ...
Много често къщи за гости и семейни хотели не държат много на резервациите, особено за случайни клиенти. А и Вие искате само за две нощувки. Затова са Ви отсвирили. Клиент на телефона за тях е виртуален клиент (я доде, я не). Отивайки на място се превръщате в реален клиент, парите Ви им замирисват и т. н. ... Миналата година пристигам (естествено както винаги последните години без резервация) и искам две двойни стаи но да бъдат в съседство и да не са с южен прозорец, че е жега. Имаше, но бяха резервирани. Какво се случи ли? Ами ние се настанихме както желаехме, а тези с резервациите щяха да бъдат преместени в другите стаи.
Не сте уточнили в каква конфигурация (2, 2+1, 2+2, ...) сте и какъв е ориентировъчният бюджет, затова е трудно да Ви насоча по-конкретно, но ако идете в Приморско със сигурност ще намерите свободни места - официално легловата база в градчето е над 25000 легла, а колко е реално - никой не знае.

# 117
  • Мнения: 3 505
На нас в последните години ни се е налагало в топ сезон да почиваме и почти винаги, разхождайки се сме виждали табели за свободни помещения.

# 118
  • Мнения: 890
На нас в последните години ни се е налагало в топ сезон да почиваме и почти винаги, разхождайки се сме виждали табели за свободни помещения.
Табелите не са критерий - те никога не се свалят. Но е факт, че в т. нар. "топ" сезон - първата или втората седмица на август, търсенето ми отнема една цигара време, а аз ги пафкам доста бързо. Laughing Е, при мен има няколко нюанса, които помагат - не съм особено претенциозен, не търся изхранване в хотела (ОИ котегорично НЕ) и нямам лимит на бюджета.

# 119
  • Мнения: 3 505
Виждали сме и да ги свалят. Според мен предлагането значително надхвърля търсенето.

Общи условия

Активация на акаунт