Отговори
# 150
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Ох, ако втора година се отмени Тоскана (платена къща, самолетни билети и хотел в Рим), ще им тегля една майна на италианците!

# 151
  • София
  • Мнения: 6 682
Е, вероятно за ваксинирани в добавка с ПСР тест независимо от вакс сертификат ще може, не се ядосвай. Аз принципно говоря, че няма да е за пътуване. Общо взето на принципа проба-грешка достигнах до следната идея за това кога ще е добре за пътуване - след всяка вълна следват рестрикции и до 3-4 седмици след това има затихване и пак отварят, но непрекъснато трябва човек да дебне и да решава ласт минит, не да резервира предварително.
Дано не ти се отмени Тоскана!

# 152
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Надявам се. Резервацията на къщата е още от миналата година, тогава точно една седмица преди да заминем, въведоха карантина. Ние сме голяма компания, двайсетина човека, куп тийнове и по-малки деца. Възрастните сме ваксинирани, но за тийновете няма да има време.

# 153
  • София
  • Мнения: 12 018
Това с тестовете и за ваксинирани, наистина е прекалено. Че и не само при влизане, ами и на втория ден. А ако някой от самолета се окаже положителен, трябва да се самоизолираш. Ами, не, мерси! Много неприятен стана светът. Frowning1 Добре че поне една Лефкада успяхме да направим.

# 154
  • Мнения: 5 425
Тук не ми искаха тестове и сертификати за ваксини ... Smiley

Последна редакция: пн, 26 юли 2021, 12:45 от Ezhko

# 155
  • Мнения: 5 639
Искам гърците да въведат тест и за ваксинирани. Много ме мързи да им ходя и с кеф ще се откажа, само си търся повод.

Санака, къде е това с тестовете.

# 156
# 157
  • София
  • Мнения: 5 258
Искам гърците да въведат тест и за ваксинирани. Много ме мързи да им ходя и с кеф ще се откажа, само си търся повод.


Пепел ти на клавиатурата ... някои не ни мързи Grinning

# 158
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Е в тая жега кво Ша праИте там...

# 159
  • Мнения: 5 425
Е в тая жега кво Ша праИте там...

Как к'во? Шъ давят ковидя в узо!

# 160
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Много жега.
Ковидът видимо те изнервя... що?

# 161
  • Мнения: 5 425
Много за душманите Grinning
Що да ме нерви гадинката?

Последна редакция: ср, 28 юли 2021, 06:29 от Ezhko

# 162
  • София
  • Мнения: 7 277
Тук не ми искаха тестове и сертификати за ваксини ... Smiley

Къде е това, Ежко?

# 163
  • Мнения: 5 425
Западни Родопи. Между Аврамово и Сърница. По-точно около Кръстава.

# 164
  • Мнения: 5 639
Пролет. Садят картофите. Най-красивото нещо в България е Родопа планина.

Общи условия

Активация на акаунт