Въпрос за Хориомон

  • 2 118
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 196
Здравейте бях на фоликулометрия днес. Имам 3 фоликула ,2 в дясно 13,9 другия 14 мм а в ляво 13,8 ММ. Според вас на колко мм е удачно да се постави таймираща инжекция,доктора каза на 18 ..но не съм сигурна така ли е и колко расте на ден самият фоликул. Ако някой ми помогне със сметките ще съм му благодарна. .Hug говорим за нормални опити,цветна снимка проходими тръби,спермограмата е нормозооспермия,хормони в норма.

# 1
  • София
  • Мнения: 13 082
Не е добре да ходиш при лекар, на когото не вярваш.
 Но в случая е прав. На и над 18 се слага тригерът. Нарастването е при всеки различно. Зависи от това как е дозирана стимулацията и доколко се поддаваш на влиянието й. Горе-долу по 1 мм на ден, но е относително. При правилна стимулация може и с 1,5 да растат.
Твоите фоликул са още малки. Има къде да растат. Може и още някой да нарасне или някой да претърпи обратно развитие.
Поне още 2 прегледа през ден трябва да имаш, докато решат да сложат тригера. Не бъди толкова нетърпелива, а си щади емоциите и нервите, защото тепърва ще ти трябват.
Всъщност, какво значи нормални опити? С какво те стимулират? Няма начин да е естествен цикъл с тези 3 фоликула. Или правите само стимулация и таймиране, но после ще правите секс, вместо пункция.

# 2
  • Мнения: 196
Нормални опити,пих от 2 до 6 ден 2 по 1 Фемара.

# 3
  • София
  • Мнения: 13 082
Успех!

# 4
  • София
  • Мнения: 3 412
Нормални опити,пих от 2 до 6 ден 2 по 1 Фемара.

Зависи от годините ти, но по написаното явно си млада и 18мм. е добре за тригер, ако си в напреднала възраст се слага на 16мм. За да се разбере кога е точния момент се пуска ЛХ то показва дали има време да пораснат още или няма време и скоро ще овулираш.

# 5
  • Мнения: 78
здравейте, вчера бях на фоликуметрия от ляво беше 25мм от дясно 12 доки ми би Хориомона и вчера почуствах голяма топлина да излиза от кръста ми, а днес ме боли десния яйчник дали се е спукал според вас (пропуснах да кажа, че според моя доктор става и 25мм) дайте съвети моля ви дали в станало чудото 🤐😥

Общи условия

Активация на акаунт