Любители на кучета - 120

  • 23 067
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 540
Биляна, това е идеално. Ще го поръчам.
Верно съм яко спек Simple Smile

Последна редакция: чт, 19 авг 2021, 06:37 от Дух (:

# 721
  • Мнения: 147
Дух Клетката наистина може да е прекалено малка, виж някакви алтернативни методи, защото огражденията за кучета са безбожно скъпи. Преди да взема Майки разглеждах и стигнахме до извода,че ще е по-добре и по-лесно ние да си му направим. Имахме и излишен дървен материал та успяхме от нищо нещо.

Предложението на Биляна е супер компактно и леко. Мен малко би ме притеснило,че е пластмаса,но щом е за деца не мисля,че ще е проблем. Hug Ще се справиш сигурна съм.
Също така ще помоля ако може да ми съдействаш за линк към тези масажи и как да се успокоят,че ние с нашия нервоч се мъчим по клипчета на Мама Еми,но нещо успокояването ни е сложно. Grinning

# 722
  • Мнения: 2 540
Ами за сега решихме да остане в София Бъстър, утре ще го закара при техните. Аз се бях настроила и всичко бях вече измислила и организирала в ума си, но тази сутрин така беше решил. И аз нямам против, защото вярвам в споделените отговорности, които не включват човешко бебе, бебе куче и семейно куче в едно пространство и обгрижвани от един човек.

Ами аз още не съм практикувала успокояващ масаж, но имаше линк с видео на руски при Еми, трябва да видя как да го намеря, там ми е много сложно с хурсенео

# 723
  • sf
  • Мнения: 10 143
Бъстър всъщност не го ли махната техните?
Много кофти ситуация.

# 724
  • Мнения: 8 757
Оооо, Дух,това щастие,което си показала със снимката е невроятно.
  А тя как реагира на скубането?
   Вчера щеркинса каза,че освен за кърмене,почва да чете как да запознаем кучето с бебето.Забелязваме ,че Айра е много кротка и послушна,когато са сами двете.Когато зет ми се прибере от работа,с него е по-грубата игра.
  Вчера синът ми си ръчкаше нещо по атв и каската му беше оставена на поляната.Такова дебнене падна,сигурно 40 минути заляга и лае по нея.Киара вече почти не ни отразява.Тя се вълнува единствено и само от кокошките ми.
    Ние сме с клетка ,назаем ,за което страшно благодаря на  Хибискус.Научи се бързо,че там е нейното място , когато не може да е пусната поради различна причина.Когато дъщеря ми вземе прахосмукачка,сешоар или пусне блендер,Айра сама влиза в клетката.Там се чувства спокойна и в безопасност.Работят върху тези страхове,защото като пусне прахосмук, пишва от страх.
   Също така е научена,след игра навън да влезе в клетката,сама си отваря и си ляга вътре и чака да бъде заведена в баня за миене.
     Така че клетката е много полезно съоражение,според мен.

Последна редакция: чт, 19 авг 2021, 10:06 от марулета

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 6 013
Дух, виж и дали няма обикновени стари кошари в ОЛХ. По-евтини ще са, а и по-здрави.
Виж тренировки за клетка тук:
https://doggofriends.com/%D1%85%D0%B8%D0%B3%D0%B8%D0%B5%D0%BD%D0 … 1%82%D0%BA%D0%B0/

# 726
  • тук-там
  • Мнения: 5 691
Дух Клетката наистина може да е прекалено малка, виж някакви алтернативни методи, защото огражденията за кучета са безбожно скъпи. Преди да взема Майки разглеждах и стигнахме до извода,че ще е по-добре и по-лесно ние да си му направим. Имахме и излишен дървен материал та успяхме от нищо нещо.

Предложението на Биляна е супер компактно и леко. Мен малко би ме притеснило,че е пластмаса,но щом е за деца не мисля,че ще е проблем. Hug Ще се справиш сигурна съм.
Също така ще помоля ако може да ми съдействаш за линк към тези масажи и как да се успокоят,че ние с нашия нервоч се мъчим по клипчета на Мама Еми,но нещо успокояването ни е сложно. Grinning
Много ви е сладко и функционално заграждението. Вие сте още много мънички за мама Еми. Играйте си и създавайте връзка. След месец според мен ще е готов за тренировки и успокояващия масаж. На видеото при мама Еми кучето е поне на 4 месеца.

# 727
  • Мнения: 2 433
Марулета, аз за бигъл купувах клетката, тя и за кане върши работата, гледай какъв аванс съм отпуснала 😂
И на Алис заграждението много ми хареса, много си падам по неща “направи си сам”.

# 728
  • Мнения: 8 757
Хиби,клетката свърши, и все още върши страхотна работа у дома.Благодаря!
   Дървеното заграждение е страхотно!

# 729
  • Мнения: 147
Mtz Ох супер, защото почнах да се притеснявам да не изпусна нещо. За сега за масажи не дава все тръгва да хапе, а пък като го пипня по лапите докато е седнал или по гръбчето абурд започва да хапе и да се пуска. Чак почнах да се чудя какъв дявол съм взела и че чак сега си намерих майстора и аз. Grinning
Хибискус Аз също много харесвам “направи си сам”, но нямаше да мога без помощ от приятел - брат ми, защото съм малко вързана в ръцете.
Благодаря ви. Hug Общо взето има няма 10-20 лв ни излезе направата й (винтове,планки, резета и пантички). Единствения минус е,че е доста тежка.

# 730
  • тук-там
  • Мнения: 5 691
Много е малък още, Алис. Играй си с него, предлагай му играчки, за да не ви хапе и го гали и гушкай, когато му се спи е е по-релаксиран. Имаш време - ще започнете с тренировките и съм сигурна, че ще имате сериозни постижения!

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 6 013

Нали каза, че отдавна искаш да ги изхвърлиш...

# 732
  • Мнения: 2 961

Нали каза, че отдавна искаш да ги изхвърлиш...
Интересно , после как ги изкара  Joy
Моя редовно похапва по някой чифт джапанки ..


Успях да го хвана в любимата му поза ...

# 733
  • Мнения: 18 442
Tintina, голяма беля е тази изразителна муцуна.

Нашият дзверо тази нощ се проявил. Ставам аз до WC, обикновено се размърдва и той - идва, поздравява, изпраща ме до тоалетната и след мен пак си ляга. Гледам не идва, няма го никъде, но реших, че спи при децата. Обаче ММ, като станал и му се сторило странно, че никъде не се вижда и започнал да го търси. Та нашият се качил на дивана да спи (не му даваме да се качва там), свил се на кълбо, свил и ушите, за да се слее максимално с околната среда и се правил, че не вижда и не чува. Ни гък, ни звук. Joy

И да се оплача, че вече ми премина и мога да споделя. Онзи ден в парка, докато е бил с щерката, някакъв е дошъл и го е изритал. Че и щерката е влязла в диалог с изрода, да го пита защо. Ама - младо момиче, с малка по размер овчарка…явно  са били лесна жертва за избиване на комплекси. Беше излязла без телефон, та не е могла и да ни се обади. За щастие този е отминал, а според нея куч не е разбрал точно какво се случва.

# 734
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021

Общи условия

Активация на акаунт