СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - ТЕМА 14

  • 41 799
  • 733
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1
Здравейте!
Нова съм във форума и бих се радвала на помоща ви. В петък стойностите на ЧХГ ми бяха 7,74, в понеделник 34. Тест Престо отрицателен. Днес около датата на МЦ получих кървене като за цикъл. Предполагам няма надежда…

# 511
  • Мнения: 4 844
ЧХГ показва, че сте бременна. Нараства добре засега.
Кървенето обаче е проблем, има вероятност да имате биохимична бременност, особено ако е кръвотечение, а не само зацапване.

# 512
  • Мнения: 65
Здравейте. Цикъла ми закъснява с 3 дена и снощи получих леко кафеникаво зацапване. Днес пак го има но не е като нормална менструация.  Направих си тест за бременност( не беше с първа урина) и се видя мн мн бледа втора черта . След като го видях отидох и си пуснах кръвен. Резултата от него е
HCG total - (HCG+beta)
Серум / ECLIA 2.72 mUI/mL.
Въпроса ми е може ли това да е някаква начална бременност и някоя от вас имала ли е такава ситуация ?
Благодаря предварително Simple Smile

# 513
  • Мнения: 7 898
По- скоро е отрицателен тест за съжаление.

# 514
  • Мнения: 76
Здравейте, имала ли е някоя от вас такъв случай, в който на 11 ден от овулацията кръвният тест е отрицателен, но след това се е оказала бременна. Вече 6 месеца нищо и с всеки изминал месец психически се побърквам, знам че трябва да спра да го мисля, но при мен е невъзможно. Днес би трябвало да е 11 ден от овулация и чхг е отново 1,2.

# 515
  • Мнения: 380
Здравей, Елисавета.
Аз преди няколко седмици питах същото и едно момиче отговори, че при нея е станало точно така: на 11-ти ден напълно отрицателен кръвен тест, а на 13-ти вече положителен. Дано и при теб стане така! Успех! Много добре те разбирам, как се чувстваш…

А да питам и аз запознатите: за колко дни след инжекция “за спукване на фоликул”, ЧХГ се изчиства от организма, ако не е настъпила бременност?

# 516
  • Мнения: 76
За жалост сигурно ще си ми дойде, но надеждата умира последна.
Успех на Вас!

Здравей, Елисавета.
Аз преди няколко седмици питах същото и едно момиче отговори, че при нея е станало точно така: на 11-ти ден напълно отрицателен кръвен тест, а на 13-ти вече положителен. Дано и при теб стане така! Успех! Много добре те разбирам, как се чувстваш…

А да питам и аз запознатите: за колко дни след инжекция “за спукване на фоликул”, ЧХГ се изчиства от организма, ако не е настъпила бременност?

# 517
  • Мнения: 65
Вчерашния и тази сутрешния.  Не знам какво става. Не мога да си го обесня. ..
По- скоро е отрицателен тест за съжаление.

# 518
  • Мнения: 4 844
И двата теста ми изглеждат отрицателни.

# 519
  • Мнения: 65
Не знам. И двата имат много бледа втора черта.  Възможно ли е да има някаква бременност, но още да е рано да се потвърди ?

# 520
  • Мнения: 4 844
Не, няма как при отрицателен кръвен тест, да има бременност. Не сте бременна, тестовете са отрицателни.

# 521
  • Мнения: 5 380
Danchito, за мен също са отрицателни.
Бледите втори черти ми изглежда като да са от пренапояване на теста.

# 522
  • Мнения: 65
Благодаря ви за отговорите. Продължаваме да опитваме тогава 😞

# 523
  • Мнения: 2 420
Вчерашния и тази сутрешния.  Не знам какво става. Не мога да си го обесня. ..
По- скоро е отрицателен тест за съжаление.
След първият кръвен пуснете още един след 48 часа

# 524
  • Мнения: 4 844
Има смисъл от втори тест, ако първия е бил Положителен, за да се проследи как расте ЧХГ.
Когато първият е отрицателен, няма смисъл от втори след 48ч.

Общи условия

Активация на акаунт