Лещи за очи - 8

  • 49 619
  • 810
  •   1
Отговори
# 150
  • Varna
  • Мнения: 242
От лещи.бг си поръчвам 2х360мл. за 45.59 иначе за един брой цената е 23.99.



Единствения минус поне за мен е, че е произведен в Китай.

# 151
  • Бургас
  • Мнения: 16 483
Благодаря ти!
Не съм го виждала,но и не съм обръщала внимание.

# 152
  • Мнения: 1 524
Може да е коментирано преди, ама не съм обърнала внимание, та да попитам - от къде поръчвате разтвори онлайн? Не съм купувала от много време и искам да си сверя часовника както се казва, защото до сега ползвах голяма опаковка купувана отдавна и с намаление, но оптиката вече я няма. Търся си надежден сайт, от който да си поръчвам, пък ако хвана и някоя промоция ще е добре дошло.

# 153
  • Мнения: 252
Аз поръчвам лещи и разтвори от Лещи.бг

# 154
  • Мнения: 4 818
Мисля, че и преди съм го писала - аз за най- обикновени лещи само за късогледство  ползвам обикновен натриев хлорид за 1.50 лв от всяка аптека.

# 155
  • Varna
  • Мнения: 242
Ако предния път не са ви казали, че правите глупости то сега аз ви го казвам.Не пишете подобни неща защото ще докарате някоя инфекция на някого който тепърва започва да носи лещи и черпи информация от форумите.

# 156
  • Мнения: 4 818
Ок , извинявам се -  просто споделям личен опит.

# 157
  • Мнения: 4 195
Натриевият хлорид е сол, по тази логика още по-евтино - солена вода. Grinning
Шегувам се, хора, вземете си хубав разтвор, специално за лещи, аз предпочитам овлажняващите. И да, има разлика между разтворите, а със солена вода със сигурност ще има според мен (не бих си направила този експеримент).
Също едни хубави лещи с хубав разтвор носят несравним комфорт през целия ден . Намерите ли си продуктите за вас и хванете ли цаката на сваляне/слагане, ще искате очила, само ако крайно ви мързи да си сложите лещи. Това от личен опит го пиша.

# 158
  • 1st floor
  • Мнения: 9 135
Натриев хлорид съм ползвала едно време и то само за да изплакна лещата, не за съхранение. Водичка си е.

Кой разтвор е овлажняващ? ПРодължавам да страдам от сухо око пред компютъра и да нося очила на работа. Пробвах с едни капки, вече не помня име, не вършат работа.

# 159
  • Мнения: 2 257
Хубаво е да се уточни за какви лещи търсите разтвор. Аз съм с твърди и в момента ползвам Kristalens. Той е овлажняващ. И само за информация в разтвора за лещи има съдържание на Натриев хлорид и динатриева сол на ЕДТА. И аз съм ползвала само чист Натриев хлорид и не съм имала никакви проблеми. Не препоръчвам, споделям. Всеки си преценява за себе си. Simple Smile

# 160
  • 1st floor
  • Мнения: 9 135
За меки лещи. С Биофинити съм.

# 161
  • София
  • Мнения: 6 219
Hyabak или Lacrifresh изпробвай.
Аз с биофинити съм доволна от тях. Но все пак ако продължава е най-добре да идеш на преглед.

# 162
  • Мнения: 252
Хубаво е да се уточни за какви лещи търсите разтвор. Аз съм с твърди и в момента ползвам Kristalens. Той е овлажняващ. И само за информация в разтвора за лещи има съдържание на Натриев хлорид и динатриева сол на ЕДТА. И аз съм ползвала само чист Натриев хлорид и не съм имала никакви проблеми. Не препоръчвам, споделям. Всеки си преценява за себе си. Simple Smile
От къде си поръчвате твърди лещи? И с каква годност са?

# 163
  • Мнения: 2 257
От тук вече около 15+ години 
Скрит текст:
Просто не съм намерила друго място, което да ме устройва цена-качество. Иначе базата им е много стара. Не е като по новите модерни кабинети, но от лещите съм доволна. Сменявам ги на всеки 2г, въпреки че нямам някакви проблеми и забележки.

# 164
  • Бургас
  • Мнения: 16 483
Стана ми интересно за твърдите лещи.
И за овлажняващият разтвор също.
До сега съм била само с меки.

Общи условия

Активация на акаунт