Седмокласници 2020/2021 - Трето класиране - (26.07 - 01.08)

  • 34 737
  • 497
  •   1
Отговори
# 345
  • Пловдив
  • Мнения: 2 420
То е ясно, но да напомня - освобождваме 1 място момче ЕГ Пловдив с английски език.

# 346
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Видях баловете. Съвсем правилно не рискувахме. Да не кажа, че не видях да е кой знае колко по-нисък от второ класиране (по спомен)

# 347
  • София
  • Мнения: 8 306
Много интересна е справката от 3то. Някои балове ми се струват по-високи от 2ро, но гледам на телефон (за желание 1 за девойката точките са под нейните, но пък следващо след сегашното и училище е нагоре почти 10т., а тя би влязла там на 2ро)
Другото което ми привлече вниманието са две паралелки СХН, за които е посочено втори език Ит., за едното е обяснимо (налични учители, едно от малкото МОНско с Ит), но за другото ... италианците не са най-техническата нация в областта на тези науки (Германия са друга бира, че и Франция)

Последна редакция: чт, 29 юли 2021, 15:31 от Desem

# 348
  • София
  • Мнения: 2 669
С 420.5 сме приети в 164 ГПИЕ - ИЕ+ИтЕ, освободихме място в 9 ФЕГ - ФЕ+ИЕ, което е заето от момче с бал 461.5.

# 349
  • София
  • Мнения: 8 306
Явно има доста размислили деца

# 350
  • Мнения: 2 052
И как изпуснахме мястото в Туес - с 25 стотни сме нагоре от последното прието дете на трето класиране Laughing . Въпреки , че Туес беше моя мечта , той дори не пожела да го пишем на първо класиране - компютрите не били "неговото" . А за първо и второ желание нямаше свободни места за момчета и нямаше дилема за трето класиране. Дали е възможно  да се отвори място за четвърто класиране за паралелки , които са нямали свободни места за трето класиране ? За четвърто тегли ли се пак диплома от  училището , където е записано детето ?

# 351
  • Мнения: 3 179
Видях баловете. Съвсем правилно не рискувахме. Да не кажа, че не видях да е кой знае колко по-нисък от второ класиране (по спомен)
И ние така !!
Дори на второ можехме да сме в по-добра паралелка, но я бяхме наредили след тази, в която ще сме Sad

# 352
  • Мнения: 3 078
Всички записани и отписали се, за да участват на 3 ще освободят местата си за четвърто класиране.
Т.е. може да има места в паралелки, за които не е имало свободни на трето.

Съвет, не натискайте за програмиране, ако детето не е убедено.
Не че друго се учи лесно, ако не е на сърце, но програмирането би било агония.

# 353
  • Мнения: 2 052
А аз не натискам , оставих го сам да избере - ридая си тука тихо в ъгъла .Знам , че  точно за програмирането трябва да имаш хъс и желание , той определено го няма.

# 354
  • София
  • Мнения: 8 306
red_violet, правилно щом не е неговото, правилно си го казала "хъс и желание", мога да напиша някой ред код, но не бих се занимавала с това освен, ако ми зависи оцеляването.

# 355
  • Мнения: 13
То е ясно, но да напомня - освобождваме 1 място момче ЕГ Пловдив с английски език.

иланг - иланг, синът ми е приет в ХГ с АЕ и като му казах за вашето място реши да пробва.
Имаш ли някаква информация от Английската за четвърто класиране, да чакаме да го обявят или да ходим до училището да питаме.

# 356
  • София
  • Мнения: 537
С 420.5 сме приети в 164 ГПИЕ - ИЕ+ИтЕ, освободихме място в 9 ФЕГ - ФЕ+ИЕ, което е заето от момче с бал 461.5.

Това не е "вашето" място във ФЕГ, то ще излезе на 4 класиране. Това място е било освободено от незаписало се на 2 класиране дете. Освен ако всъщност сте вие, той май беше записан в НГДЕК досега, нали?

Успех и още вдъхновение в новото училище Simple Smile

# 357
  • София
  • Мнения: 8 306
С 420.5 сме приети в 164 ГПИЕ - ИЕ+ИтЕ, освободихме място в 9 ФЕГ - ФЕ+ИЕ, което е заето от момче с бал 461.5.

Това не е "вашето" място във ФЕГ, то ще излезе на 4 класиране. Това място е било освободено от незаписало се на 2 класиране дете. Освен ако всъщност сте вие, той май беше записан в НГДЕК досега, нали?

Успех и още вдъхновение в новото училище Simple Smile
Не, точно тяхното е, защото не са се записали на 2ро!
Детето на Маги на беше записано в училище извън МОН.

# 358
  • Мнения: 7 446
Видях баловете. Съвсем правилно не рискувахме. Да не кажа, че не видях да е кой знае колко по-нисък от второ класиране (по спомен)
               Балът в някои паралелки е доста по-висок от този на второ класиране.Явно неправилно подредени желания или направо пропускане на у-щата ,наречени неелитни! Yum Да,ама сега изведнъж са се оказали на 3-то класиране желани.ЩоТ и в Бузема балът се е вдигнал. Yum

# 359
  • Пловдив
  • Мнения: 2 420
То е ясно, но да напомня - освобождваме 1 място момче ЕГ Пловдив с английски език.

иланг - иланг, синът ми е приет в ХГ с АЕ и като му казах за вашето място реши да пробва.
Имаш ли някаква информация от Английската за четвърто класиране, да чакаме да го обявят или да ходим до училището да питаме.

не знам каква е точната процедура, звънни в училището. До 10 септ следва да е приключило 4-тото класиране. Също така мисля, че след обявяване има 3 дни за кандидатстване.
Не знам какви са критериите, дали искат оригинал на свидетелство. Питай още утре - но секретарката не знаеше, но зам. директорка беше наясно.

Общи условия

Активация на акаунт