Естетични и процедури за лице и тяло – 41 тема

  • 50 292
  • 740
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 466
Здравейте,

Ходил ли е някой на консултация и процедура при доктор Ванеска, а след това на консултация при доктор Валянова? Как е минало и имало ли е някакво отношение, защото преди това сте ходили при другата докторка?

Аз бях при доктор Ванеска през август с ясно желание какво искам, но тя ми предложи с друго да започнем и после направи план как да продължим. Много ми хареса доктор Ванеска, много лека ръка има, страшно внимателна е, но има неща от плана, които ме смущават и не са точно така, когато правя проучване в интернет. Иска ми се да чуя и доктор Валянова, но се притеснявам, че вече съм била при доктор Ванеска. Не знам как да постъпя. Някакви съвети?

# 496
  • Мнения: 3 334
Аз бях при Валянова преди месец и съм много доволна от нея.
Аз открито просто бих казала, че искам второ мнение.

# 497
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Здравейте,

Ходил ли е някой на консултация и процедура при доктор Ванеска, а след това на консултация при доктор Валянова? Как е минало и имало ли е някакво отношение, защото преди това сте ходили при другата докторка?

Аз бях при доктор Ванеска през август с ясно желание какво искам, но тя ми предложи с друго да започнем и после направи план как да продължим. Много ми хареса доктор Ванеска, много лека ръка има, страшно внимателна е, но има неща от плана, които ме смущават и не са точно така, когато правя проучване в интернет. Иска ми се да чуя и доктор Валянова, но се притеснявам, че вече съм била при доктор Ванеска. Не знам как да постъпя. Някакви съвети?

Това са твоите пари, твоето лице, твоето здраве - имаш право да се консултираш с когото прецениш. Ако не държиш второто мнение да е точно на Валянова - поискай второ мнение в друга клиника, за да избегнеш тези притеснения. Но ако е за конци - разбирам, защо би ибкала нейното мнение. Тя е авторитет и има опит.

# 498
  • Мнения: 29
Хайфу за какво препоръчваш? Да си стопи мазнините в лицето, които и без друго намаляват прогресивно след определена възраст и да заприлича на мумия ли?

Препоръчвам да се чете за Хайфу на английски преди да се предприема, има много информация, както и снимки преди и след.
Е не четеш ли за какво го препоръчвам?? Ти си чети ако искаш всякакви статии, вярвай на каквото искаш. Аз съм го правила 2 пъти и определено ефекта е невероятен, не както казваш на "мумия"! 😂😂😂

Би ли дала снимки на третираните с Хайфу участъци преди и след за да видим невероятния ефект?

Аз съм виждала само негативни резултати и то драстични такива. Чела съм много по темата, защото по едно време мислех да правя, струваше ми се подходяща процедура за превантивна грижа.
Та ще ми е интересно да видя един човек с положителни резултати.
Ами не бих дала снимки, първо защото нямам специални преди и след, за да доказвам на някого ефекта, все едно лъжа. 😀😀 Нали си чеела толкова много по темата, едва ли от едни снимки ще си промениш мнението. 😉

# 499
  • Мнения: 1 336
Аз също останах много доволна от Валянова.
Не мисля, че ще има проблем да отидеш на консултация при нея, след като си била на консултация при Ванеска. Мен ме бяха посъветвали да направя същото, преди да реша при кого да направя процедурите. Човекът, който ме посъветва, мисля че познава добре и двете лекарки и предполагам, че доста пациенти го правят

# 500
  • Мнения: 3 734
De_desi, очевидно имаш голямо желание да спамиш и да се заяждаш.
Естествено, че не съм очаквала да пуснеш снимки, просто защото ефект, ако е имало е бил негативен такъв.
Дразнещи са препоръки от сорта на - иди, направи си еди-какво си, ефектът е бомбастичен, невероятен, но нищо няма да покажа, вярвай на голата ми дума.
Някоя клиника за Хайфу и определен лекар ще препоръчаш ли сега?

# 501
  • Мнения: 29
De_desi, очевидно имаш голямо желание да спамиш и да се заяждаш.
Естествено, че не съм очаквала да пуснеш снимки, просто защото ефект, ако е имало е бил негативен такъв.
Дразнещи са препоръки от сорта на - иди, направи си еди-какво си, ефектът е бомбастичен, невероятен, но нищо няма да покажа, вярвай на голата ми дума.
Някоя клиника за Хайфу и определен лекар ще препоръчаш ли сега?
Нямам желание нито да спамя, нито да се заяждам и то точно с хейтъри като теб, които всичко отричат и си мислят, че разбират от всичко, което естествено не е така! 😀
От толкова лекари и хора, които са правили процедурата точно ти се намери да изкажеш мнение, което трябва да се приеме за истина, иначе се спами, и да се изпращат снимки за доказателство 😀😀😀😀😀
По-добре си чети статиите и не прави провокации, защото е смешно! 😉

# 502
  • София
  • Мнения: 599
de_desi, следя тази тема от години. Многократно различни потребителки са казвали, че не препоръчват Хайфу за лице, защото топи мазнините по лицето, което води до отпускане и свличане на кожата на лицето. Не мисля, че някой се заяжда с теб. На мен би ми било интересно, а предпологам и на останалите потребителки, да дадеш повече информация, след като си доволна от процедурата. Например, колко процедури направи, в коя клиника, какъв ефект искаше да постигнеш, какъв е резултата и т.н.

# 503
  • Мнения: 39 042
Това Хайфу има ли го във вариант за борба с брич? Или за там е друга процедурата?

# 504
  • Мнения: 8 749
Desi, да не би да си доволна от това Хайфу?

Което според мен е китайско:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4304933392954215& … m_source=timeline

# 505
  • Мнения: 29
de_desi, следя тази тема от години. Многократно различни потребителки са казвали, че не препоръчват Хайфу за лице, защото топи мазнините по лицето, което води до отпускане и свличане на кожата на лицето. Не мисля, че някой се заяжда с теб. На мен би ми било интересно, а предпологам и на останалите потребителки, да дадеш повече информация, след като си доволна от процедурата. Например, колко процедури направи, в коя клиника, какъв ефект искаше да постигнеш, какъв е резултата и т.н.
Две процедури съм правила на средна и долна част на лице в Дерма акт. Винаги съм имала бузки, след няколко седмици се стопиха малко, но не съм станала като мумия. Принципно не бих правила засега, понеже нямам нужда, въпреки, че препоръчват годишно да се прави, като поддържаща процедура. Мисля, че по-горе писах. Просто споделих опит, не е нужно да скачат тука и да се заяждат, да искат снимки, доказателства, все едно съм в полицията. 😆😂😉

# 506
  • Sofia
  • Мнения: 15 511
Аз лично никога не съм я разбирала тая драма с топенето на мазнините...
Абе, вие тук всички по 50 кг. ли сте? Grinning
Не че нещо, но преспокойно бих могла да стопя доста мазнини по лицето си (поне така си мисля), а не съм на 20...
Та, недоумявам... Твърдите, че процедурите с радиочестота водят до свличане на кожата дори при хора, които могат да си позволят да свалят 10-15 кг., или това важи само за дами със слабо телосложение, които целят единствено стягане на самата кожа?
На мен поне винаги досега са ми представяли процедурите с RF, като удачни за стягане на кожата.

# 507
  • Мнения: 3 734
Аз например съм 45 кг, нямам излишен нито грам мазнина. Бузи нямам и никога не съм имала. Ако направя процедура, която между другото топи мазнините в лицето, положението ще стане страшно.
Хайфу може да е подходящо за дебел, бузест човек, който иска да си изтъни лицето.
За хора като мен си е опасна процедура, която може да нанесе необратими вреди.

# 508
  • Мнения: 29
Аз също съм слаба, 170см.,50кг. и за първи път чувам тук, че е опасна процедура и води до свличане на кожата, която дори се стяга от самата процедура. Нито един лекар в Дерма акт не се изказа лошо за hi fu, а точно обратното. Даже и те се подлагат на тази процедура. По-склонна съм да вярвам на лекари, отколкото на това кой какво е чел тук! 😉

# 509
  • Мнения: 1 172
Ами аз съм от недоволните. Бях писала в предишните теми за тази процедура, имах нужда само от стягане, но ми стопи мазнините и се наложи да слагам филъри за попълване. Всеки решава за себе си, тук просто споделяме опит.

Общи условия

Активация на акаунт