Естетични и процедури за лице и тяло – 41 тема

  • 50 784
  • 740
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 29
Здравейте, дами! Искам да споделя опит и да ви попитам за съвет.

Току-що навърших 38 години, за момента нямам бръчки, освен една (между веждите) и кожата ми изглежда сравнително добре (усещам леко отпускане сравнено с преди няколко години). От 5 години използвам продукти с ретинол (включително и Ретин-А) и ми влияят супер, но кожата ми е доста фото-чувствителна. Преди половин година направих една серия от процедури с Inmode Forma за лице в Skinline (6 процедури, по 1 всяка седмица), комбинирани с пакет от LPG процедури за лице - 9 броя (правихме ги веднага след Inmode Forma апарата, а последните 3 самостоятелно). Може би имаше някакъв минимален моментен ефект, но нищо, което някой (освен мен) да забележи...

Прочетох последните 5-6 теми, но така и не мога да реша кои са най-подходящите процедури за мен. За момента не искам ботукс и филъри, така че можете ли да ме посъветвате за подходящи процедури за моята възраст, които да помогнат за тонуса на кожата и по-стегнатият й и добър вид?

Това, което ме привлича доста са процедурите, които спомагат за образуването на колаген, като микронидлинг (разглеждам VIVACE RF & Morpheus 8 ), но от коментарите тук останах с впечатление, че освен една дама, никой друг не е възхитен от резултатите (или може би не се използва често)..

Допълнителни неща, които правя за поддържане на кожата ми са добавки с колаген, хиалурон и биотин (струва ми се, че имат положителен ефект)..

Моля, споделете идеи за процедури, които може да са подходящи за мен?
Здравей! Аз бих ти препоръчала HI FU процедура за стягане и топене на мазнини. Два пъти съм правила и ефекта е невероятен, но не се вижда първоначално, а трябва да мине известно време и ще останеш много доволна.
Иначе за Morpheus8 съм чувала добри отзиви, но не съм си правила тази процедура.

# 481
  • Мнения: 3 770
Хайфу за какво препоръчваш? Да си стопи мазнините в лицето, които и без друго намаляват прогресивно след определена възраст и да заприлича на мумия ли?

Препоръчвам да се чете за Хайфу на английски преди да се предприема, има много информация, както и снимки преди и след.

# 482
  • Мнения: 29
Хайфу за какво препоръчваш? Да си стопи мазнините в лицето, които и без друго намаляват прогресивно след определена възраст и да заприлича на мумия ли?

Препоръчвам да се чете за Хайфу на английски преди да се предприема, има много информация, както и снимки преди и след.
Е не четеш ли за какво го препоръчвам?? Ти си чети ако искаш всякакви статии, вярвай на каквото искаш. Аз съм го правила 2 пъти и определено ефекта е невероятен, не както казваш на "мумия"! 😂😂😂

# 483
  • Мнения: X
Здравейте, чета ви редовно, но имам едно питане. Може ли наведнъж да се сложи филър в устни и назолабиални? Или трябва например сега правим устни и след 2 седмици назото?

# 484
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Може

# 485
  • Мнения: 8
Здравейте,

Тези от вас, които са ходили и все още ходят в Дерма акт за филъри, може ли да ме "светнат" за цените? Т.е. цените, които са обявени в сайта за филърите - това за мл ли е и самото слагане включено ли е в тази цена или се заплаща отделно (ако да - колко?). Искам да си сложа в устните и назолабиалните, но не мога да се ориентирам за цената. Знам, че това зависи от количеството, което се слага, но питам ориентировъчно, защото и в сайта им не пише подробности. Примерно Juvederm Volux са дали цена 600 (това за 1 мл ли е?). Звънях да питам, но не мога да се свържа и затоа питам тук - ето толкова нетърпелива съм. Grinning

# 486
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Горе-долу -  това е цената за 1 мл.

# 487
  • Мнения: 6 184
Здравейте, чета ви редовно, но имам едно питане. Може ли наведнъж да се сложи филър в устни и назолабиални? Или трябва например сега правим устни и след 2 седмици назото?
Да.Слагала съм едновременно в устни и назо.

# 488
  • Мнения: 6 930
Здравейте,

Тези от вас, които са ходили и все още ходят в Дерма акт за филъри, може ли да ме "светнат" за цените? Т.е. цените, които са обявени в сайта за филърите - това за мл ли е и самото слагане включено ли е в тази цена или се заплаща отделно (ако да - колко?). Искам да си сложа в устните и назолабиалните, но не мога да се ориентирам за цената. Знам, че това зависи от количеството, което се слага, но питам ориентировъчно, защото и в сайта им не пише подробности. Примерно Juvederm Volux са дали цена 600 (това за 1 мл ли е?). Звънях да питам, но не мога да се свържа и затоа питам тук - ето толкова нетърпелива съм. Grinning
Цената включва и поставянето, дори да не е на един път. Моя 1мл Restylane Kysse го сложихме на два пъти и беше 560лв.
Повечето филъри са по 1мл, има някои по 0.5-0.6мл. Доктора ще те посъветва какъв да е най-добре.

# 489
  • Мнения: 684
На 31.08 сложих 1 мл в устните и вече имам усещането, че се изпари

# 490
  • Мнения: 547
На 31.08 сложих 1 мл в устните и вече имам усещането, че се изпари


Дайте и преди. И какъв е филърът?

# 491
  • Мнения: 684
Лекарката избра Рестилейн.
Ето и преди

# 492
  • Мнения: 31 191
На мен преди устата ми изглежда по- плътна. Новата е с направен контур.

# 493
  • Мнения: 3 770
Хайфу за какво препоръчваш? Да си стопи мазнините в лицето, които и без друго намаляват прогресивно след определена възраст и да заприлича на мумия ли?

Препоръчвам да се чете за Хайфу на английски преди да се предприема, има много информация, както и снимки преди и след.
Е не четеш ли за какво го препоръчвам?? Ти си чети ако искаш всякакви статии, вярвай на каквото искаш. Аз съм го правила 2 пъти и определено ефекта е невероятен, не както казваш на "мумия"! 😂😂😂

Би ли дала снимки на третираните с Хайфу участъци преди и след за да видим невероятния ефект?

Аз съм виждала само негативни резултати и то драстични такива. Чела съм много по темата, защото по едно време мислех да правя, струваше ми се подходяща процедура за превантивна грижа.
Та ще ми е интересно да видя един човек с положителни резултати.

# 494
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Съжалявам да го кажа, но - много слабо изпълнение на лекарката.

Общи условия

Активация на акаунт