Естетични и процедури за лице и тяло – 41 тема

  • 50 840
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 048
Gunhilda - в кой град си и къде слага твоя ботокс ?

# 76
  • Мнения: 680
Gunhilda - в кой град си и къде слага твоя ботокс ?

Пловдив - д-р Албена Чолакова.

# 77
  • Мнения: 38
И аз вчера се реших, и сложих ботокс на гневната бръчка. Да видим какъв ще е резултата и дали ще има нужда от ретуш. Ходих си отново във VDerm при д-р Петкова.

# 78
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 228
Ох , аз с риск да досадя да попитам пак какво мога да направя за очи ,освен блефаропластика. Приемам всякакви съвети, вкл. козметика, процедурки🙁

# 79
  • Мнения: 1 805
Ох , аз с риск да досадя да попитам пак какво мога да направя за очи ,освен блефаропластика. Приемам всякакви съвети, вкл. козметика, процедурки🙁
Бих направила Ултера при д-р Ива Стоилова.

# 80
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Алена, много полезно мнение за Радиеса, благодаря! Моите притеснения са да не изглеждам подпухнала или да се разлива, че при мен всичко що е филър с обем дава някакви отклонения. Под очите определено ще разграждам. Толкова отдавна го мисля този Радиес.

Кой е блогът?

Относно ботокса в гневна бръчка, като сте отворили дума - това е процедурата, от която най-много ми харесва ефекта до момента.

Не мисля, че ще изглеждаш подпухнала, ако се прави, както трябва. Това е за Radiesse

Ох , аз с риск да досадя да попитам пак какво мога да направя за очи ,освен блефаропластика. Приемам всякакви съвети, вкл. козметика, процедурки


Снимай или опиши по-подробно какъв е проблемът.

# 81
  • Мнения: X
И аз да се включа с въпрос за околоочната зона.
Има ли някой, който да е премахвал успешно бръчки под очи? Става дума за минимизиране и омекотяване на линиите, цялостно премахване едва ли е възможно. Какви апартни и инжекционни процедури сте правили? Единственото, което съм правила в тази зона са мезотарпии. Всички лекари, при които съм била са били категорични, че други процедури в моя случай не са подходящи. Обаче аз все си мисля, че все нещо може да се измисли по въпроса. Ще се радвам, ако има доволни да споделят опита си. На недоволните също се приемат мненията. Simple Smile

# 82
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 228
При мен има падане на горен клепач и като цяло хлътване на окото. Имам си и торбички под очите, синкави. Изобщо, разкош.

# 83
  • Мнения: X
karmacoma, тази зона е най-гадната от цялото лице. Други проблеми и несъвършенства по тялото като че ли по-лесно могат да се подобрят и коригират.

P.S. За тези, които се борят с белези от акне. В предната тема бях писала за процедурите, които бях правила. Резултатът от методът с разкъсването на тъканта даде изключително добри резултати. Вече виждам даже още по-голямо подобрение. Ако има борещи се с този проблем съм с две ръце за нея. Не сте ограничени нито от сезон, нито от време, възтановителният период също е доста по-малък в сравнение с лазерните апарати.

# 84
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 228
Искаше ми се нещо нетравматично, но май ще се реша на мезотерапия/бустер, че не мога да се гледам така.

# 85
  • Варна
  • Мнения: 3 060
Мезотерапия за синини и хлътнавина под очите няма да помогне изобщо.

# 86
  • Мнения: 529
При мен има падане на горен клепач и като цяло хлътване на окото. Имам си и торбички под очите, синкави. Изобщо, разкош.

И при мен клепача падна , и като че ли стана за ден . Промени ми цялата форма на окото. Ако има някаква процедура като foxy eyes със същия ефект, но не с конци би било чудесно. Някой правил ли е някаква апаратна процедура за горен крепач?

# 87
  • Мнения: 22 950
Алена е правила неоперативна блефаропластика или нещо подобно.
Тя ще каже.

# 88
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Да, доволна съм, но е повече за отпусната, набръчкана кожа на самия клепач. В повечето случаи се смъква челото, а с него и клепача, и така се "прихлюпва и затваря окото". В такъв случай неоперативната блефаропластика няма да реши проблема. Ето тук съм споделила почти всичко, за което съм се сетила - препоръчвам да се изчете.

# 89
  • Мнения: 34
Да, доволна съм, но е повече за отпусната, набръчкана кожа на самия клепач. В повечето случаи се смъква челото, а с него и клепача, и така се "прихлюпва и затваря окото". В такъв случай неоперативната блефаропластика няма да реши проблема. Ето тук съм споделила почти всичко, за което съм се сетила - препоръчвам да се изчете.
От какво се получава това свличане, от някаква процедура или от възрастта?

Общи условия

Активация на акаунт