Защо мъжете в България пият всяка вечер? Това някога ще се промени ли?

  • 18 096
  • 382
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 6 596
В коя армия не се пие, питам аз ?
Вероятно в трансджендърската щатска единствено.

# 361
  • Мнения: 19 951
Носят се легенди как е оцелял Ленинград. Водка.

# 362
  • Мнения: X
Мене ако ме питате добре, че е имало чат пат и някой трезвеник във войските, че иначе отдавна човечеството да е приключило. Joy

# 363
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 925
Абе тоя дето принципно има възможност да натисне бутона на оная бомба (водородна ли беше?!), той да гледа да стои трезвен, че....

# 364
  • Мнения: 41 035
Средновековието ако не са били бирата и виното не знам колко човечество щеше да е останало при пълната липса на хигиена. То тогава вода не се е пиела много много.

# 365
  • Мнения: X
Средновековието ако не са били бирата и виното не знам колко човечество щеше да е останало при пълната липса на хигиена. То тогава вода не се е пиела много много.
И това какво общо има със съвремието?
То не е случайно, че хората масово са умирали преди и на 40.

# 366
  • Мнения: 41 035
Отговорих на предния пост. Той пък какво общо има? И изобщо това с армиите?

# 367
  • Мнения: 246
Темата май беше за мъжкото пиене,а не за женското:)Жените рядко прекаляват с алкохола,според мен.Иначе...не знам как ще наскачате ако се пусне тема..."Защо жените в България пушат толкова много".Simple Smile

# 368
  • Мнения: 123
Вярно , аз исках да пусна тема, как намират лек за всичко, технологиите са напреднали,но за тези цигари няма лек.

# 369
  • Мнения: 25 655
Пусни, пусни, само такава тема не си пуснала още. Laughing

# 370
  • Варна
  • Мнения: 36 622
А, за всичко... За рака няма лек, за алкохолизма няма, за наркоманията няма, за простотията няма, за глада и климатичните промени... Спирам да изброявам.

# 371
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 925
Ricko7, не пуша, поне този порок не притежавам Innocent Отказах ги преди 12 години. Много съм горда от себе си... Ама ракийка си наливам от време на време. Народът е казал, че прекаленият светец и Богу не е драг. И в Библията май се казваше нещо подобно...

# 372
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Тъкмо идвам с новина

"Британската кралица Елизабет Втора е решила напълно да се откаже от консумацията на алкохолни напитки, съобщава БТА.

Тя се е съобразила с препоръките на лекаря си. Медицинският съвет не е свързан със здравословни проблеми на кралицата и е даден като "предпазна мярка", твърдят източници, близки до Бъкингамския дворец.

Елизабет Втора тази година навърши 95 години. Кралицата е решила да спази лекарската препоръка, тъй като иска да е в отлична форма за отбелязването на седемдесетата годишнина от възкачването си на престола, която ще бъде през 2022 г."

# 373
  • Мнения: 41 035
На нейните години обещавам и аз да се откажа Simple Smile

# 374
  • Мнения: 6 734
Точно пък на нейните години ми се вижда безсмислено да се отказва.

Общи условия

Активация на акаунт