Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Сполучливи имитации на маркови парфюми - 39

• 35 616
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
Здравейте. Вчера си взех три блотера от Рефан с номера 14, 104, 177. Продавачката каза, че са нови аромати, но не знае на кого са. Погледнах списъкът на Рефан, но ми се струва, че ароматите публикувани под тези номера са по-отдавна. Допадна ми 177 и ще си взема следващия път. Любопитно ми е на кого са имитация.

# 46
Оп, да не ви изтърва. Да питам има ли как да се поръчва директно от Заг, не открих? Знам за другите варианти.
От Иво от базар.бг

# 47
  • Бургас
Пробвах парфюмите на D&P.
Ами струват си парите.
Жалко,че в Бургас е малък изборът,мога насляпо да поръчам обаче.
Т6 взех на редовна цена, много ми хареса,ароматът е Kirke на някоя си модна къща ТТ,не съм я чувала,но в Интернет излизат скъпи парфюми.
На намаление,но не защото е намален,а защото на моята кожа ухае прекрасно,взех Gloria на Cacharel.Не знаех,че има парфюм,който така да ухае на череша...
Аз купувах на Орифлейм един вазелин с черешка,само за да го душа...
Видях в списъка,че имат Kenzo Flowers,но в Бургас го няма.И Дейзи няма...Може би насляпо ще ги поръчам.И Kenzo Amour няма.
Този Kirke ужасно ме радва,но скоро спирам да го усещам.Сигурно от жегите.
Красиви парфюми,без гадна нотка.

# 48
Може ли малко повече да опишеш Kirke и Gloria? При Gloria освен черешата, какви други нотки усещаш? Как е в базата?
Само да ти кажа, че Kenzo Amour им е безумно сладка ванилова бомба, нищо кой знае какво, но ти ако харесваш сладки парфюми, може би да ти допадне.

# 49
  • Бургас
Знаете,че мнението е много,ама много субективно и е и до кожа ...
Кirke ми прилича на Императрицата в изпълнение на Рефан,но без гадната рефанска нотка.И в двата парфюма осезаемо усещам праскова.Но Кирке е малко по-сладък и по-красив.И двата са нетрайни в жегата...
От Глория усещам черешата и лека дървесна нотка.Но главно череша.

# 50
От старата тема си набелязани да пробвам Парадисото на Рефан, но освен него си спомням че коментирахме и нещо лятно на Ести Лаудер /Bronze/ може би, и не помня в чие изпълнение. Търсих из мненията но не намирам.
Не е Плежърса Simple Smile

# 51
mariqivanova 799, много благодаря !

# 52
  • Бургас
mariqivanova 799, много благодаря !
Моля!
Кензо Amour имам на Лорис и много ми харесва.Дали си приличат с версията на D&P?
Лорис нещо не зареждат,пообран им е магазинът...

# 53
Момичета, набелязала съм си 20-ина парфюма, 😳 но съм си поръчвала мини мострички само на Заг. Знаете ли дали някъде другаде предлагат малки мострики от по 3(5)мл., освен при Заг? 😖 Ще съм много благодарна! 🍧

# 54
  • Бургас
На Заг пробвай Un jarden sur le toit  /313/и Bamboo /352/

Bamboo как е като трайност? Оригинала съм го душила много отдавна и не си спомням точно как мирише, но ми се върти в главата, че ми допадна.

# 55
Средна хубост за жегите, като че ли в по- студено време по се държи. Но аз усещам всичките си парфюми по този начин- в жегите бързо ми изчезват, отколкото в студа. Bamboo е много приятно парфюмче, аз си го нося целогодишно.

# 56
От старата тема си набелязани да пробвам Парадисото на Рефан, но освен него си спомням че коментирахме и нещо лятно на Ести Лаудер /Bronze/ може би, и не помня в чие изпълнение. Търсих из мненията но не намирам.
Bronze Goddess Simple Smile На Заг Зодиак. Но го нямат в редовна продажба. Било само за определен клиент извън България.

# 57
  • там край морето...
Цитат на: rdb323 в пт, 23 юли 2021, 22:49
От фейсбук страницата на Заг оставам с впечатление, че има 2 нови аромата.
522 SB - кокос, горчив портокал, нероли, бергамот, шам фъстък, розов пипер, тубероза, иланг-иланг, жасмин, кехлибар. Това би трябвало да е Soleil blanc.
502 BG - кокос, гардения, ванилия, кехлибар, сандалово дърво. Този не мога да се сетя кой е. Имате ли предложения?- за това казват че е Бронзовата Богиня на Едри Лаудер,
Преди няколко години ползвах 040 на Рефан-който имитира Същия и беше прекрасен, но вече не го намирам

# 58
Момичета,нещо с много бели цветя на Заг да ми препоръчате.Pure Poison, не.Вече имаме хронична непоносимост един към друг.

# 59
  • София-DE
Gucci bloom 😊

Общи условия

Активация на акаунт