Сполучливи имитации на маркови парфюми - 39

  • 57 902
  • 751
  •   1
Отговори
# 690
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Баргело явно нямат други нови аромати. Една дама в група за Одрин качи снимка на нейния, който е същия списък като моя. С разликата че при мен след последния аромат в категория Унисекс има още един - 760 Molecule 2

Скрит текст:

# 691
  • Мнения: X
411 на Баргело кой е? Днес в Кауфланд ми дадоха тест лента. Vanitas Versace ли е? Защото на сайта пише друго...

# 692
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Той е, да. Гледам списъка пред мен.
Пробвах го по спомен и нещо ми липсваше. Имам оригинала и е 😍

# 693
# 694
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Не го гледайте бг сайта. Там нищо не отговаря.

# 695
  • Мнения: 2 052
Ивче, може ли да го опишеш? Най-голямата мания са ми спрените парфюми, които не мога да намеря за тест.
А Баргело в София къде има? В някой Кауфланд?

# 696
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Спрян ли е Vanitas?
Писала съм за него в блога иначе.
Много ярък лайм със свежи фрезии, обвити в екзотично тиаре. Носи ми същото усещане като Chloe EDP. Базата му е дървесна и чувствена. За мен си е класика.

# 697
  • Мнения: 2 052
Да не подведа някого, но никъде не съм го виждала този парфюм.

# 698
  • Мнения: X
Благодаря, iv4ence, значи е Vanitas Versace, че освен че много ми хареса, лентичката ароматизира вече повече от 10 часа, толкова да са трайни на Баргело или поне този...

# 699
  • Мнения: 368
Момичета, кой от трите аромата на Версаче от Заг ще ми препоръчате: Bright Crystal, Yellow diamond или Vanitas? Имах оригинала на жътия диамант, много го хасервам, та клоня пак към него. Но кой от тези трите е най-близък до оригинала и най-траен?

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Миме, зная, че харесваш много ЛВЕБ, сега в Нотино 30мл. са 69.95лв с код notino.Споделям ако решиш нещо, цената е супер, парфюмът още повече.Simple Smile Слагат и две безпл. мостри.

# 701
  • Мнения: 1 998
Момичета,сърбят ме много силно ръцете за поръчка от Гиза. Дайте идея какво да си взема за идващия сезон като компания на Черешата на ТФ,че не ми се поръчва само нея? Нещо,което не ми е минало вече през ръцете и е силно,запомнящо се и много хубаво Laughing  Laughing  Laughing

# 702
  • БГ
  • Мнения: 1 271
Момичета,сърбят ме много силно ръцете за поръчка от Гиза. Дайте идея какво да си взема за идващия сезон като компания на Черешата на ТФ,че не ми се поръчва само нея? Нещо,което не ми е минало вече през ръцете и е силно,запомнящо се и много хубаво Laughing  Laughing  Laughing

привет, това ли е номерчето Simple Smile) #D251 Японска Слива Ексклузив Plum Japonais Tom Ford

# 703
  • Мнения: 1 998
....привет, това ли е номерчето Simple Smile) #D251 Японска Слива Ексклузив Plum Japonais Tom Ford
Благодаря Simple Smile Имах я за кратко,не ме грабна. Хубава е ,но не е уау,не ме караше да посягам към нея Simple Smile

# 704
  • Варна
  • Мнения: 75
Ре, от Гиза последно взех Ерба Пура и Белугата, а следващите ми покупки отново ще са :
Kirke, Good girl gone bad, Velvet Hyacint - не познавам оригиналите, но тези са ми много приятни

Последна редакция: пн, 20 сеп 2021, 16:52 от *Krissy*

Общи условия

Активация на акаунт