221 тестове и сертификати в пътуващата лятна немска тема

  • 25 863
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9 365
Лурдес,
Аз нали пазарувам в Алди, там са като роботи и скорострелни, пък и след касата въобще няма плот за слагане на неща, та отдавна съм се тренирала.

bella,
Дрехите на сина отиват при братовчедите в България. Но няма как да помъкна и играчки. А моите са вече големи и скоро ще ги изхвърляме.

# 691
  • Мнения: X
Бибит, да. Simple Smile
Половинката отиде да лети, детето си намери компания и забегна да играе, а аз реших да ви нагледам и разведря.

# 692
  • Мнения: 9 152
И ние подаряваме всякакви неща- играчки, дрехи, вещи. Редовно пращам и в България. Не ми се занимава с продажби. Имам колежка , тя много харесва опцията с kleinanzeigen, ама на мен ми е супер сложно.

Лурдес, има едни детски двуезични книжки, от едната страна на страницата е на български, от другата е на немски език. Например, на издателство A& T.
Лентата в магазините по принцип се регулира/ управлява от касиерките.
На детето като беше малък една касиерка така беше се унесла, ръчичката му беше се захванала от лентата и беше завлечена и притисната в процепа, крещях да спре лентата, докато тя се усети и реагира, имаше вече рана.

Също са ми се затискали стоки, опаковките на някои от тях са се повреждали.

Blеu наслаждавайте се на всеки миг! Зареждайте се за цяла година напред! Чудесни снимки, благодаря!

# 693
  • Немция
  • Мнения: 6 893
Белла, едва ли сополите на малкия са от друг вирус. Коронавирусът се чисти бавно, затова и втори пср се прави между 12 и 14 ден.

# 694
  • Германия
  • Мнения: 3 432
Аз съм голям почитател на фломарктовете, във всякаквите им форми! И ми е много мъка че вече втора година почти никакви не се организират. Преди години с мъжа ми обикаляхме много, лятото всеки уикенд имахме програма, връщахме се с пълна кола. Сега ходим предимно на детските, заради децата. Аз последно продавах септември 2019, бях доволна, изкарах едни 80€ ако добре си спомням. Не че е кой знае какво, но иначе какво да ги правя тия детски дрехи? Сега и аз много купувам и продавам във Vinted

# 695
  • Мнения: X
Blue, завидях. 🥰
Около нас горе-долу всяка седмица има Trödelmarkt, но само през зимата ходя. Има интересни попадения.

Днес сменяхме на дъщеря ми мебелите и цялата къща е в кашони и найлони. Аз реших да помагам и счупих една летва от скрина. Сега е лепена и боядисана. 😬

Споделям, че от Варна взехме b-box на Булсатком. Супер качество и много програми и приложения. Няма антени и въобще не е като Интернет телевизия. Препоръчвам горещо за който се интересува. Ние сигурно десет години плаща ме за Интернет телевизия с лошо качество, а това за почти същите пари е на светлинни години разлика. Всъщност е Android Box.

Последна редакция: нд, 05 сеп 2021, 00:30 от Анонимен

# 696
  • Мнения: 1 164
За дървени играчки съм насреща ,ако някой дава:)
Аз все още събирам /купувам .най често използвам ибей ,ще погледна и сайта който споменахте.

За b Box бих искала да разбера повече и ние плащаме всеки месец интернет телевизия

# 697
  • Мнения: 6 459
Булсат са натрупали толкова черни точки пред мен, че не искам и да ги чуя.
От няколко години сме с https://www.tivi.bg/ , много сме доволни.

Наслаждаваме се на последните дни ваканция обратно в Родопите. Бяхме за гъби, брахме круши, обикаляме пътеките. Зареждаме активно.

В шок съм от някои срещи с приятели и познати на българска земя това лято, по-специално от разбирането им за ковид и ваксините. Умни, образовани, стабилни хора с положение и интелект  избират да вярват в конспирации и слухове, сурова информация от извора предпочитат да игнорират, неглижират или осмиват.

# 698
  • Мнения: X

За b Box бих искала да разбера повече и ние плащаме всеки месец интернет телевизия

Ако подпишеш договор за 18 месеца, кутията струва 69 лева, без договор е към 120 мисля. Оттам нататък плащаш такси, нашата е 33 лева с пълен пакет спорт, отделно 5 лева за всички версии на НВО и Cinemax. Самата кутия я свързваш с телевизора с HDMI кабел и към мрежата с Wifi или мрежов кабел. Качеството е супер супер, няма нищо общо с услугата с чиниите. Това е Android Box, както казах вече. И ние бяхме зарязали още в България Булсатком, но това е направо друг вид услуга и е много далеч от онлайн телевизиите. Има и запис и вградена видеотека плюс всякакви приложения на Гугъл.

# 699
  • Мнения: 6 459
Звучи супер.
Това всичко , без видеотеката, но плюс много немски, френски, английски, руски и др канали го получавам за 20 лв на месец, без договор. Мога да го спра когато искам и да го почна пак след пауза без санкции, мога да го нося при пътувания и качеството е без забележки. Плащам по Пейпал.
Взех ги заради филмовите канали, когато Булсат спряха да ги предлагат по едно време, без много проучване, оказаха се добро решение.

# 700
  • Мнения: 1 164
Звучи супер.
Това всичко , без видеотеката, но плюс много немски, френски, английски, руски и др канали го получавам за 20 лв на месец, без договор. Мога да го спра когато искам и да го почна пак след пауза без санкции, мога да го нося при пътувания и качеството е без забележки. Плащам по Пейпал.
Взех ги заради филмовите канали, когато Булсат спряха да ги предлагат по едно време, без много проучване, оказаха се добро решение.
Понеже за първи пътека за този тип услуги не съм много наясно ,прочетох и в сайта им че предлагат и интернет  с еднакво качество както в България така и в чужбина,какво означава това ,можем да използваме интернет тук с високо качество  от тях?
Питам защото тук интернета е ужасен ….а сме на село и нямаме много опции за доставчици.
Филмовите канали ,предлагат само български превод ли или имат опция да избереш др език?
Има ли гръцки канали ?
Доста въпроси Simple Smile

# 701
  • Мнения: 6 459
Артемис, не ползваме техен нет, не мисля че предлагат интернет в чужбина. Можеш да им пишеш през сайта или да им звъннеш в работно време и да питаш директно за по-сигурна информация.
Каналите са си на оригиналния език - българските на български, френските - на френски...Филмовите канали са с оригинално аудио и субтитри на български, само някои детски филми са дублирани. За гръцки канали не съм сигурна, мога да ти кажа във вторник.

# 702
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 683
Веч, явно още първия път съм те разбрала правилно, после коментарите минаха в друга посока. Не смятам, че има нещо общо с жълти звезди и подобни неща. И честно казано се изумявам от хора, които познавам и мислех, че са интелигентни и модерни, в какво се превръщат и за какви глупости говорят. Защо ако нещо може да бъде спряно, трябва да се връщаме в средните векове и да мрем като мухи? Не ми отговаряй, нямам нужда от отговор.
Ася, за какъв контрол говориш след като е видно, че обществото няма грам отговорност към хората, с които живее и които го заобикалят? Ние не сме сами на тая земя и човек трябва да е малко по-отговорен към всичко, което прави. Ако целта е да останат определени екземпляри, то в България се справят с тази задача перфектно, но аз лично заради близките си ще се боря до последно срещу безотговорността и глупостта. Баща ми е лекар, онколог, върна се по средата на пандемията, нищо, че е пенсиониран, защото няма лекари. Така че не ми обяснявайте какъв бил контрола и какви звезди ще ни сложат.
Бела, аз лично мога да ти кажа от първа ръка за какво става въпрос като онкологично болен, както и като дъщеря на такъв лекар. И много добре знам за какво говоря, изобщо не съм цинична или нещо подобно. И да, с рака за сега не винаги могат да се справят лекарите, но могат да осигурят едно подобаващо лечение, с по-малко болка, както и превенция.
Мьос, Софт, благодарности за информацията за телевизия, точно вчера търсих някакви варианти за нас Simple Smile Много ми беше полезно!

# 703
  • Мнения: 7 315
Geia, много хубаво си го написала! Напълно споделям. Макар да съм частично толерантна с времето ме обхваща агресия към тези, които мислят само за з***а си. Ако всички бяха отговорни към себе си и обществото щяхме да сме се преборили с това зло.

# 704
  • Мнения: 1 281
Включвам се за телевизията. От 7-8 години имам bgtime.tv. Обаче са само на бг дублирани, AXN имат няколко канала, които са със субтитри. Качеството е супер. Смятах да го сменям, но се отказах. Имат 7 дни тестов период безплатно.Плащам около 85 Евро на година с PayPal и абонамента не се подновява автоматично. Може да се връща месец назад и има колекция филми и сериали. Обаче няма Нетфликс, HBO и т.н. има няколко канала на Fox, NG и NG wild (имаше и на дискавъри няколко канала, но ги спряха), няколко филмови канала също и от толкова много в къщи се гледат едни новини и някое друго риалити върви за фон.

Иначе от скоро А1  имат такава услуга - ако имате тяхна тв в Бг (или ваши близки), има и безплатен интернет вариант с всички канали, които са платени в основния договор могат да се гледат и онлайн.

Общи условия

Активация на акаунт