Лишена от всякакви чувства

  • 4 473
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 204
Цитат
Иначе за правописните грешки, говоря като да напишеш “управител” с “О”, а не допуснати в бързината.
Шеф към секретарката си:
- И нека нашите взаимоотношения да не влияят на правописа. Пише се "управител", а не "оправител".

# 16
  • София
  • Мнения: 4 262
Аз не съм пила антидепресанти, но хич не се интересувам от мъже и връзки, чувствам се добре сама. Може би няма да е зле да се порадваш малко на свободата си и после да търсиш връзка

# 17
  • Мнения: 21 266
Е чакай малко де, авторке, само преди 6 месеца си приключила с толкова гадна връзка, че чак си пила антидепресанти, сега бързаш да се влюбваш.

Според мен силно драматизираш, какви са пък тия колеги чак, дето ти казват, че изглеждаш "студена някаква". Да не би в нормално състояние да си прекалено влюбчива? Освен това, явно имаш кандидати, така че споко.

Последна редакция: чт, 29 юли 2021, 13:45 от Iris04

# 18
  • Мнения: 1 983
Трябва ти време, остани за малко сама, да си събереш мислите, намери хоби, излизай с приятели, семейство. Малко ми напомняш на приятелката на един, който също пише тук, но няма да обяснявам, защото не съм сигурна. На колко си години?

# 19
  • Мнения: 6 736
Трудно с чатове някой ще ти върне вярата в съществуването на чувства. Чувствата идват с преживявания с дадения човек, които няма как да се случат с някакви кухи онлайн разговори. Излезте на вечеря с мъжа, отидете на кино или пък за уикенд някъде и току виж изплува някакво чувство. Да седиш и да чакаш да се зародят чувства отнякъде си на никой не се случва, не само на теб.

# 20
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Авторке, emotionally unavailable е съзнателно/подсъзнателно решение, при някои дори диагноза, често и перманентна. Антидепресантите нямат нищо общо с това.
Освен това, да тръгваш да се занимаваш с такива отношения, без да си сигурна, че си готова за това... Май историята не е чак толкова сериозна, колкото звучи.

# 21
  • София
  • Мнения: 34 933
Не си се излекувала, не си минала всички фази още, но си провокирала романтични чувства в друг човек.
Оправи първо себе си, глътни въздух и не ангажирай човека в тази емоционална вихрушка.

# 22
  • Мнения: 155
Аз не пиша с правописни грешки, ценя семейните ценности и уважавам жените - пиши ми Grinning Сега сериозно травмите от токсични хора и връзки  минават много трудно...да не те плаша, но може и няколко години да ти трябват за да се върнеш към себе си. Човек  се чувства объркан и смазан психически,използван и всякакви подобни негативни неща. На първо време спри да премисляш и да въртиш и преживяваш отново епизодите в главата си. Колкото и да е трудно опитай. Аз лично се опитвам да се оправя от подобни отношения и е много трудно. Ако искаш може да си попишем да споделим опит Simple Smile

Последна редакция: чт, 29 юли 2021, 19:02 от brinari40

# 23
  • Мнения: 3 735
Шест месеца е много кратко време за възстановяване след травмираща връзка. Колегите ти каква работа имат да коментират, че си била студена. Явно не си достатъчно студена, а напротив - допускаш някакви външни хора да те коментират и да ти правят оценки.

Аз лично правописни грешки не бих могла да подмина. Невероятно много ме дразнят неграмотните хора и в никакъв случай не бих могла да имам връзка с полуграмотен мъж.

# 24
  • Мнения: 5 202
Момиче, гаранции няма, че човек няма да се промени в някой си бъдещ момент. Когато дадеш на някого шанс, малко по малко ще изградиш доверие и ще преодолееш травматичните моменти. Нормално е да ти минават такива мисли през главата, тези неща преминават във времето.
А в живота по принцип няма гаранции за нищо.

# 25
  • Мнения: 3 345
Не знам защо още при първа среща и из женския мозък вече се оформя брак и евентуален развод 😁.

# 26
  • Мнения: 4
Дайте си време. Времето след раздяла е времето, в което можем да са опознаем най-добре. Най-важният разговор в живота Ви ще бъда със самата Вас и сега е моментът за това. Погледнете се обективно назад във времето и си признайте за грешките, които сте допускали и работете над себе си. Не скривайте страховете и проблемите под чергата, а ги приемете сериозно и ги сортирайте преди някой друг да влезе в живота Ви. За да е успешна следващата връзка и да не попадате в едни и същи задънени улици. Колко време ще продължи този период зависи само от Вас. При мен е вече 3 години, но много проблеми се оказа че има за решаване и поради липса на подкрепа от семейство и приятели нещата се случват бавно. Научих се да ценя това време, защото ми помага да се опозная, а това е безценно, поне за мен. Вдишайте дълбоко въздух и променете ъгъла, от който гледате на нещата.

Общи условия

Активация на акаунт