Кукундрела плавници нахлува, за рабута не ще да чува - 106!

  • 15 325
  • 790
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 22 867
Соулче, ма дадох я яз, да н,съм скръндза я! На 46 стр. баш най-доле! Ма вий ут кайвету са ни утделяти, ноль фнимание на убаата чурбица! Ем и люта чушка и турих!
Добри, ко си са разработила пу нущити? Да ни та убъркаа нящу по тоз Египет? Grinning

# 721
  • загубено
  • Мнения: 6 571

Добри, ко си са разработила пу нущити? Да ни та убъркаа нящу по тоз Египет? Grinning

Хаха преработила се тя. Глей как маа шакалада Joy че и чевръста Joy

Съншиту е виновна. Stuck Out Tongue Winking Eye
То не бяха италиански кафета, вечери,дофтури..... все убави нещица де. Ми запичнах да страдам от липса на концентрация Joy

Лабри,чорбата я отбелязах аз.
Лютата чушка я опущих,ама нал отбелязах разсеяна съм.
Сега ако получъ сърцетуп,Съншиту дал ш дувиде чичо дофтур? Joy

Голяма лигня тия дни.
Няя училище 2 дни,сраснаха са с дивана диванетата. Боли мъ тиквата,сигур има нещу вътре все пак Joy искам да убия някой,ам няма кой. Ще си сипя нещу май да ми е релакс на душата все пак. Червено ,течно от голяма бутилка Joy

# 722
  • Мнения: 22 867
Ама, верно! То от тез двете работните, не останаха бомбони за кутийте! Joy

Нерко, Нерайдов не ти ли е под ръка? Не да го трепеш, да ти прай кумпания човекът на винцока. Simple Smile

# 723
  • Мнения: 29 873
Що не учат твойте, бря, Нерку?!?! Да няа некъф празник?!?!
Мойту отнесе едно скандалчи - аз обяснявам задача, туй диване с котката се занимава.....



Лабри, уважавъм ти чурбъта, усобену с ноо чесън и лютоооо.....мммммм. Даже сия шъ тряа готвя такваз, че ноо арна.....



Амъ иначе ич кафету не гледъм, некви мъжуви тука са разнасят напред-назад......

# 724
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 246
уууу, хиени1

то мръФки, то чУрбЪ... сега не мога да видя какво показва кантарина

# 725
  • загубено
  • Мнения: 6 571
Соучи, утре е национален празник. Днес имаха някво тържество за час. Кеееф,ако ги оставя ще блеят цял ден. Могат да го докарат и в хор.
Ми що съ караш на детето,котката е виновна пък Joy

Лабри, обмислях варианти с трепането на Нерайдоф ма съ отказах.
Ни щя  гадината да пием компле,затуй бях сингъл в домашният алкохолизъм. Мъкаааа сестро,мъка.
Шкембе чорба не съм яла сигурно от над 5 години. Май ще трябва да съ прибера за шкембоядене Joy

Добри,кво не видиш? То си пише Joy

# 726
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
Ауу, заформилъ съ агиткъ...па изтрървах и кафета и шкембета и психолоК... тц, тц.

Аууу за шкимбе чурба убивам, питати ли мъ пучти 3 гудини без шкимбе...


Нерче, как неъ шкимбе у гръцку? Тц тц, срамута, убачи виШ Нерайдуф кво ти е забъркал, нищу чи ни пий вину Joy

# 727
  • Мнения: 29 873
ВАЖНО !!!!!!!    ВАЖНО !!!!!!!    ВАЖНО !!!!!!!
   ПОМАГАЛО за родители на деца в електронното обучение.
1. Не удряйте детето и не му казвайте, че е тъпо като баща си.
2. Сложете си уиски в чая. Ако сте от по-традиционно семейство – сложете ракия.
3. Знаем, че имате работа, но кое е по-важно? Да има какво да ядете или детето да знае какви въглища има в Рило-Родопския масив?
4. Ставайте преди детето си. Винаги могат да ви изненадат с тест в първия час.
5. Когато преподавателят сбърка, не се включвайте, за да му обясните по какво имате две висши.
6. Ако нямате шестица на теста, който вие сте решили, не обяснявайте на учителя колко е тъп учебникът и как той нищо не разбира.
7. Мента, глог и валериан може да се пие и сутрин, ако от алкохола ви избива на агресия.
8. Централата на МОН е на този адрес: бул. “Княз Дондуков” 2A. Тел. за граждани: 0800 16 111. Всички имаме какво да им кажем.
9. Ако след 10-ото (с думи: десетото) обяснение детето продължава да не разбира защо змията е поканила само 12 двукраки кокошки и 8 четирикраки таралежа на рождения си ден (тая змия няма ли други приятелки змии, под ягодите?!), не го наричайте малоумно, слабоумно (и/или други производни) и не го питайте: “ТИ ИЗОБЩО МИСЛИШ ЛИ, БЕ?!”
10. Ако помагалото е над 200 страници и/или с твърди корици и/или гланцирана хартия, не го хвърляйте по детето.
11. Ако сте традиционалисти и предпочитате чай с ром и/или коняк, сипете и на детето си – не бъдете скръндзи, математиката е трудна за понасяне без подходящата отвара за бистрота на ума.


Таааа......чуда се сега - кафе, ракия, ром, коняк.....кое ли е най-подходящо!?!?!?!?


Ай, дубрутру на сички, коит нямат онлайн обучение, на тез, дет имат - силни нерви!!!

# 728
  • загубено
  • Мнения: 6 571
Юху ,юхуууу почивка днес.
Викъм си ,шъ съ спи поне до обед.
Ама няя девойката става без аларма,тя е алармата.




Букетче,видъ аз видъ.
Мусака ще да е врътнал половинков Joy
Не знам дали има тук шкембе. Май не съм виждала. Ама и да има,на този климат не върви. Аз в топлото и дзанзикито ( като снежанка салатата) избягвам.


Соучи, в час ли е детето ? Joy
Спокойна изглеждаш,мааай Joy

# 729
  • Мнения: 29 873
Соучи, в час ли е детето ? Joy
Спокойна изглеждаш,мааай Joy

Мхмм!



ПС: Но пък мога да кажа, че вече знам къде има оловно-цинкова руда и находища на въглища. Също дали сложните думи се пишат с тире или не и какво е правилото.....!!!! По-умна съм от вчера!

# 730
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
Морген, кой кот пий, аз зася кафе, ама нещо зех да позаглеждам коняка....

Малеее, Соулчи давай все така!


Нерчи, права си, в жегити най-върви ледена рецина с грилован октопод, мани гу туй шкембе Joy

# 731
  • загубено
  • Мнения: 6 571
Соучи, имало и плюсове душко.
Като започнеш да решаваш и интеграли или диференциалното смятане ще видиш колко ще си ок с онлайн обучението Joy


Букетче,  ай кафе сега ,после шгу мислим Wink

# 732
  • Мнения: 29 873
ScreamНидей тъй, бре, Нерку, се си мисля, че ду 10 клас требе да са върнат у училището.....Grin

Там кот щът да праят....кът не го виждам мий се тая.....

# 733
  • загубено
  • Мнения: 6 571
Соучииииии,
Да илядиш приятелко ! Heart Kissing Heart

# 734
  • Мнения: 991
Жива и здрава да си душаааааа!🍀💐🎁🥳🤗

Общи условия

Активация на акаунт