Кукундрела плавници нахлува, за рабута не ще да чува - 106!

  • 15 340
  • 790
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 991
От жега не мога да се уплача.Ти нал щеши да идвъш,де се затри?🤔

# 76
  • загубено
  • Мнения: 6 589
Въй Сънши,вие на зимни градуси карате.
Ида чакай мъ.

Joy

# 77
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
сакън!
а си споменала чушкопек, а съм ти оскубала мустака косъм по косъм!
приятелка ми се пишеш!


JoyJoyJoyJoyJoyJoyJoy
Ей как турмозиш чувека.

Сваке, тука също е жега. Зет ти са прибира от Варната чак на 10ти, кой кат него важен. Проклетийствал на баба си, ама баба му го заплашила със саморазправа, та се кротнал малко.
Малиии, гъътъ ма боли от жега

# 78
  • загубено
  • Мнения: 6 589
О Свакси, тарикатче е той. Хубаво си направила,че си го оставила там. Ще си починеш,а той хем ще се налодува на морето хем ще му е кеф. При баба всичко минава Joy

Еля та на,на семейната пучивка Joy


Жега ми е,смърди на пушек ... ринах сажди от балкона. Сега дадоха,че пак се разгоряло. Що ли се пънах с маркучъ. Полудя всичко,ей.

# 79
  • Мнения: 29 962
Нерку,  ко гори?  Добре ли сте?
От 1 седмица не съм зяпала ТВ и не знам ко става...

# 80
  • загубено
  • Мнения: 6 589
Гори в северната част на Атина.
Уж го овладяха,но сега дават че се разраства.

Снимката е от нета. Ние сме далече.

# 81
  • Countryside
  • Мнения: 11 647
Калимера кофиту!


Цец, как за ина чушка бе жена, то подиграфка напрау Joy аз пика у фурната по ино кило наведнъж, верну утнемъ времи, ама как ухае Heart Eyes
Букетчи, давам. Даже 2 имаме - един за ина чушка, един за 3 чушки. Joy

Нерче, таман щях да питам как сти с тия пужари. Ужас е, даже евакуират хора.... Да се разхлажда туй времи, че да спрат. Нещу ноу се разбунтува срещу нас природата...

# 82
  • Мнения: 29 962
Нерку,  ужасно изглежда. Дано го овладеят и няма жертви.

# 83
  • Мнения: 991
Нерче,съчувствам ви! Много лошо с жегите и пожарите тази година.Дано скоро разхлади и да спрат пожарите!🙏

# 84
  • Мнения: 22 867
При нас капе дъждец и е едно прухладну, та чак леко тръпки ме побиват. Ама сида на тичениету пу навик. Сега па джилетка ли да търся?
Нерко, дано и при вас завали, па да спрат пожарите, че голяма лошотия. Пак добре, че сте далече от тях, ама много бели направиха.

# 85
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 286
направих сладкиш да си посрещна мъжО.
лабрекс, ти си виновна!
свивай се сега в ъгъла и поемай вината. довечера и мастиките. Simple Smile

ей т'ва извареното сътворих. https://bg-mam.ma/p/297129/16421354

и да ви кажа, белтък, разбит с две вилици става по-добре, отколкото с миксер. мммммммда.

# 86
  • Мнения: 22 867
Уууу, Добри, резни ино резинче от "Сълзицити ангелски"!   Успя ли до гу разривеш сладкишчиту? Нимоа вина да поемам, ма ич, ни ми върят! Виж мастичка някак моа глътна, ма сладкишчетата най-ми върят.Joy

# 87
  • загубено
  • Мнения: 6 589
Букетче, тенкю за кафету Kissing Heart
Изпих около  16 кафета от твойту.

Дано завали че лошу.

Добри, браво на теб. Да взема да пална метлата и да додъ .
Ще си донесъ Fork And Knife .

# 88
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 286
не се разрева сладура. Simple Smile ама и така си  хапнахме. не го изядохме, остана и за закуска.
Simple Smile Благодарила ли съм ти за всичките благини, дето предлагаш?
сега ти благодаря. много, много.
ям сладко веднъж годишно, никога не съм успявала да направя нещо по-засукано, но с твоите рецепти се справям.
и най-важното, не се иска совалка или някаква извънземна техника за да се справи човек.

# 89
  • Мнения: 22 867
Добри, щот си добричка, затуй ни риве! Simple Smile Пък при мен........рони ли рони сълзи......ми ко сига, лошавка сам. Па рицептити, те са ут серията просту, лесну и бърдзу, щот мразим да са моткам из куфнята. Ей тъй, по набързу аку мой. Joy

Общи условия

Активация на акаунт