За БУРГАС едно се знае - с мамите си той сияе!

  • 12 024
  • 304
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
от коя страна на Триа-та? От към кафето или отпред някъде? newsm78

# 61
  • у нас
  • Мнения: 5 724
отпред - от към саксиите - от към площадчето, където слагат елхата за Нова Година

# 62
  • Мнения: 1 035
отпред - от към саксиите - от към площадчето, където слагат елхата за Нова Година

 hahaha браво Лени, по-добре не бих могла да го обесня....  Laughing

# 63
  • у нас
  • Мнения: 5 724
 Peace

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 561
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=72600

Аз съм с червената коса  Simple Smile

Създадох албум "Мами"  в snimka.bg

# 65
  • Мнения: 2 577
  party023  cook  newsm38

Хайде да почерпим за именника!
Мами, благодарим ви за хубавите пожелания   love001

Днес голяма разходка му дръпнахме, от 13.00 до 18.30ч. - май се поулях като за първи ден, но добре ни се отрази. Минахме и през докторката за 10 дни сме качили 400гр., та вече съм спокойна и за храненето, че ми беше голям дерт като не мога да я разбера колко поема като я кърмя Thinking

Оф, да вземем утре да минем и ние покрай Трията, пък ако решите да сядате отвън и ние ще останем. Ще го измислим. Peace

mle4ko , аз преди доста време те разпознах, ама докато се наканя да пиша ти смени и лентичките долу и снимките. После аз взех да се двоумя ти ли си или не, пък и ника не си спомнях какъв ти беше   newsm78 така реших да си трая, за да не се изложа

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Amelia много е очарована дъщеря ми от твоята бебка. Само за нея говори. Как днес ви е видяла, била много мъничка и сладичка. Хайде, като се видим утре ще си говорим.
П.С. Наистина сте се "поуляли"за първа разходка Joy

# 67
  • Мнения: 917
Мами знаете ли в кой закон или наредба пише за новото майчинство 9те месеца?

# 68
  • у нас
  • Мнения: 5 724
Кодекса за социалното осигуряване

# 69
  • Мнения: 393
Ааааа, Галееееееее, как пеша до центъра и обратно?  #Crazy Ако искаш наистина можем да си хванем едно такси заедно, за да дойда и аз!  Mr. Green

# 70
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
здравейте и от мен! аз тия дни само миткам по магазините,но нещо не мога да си намеря ботуши.тези дето ми харесват са над 150 лв,а повече от 100 лв не ми се дават,кви са тия цени направо недоумявам.че те в германия са по евтини бе smile3506
тедка ,как е деби,оздравяхте ли напълно.мойта мома е добре,но като ги гледам повечето деца в градината с какви зелени сополи ги водят,очаквам включване скоро.
танче,какво става с ванко,как е сладурчето?

# 71
  • Мнения: 1 975
Ааааа, Галееееееее, как пеша до центъра и обратно?  #Crazy Ако искаш наистина можем да си хванем едно такси заедно, за да дойда и аз!  Mr. Green


Става мила, само дано не е много кисела след ваксината. Ще ти звънна към 12:30 да се разберем, а ако иска и GJK може с нас да дойде  love001

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 561
Аз мисля да съм пеш... времето е супер за разходки  Flutter

# 73
  • Мнения: 1 298
Еййй Гериииииииии  Hug
Що не се обаждаш че си ти бе    Heart Eyes
Чак сега видях снимката ти.Аз пак не се сетих че сме с нова тема.  ooooh!
Пък и времето е хубаво и не сме се спряли  Joy

За срещата-нямаме кола днес иначе Галка се сети да ме оведоми.Галя   bouquet
Аз живея в Изгрев. GJK ти къде живееш?

Млечко питаше за ваксините-ами масово се поставя вече Пентаксим щото е убита.Вече дори в Държавен вестник ги отричат живите ваксини.  Naughty
За захранването Галето ти е отговорила че късно захранвам.Мисля да захраня чак по празниците че нали чакаме от Дядо Коледа столче сме си поръчали Grand Komfort.  Peace
Иначе и аз с Картоф с кърма  Peace

# 74
  • Мнения: 1 035
тедка ,как е деби,оздравяхте ли напълно.мойта мома е добре,но като ги гледам повечето деца в градината с какви зелени сополи ги водят,очаквам включване скоро.

ами все така,в сряда звънях на ферфериева,но тя ми каза,4е това било нормално.... по-бавно ставало първото лекуване....... та чакам подобрение. на 31.10. сме пак на преглед.
вие няма ли да дойдете на срещи4ката ни днес?

Общи условия

Активация на акаунт