Отзиви, снимки и усмивки от новите ленти на срещата от 20.10.2006г.

  • 12 322
  • 388
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 212
Снимките са .rar, трябва да се свалят, не могат да се отворят. Аз ги разгледах вече, много са хубави, Йоан на Маргото е голям сладур наиситна  Heart Eyes Додо пак в цялата си прелест...видях Ерика, Стрелчето, Джулс на една маса тъкмо удобно щеще да ми е да се запозная с всичките...сега така ме е яд....уф  ooooh!

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Много бавно се свалят ooooh! и аз вече сума време ги чакам...

# 17
  • Мнения: 46 518
Аз ги дръпнах за секунди  Mr. Green
Много непознати лица обаче, а табелките не се виждат  Confused

# 18
  • Мнения: 1 455
Ето малко снимки и от мен http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=9213&AlbumId=71306 .
Срещата беше много приятна  Heart Eyes!

# 19
  • Мнения: 5 468
О, Боже, не мога да ги отворя тези снимки рар формат дето са. Ще се пукна... Няма ли някой добър човек да пусне други?

# 20
  • Мнения: 1 455
Ню, не ти ли харесват моите, бре? А ти що не беше? Така ми се искаше да те видя?

# 21
  • Мнения: 5 468
Ню, не ти ли харесват моите, бре? А ти що не беше?
Харесват ми, но ги видях след като се бях вече разписала Tired.
Ами не дойдох, защото нямам настроение нещо напоследък, а и няма на кой да оставя детето. Мъжът ми, заради тези избори тича като луд натук-натам и въобще не мога да го видя, дори и за да му оставя малкото Айше.
Много дребно сте си написали никовете и колкото и да се дзверих #Crazy, не успях да разчета табелките на непознати физиономии Crossing Arms.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 623
Момичета току що акустирах. Всичкото човек в къщи сладко спи и ще се изям от яд, че си тръгнах  Sad Това ми е за последен път. Сега по ред:
В Славяни беше доста задушевна атмосфера, но аз този път почти не мърдах из масите, защото не бях в особено добро настроение Sad Извинявам се на всички, с които не можах да си кажа дори по 2 думи  Praynig
Жоро не беше там, а и как ще бъде ? Да вземе да му падне реномето в такава долнопробна кръчма  Joy
В караокето беше фул макс за разлика от миналия път. Пя ни Лора Владова - невероятно. Това момиче има глас за 3-ма. Мария Илиева също беше там, но не се изяви за съжаление. В началото малко се сконфузихме от такива гласово надарени, но после купона потече на макс. Имаше една голяма компания женоря и се оказа, че правят моминско парти. Бяха поръчали танцьор на кандидат булката и под звуците на She's Got The Jack младежа я хвърли дори на бара след като остана гол до кръста  Crazy Има снимки ама утре Simple Smile
Естествено най-много се изявиха Дуци и Лили, но другия път да сменят репертоара  Hug само балади пеят Simple Smile Аз се включих на "Една Българска Роза", защото много я обичам.
Ако не беше толкова претъпкано щеше да е един път ама ....................................
Мацки радвам се, че ви видях, а тези които не дойдоха само могат да съжаляват !
Дамаянти, Ню липсвахте ми  Sad Мамма и Татти също Sad Снимки утре  Hug Ако нещо съм забравила ще си допълвам  Party

Последна редакция: сб, 21 окт 2006, 02:03 от jullianna

# 23
  • София
  • Мнения: 2 623
Хайде сега чакаме и снимки!  photo smile3509 newsm53

А ти кога пак ще се включиш ??? Не мога да си простя, че когато беше тук в София на една от по-предните срещи не можахме да се запознаем.  Hug

# 24
  • Мнения: 22 908
Прясно завърнала се от караокето докладвам:
Беше много весело,изкарахме супер.С много момичета,които познавам задочно от форума/още от дир-ския/успях да се запозная най-накрая.С много не,но се надявам другия път да наваксам.Не носех фотоапарат/грешка/,но jullianna ви е разказала как мина.Чакаме и други снимки от Караоке-то,където дори аз се престраших да пея/като back вокал/на микрофона.Това от мен,надявам се скоро пак да има сбирка.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 210
Хайде:
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=70938
Надписани са Simple Smile, ама в снимка БГ няма кредор Joy
Беше супер, искам пак!
Много се радвам, че се запознах с всички, които не познавах досега и че се видях с мноооого мои любими "герои" Wink Wink
Специално за Анда  bouquet и за Чесън   bouquet  Wink
Деската (мама х 2) е супер витална мацка и енергична Wink

Последна редакция: сб, 21 окт 2006, 08:23 от Emi

# 26
  • Мнения: 3 342
Ех, тези срещи...
Искаааааааааааааам и аз Blush. Но няма/София голяма/ - далеч съм Cry

Снимките са страхотни, а настроението е било още по-страхотно. Просто си личи. Радвам се за всички вас Hug

# 27
  • Мнения: 15 619
Ооо, харесвам ви. Hug
 И десертът ми хареса тоже. Crazy

# 28
  • Мнения: 3 405
Този младеж - десертът - кого е нападнал върху масата Grinning

# 29
  • Мнения: 520
Браво момичета . Добих визуална представа за голям част от тези, чиито никове срещам често  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт