Бюджетна почивка на море 2021

  • 25 022
  • 334
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 68 659
Ние с детето почивахме в двойна стая за 60 лв, тоест 30 лв на калпак за нощувка. Поморие. На крачка до плажа.

# 301
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Само за сравнение за почивка на 2 възръстни + 2 деца  до 11.99 г./спане на децата на разтегателен голям фотьоил и в кошара на хотела/ от 20.08. за 7 нощувки на база ултра ол инклузив с невероятна анимация и за деца и за възрастни, с жива музика и участие на изпълнители, в хотел 4*, в двойна делукс стая цената е 1540 лв. Тази цена е с ранни записвания през месец ноември 2021г. с 45 % отстъпка.
Децата са на. 14 и 10. Винаги почиваме в средата на юли, тоест силен сезон. Трудно бихме се вместили в тази сума и двойна стая. А и обиколихме доста места, на които не сме били. За първи път ходим на аквапарк поради рд на детето. Другата година децата ще са на 11 и 15, тоест ще ни третират като 4 възрастни или 3+1. Както и да го въртим и сучем под 300 лв в сезона all няма. Като на сложим паркинг и чадъри и сумата скача още.

Последна редакция: пт, 22 юли 2022, 18:10 от Guinness

# 302
  • Мнения: 6 299
Децата са на. 14 и 10. Винаги почиваме в средата на юли, тоест силен сезон. Трудно бихме се вместили в тази сума и двойна стая. А и обиколихме доста места, на които не сме били. За първи път ходим на аквапарк поради рд на детето. Другата година децата ще са на 11 и 15, тоест ще ни третират като 4 възрастни или 3+1. Както и да го въртим и сучем под 300 лв в сезона all няма. Като на сложим паркинг и чадъри и сумата скача още.
[/quote]
Само, че този хотел в УОИ е включено всичко и чадъри и шезлонги. Стаите са достатъчно големи, а студиата и апартаментите са просто огромни.
Polia72, хотелът е Марина Сандс до Обзор. Моята резервация бе директно в хотела, но и сега през ТА имат отстъпки.
https://visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-hotel-marina-sands-obzor-24078/

# 303
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Децата са на. 14 и 10. Винаги почиваме в средата на юли, тоест силен сезон. Трудно бихме се вместили в тази сума и двойна стая. А и обиколихме доста места, на които не сме били. За първи път ходим на аквапарк поради рд на детето. Другата година децата ще са на 11 и 15, тоест ще ни третират като 4 възрастни или 3+1. Както и да го въртим и сучем под 300 лв в сезона all няма. Като на сложим паркинг и чадъри и сумата скача още.
Само, че този хотел в УОИ е включено всичко и чадъри и шезлонги. Стаите са достатъчно големи, а студиата и апартаментите са просто огромни.
Polia72, хотелът е Марина Сандс до Обзор. Моята резервация бе директно в хотела, но и сега през ТА имат отстъпки.
https://visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-hotel-marina-sands-obzor-24078/
[/quote]
Ако децата са малки, all inclusive  е оправдан финансово. Но има и нещо друго, всеки търси различен тип почивка. На бунгалата имаше хора с финансови възможности, но споделиха че искат тишина и спокойствие.

# 304
  • Мнения: 68 659
Ние не можем да ядем толкова много, че да сме на ОИ. За това не го търся.
Чадър си имам, както и шезлонги лични /плажни столчета/.
И 10 дена добре си изкарахме, не сме се лишили от нищо...
Мин.години 14 дни бяхме. Grinning

# 305
  • Мнения: 789
Само за сравнение за почивка на 2 възръстни + 2 деца  до 11.99 г./спане на децата на разтегателен голям фотьоил и в кошара на хотела/ от 20.08. за 7 нощувки на база ултра ол инклузив с невероятна анимация и за деца и за възрастни, с жива музика и участие на изпълнители, в хотел 4*, в двойна делукс стая цената е 1540 лв. Тази цена е с ранни записвания през месец ноември 2021г. с 45 % отстъпка.
Къде е това, ако мога да попитам?

# 306
  • Мнения: 68 659
Отговорено е - Марина сандс до Обзор.

# 307
  • Мнения: 789
Благодаря, сега видях!

# 308
  • Мнения: 10 993
Не всеки може да си планира живота осем месеца напред. Аз например не мога. Гледам само ласт минит.

# 309
  • Мнения: 6 299
Не всеки може да си планира живота осем месеца напред. Аз например не мога. Гледам само ласт минит.
Ами коментирала съм много пъти и на тази тема. В случая хотелът съдейства и при необходимост може да промени дати, стига да има места. През агенция също може да смениш и дати, и хотел, и дори море с планина, нищо че често пише че не става.
И да, ласт минит също е опция. Често има добри оферти, дори понякога на цени по-ниски от ранни записвания. Просто споделих как може да си на бюджетна почивка, без да се лишаваш от нищо. Ок, разбирам хората, които предпочитат бунгала, квартири, наем на апартаменти или друг начин на почивка, но поне мястото да е приемливо.

# 310
  • Мнения: 12 039
А аз не мога да се представя в тези курорти и този тип почивка. Не е само въпрос на пари, не е моето. За почивка предпочитам да ми е по-тихо, по-спокойно. Чудесно ще е, ако не сме обвързани с храна за обед, че и за вечеря. Ако децата искат да спят до 10, нека спят и да не се тревожа, че в 10,30 ще са гладни и пропуснали закуската, която съм си платила. Ако искат цял ден на плажа, да не се налага да се прибираме за единия обяд... Анимацията точно на моите изобщо няма да им е интересна, а шумът и тълпите натоварват и мен, и дъщеря ми. И да, малко по-далеч от тази цивилизация няма лукс, но ние не търсим такъв.

# 311
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Здравейте. Приключи нашата почивка. От тук научих за бунгала Морска сирена в Ахтопол. Оказа се, че моя позната е почивала там и ги похвали. Резервирах за 4 нощувки, но ни хареса и останахме още една. Днес се прибираме. Определено е място за бюджетна почивка. Бунгало за 4-5 човека е 70 лв, за 3 е 40 лв. Правят и отстъпка при предварително плащане.
Можеш ли да споделиш шумно ли беше на тези бунгала?

# 312
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Wild West не беше шумно, но това зависи и от манталитета на хората. Бунгалата бяха пълни, имаше големи компании от съседни бунгала, но вечер се чуваше само говор, без силна музика. Когато се настанихме, ни посрещнаха от съседното бунгало с голяма тонколона и аз изтръпнах, но човекът я пускаше тихо и до 22ч. Така или иначе сме спали на затворен прозорец, защото вечер беше хладно.

# 313
  • Мнения: 789
Здравейте, момичета,
Влизам тук с молба за пресни впечатления от Бяла. На теория съм резервирала в Златни пясъци, но цената на хотела ни е доста солена и като направя сметка, че и за храна ще трябва да даваме, а както чувам тази година направо са се оляли с цените, та нещо хич няма да успеем да се вместим в бюджета. И от немай къде започнах да гледам и други оферти. Ми то.....буквално за минути се вдигат цените. Вярно е, и че ние късно се усетихме, де....Cry
Та...... след безкрайно оглеждане на всякакви оферти стигнах до заключението, че най-поносимо откъм цена е в Бяла. Обаче друго ме притеснява - преди три години бяхме там за една седмица и буквално умряхме от скука, толкова беше пусто откъм забавления, атракциони, и толкова тъжно с тези изоставени недостроени мастодонти. И сега ли е така? Има ли чужденци? Има ли хора въобще?
Ние сме двама възрастни, плюс една баба, и две деца на 10 и на 7г. Ако няма къде да се разходим вечер и да видим нови неща, просто не си заслужава да ходим там.
Благодаря предварително на всички отзовали се и ви желая слънчево и весело лято! 🍹🏖️🌅

# 314
  • Sofia
  • Мнения: 3 787
В събота се прибрахме от Златните, е няма такъв ужас откъм цени. Чадър и шезлонги всяко по 12 лв, шалтето се плаща отделно. Умрял бургер - 15 лв. Влязох в един хранителен магазин да купя прясно мляко, най-евтиното от 1,7% беше 3,90 лв. Изобщо не ви трябва да се бутате там. Погледнете Поморие, има хубави плажове и нормални цени на нощувки и храна.

Общи условия

Активация на акаунт