Парфюмни размисли и страсти (август 2021 г.) - 263

  • 57 596
  • 685
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 51
Или ще ви хареса, или няма да ви хареса. Лично според мен си заслужава точно в това време едно Миражче ❤❤

Ха-ха, мда!
Това лято съм на тема Alien flankers. Ползвам всичко, от EDTто, през Extraordinaire и Sublime, пръскам и Fusion понякога, като ми е скучно.
Чудя се на Flora Futura и Mirage, а има шанс да купя и едно Aqua Chick 2012, и понеже е изключено да купя и трите, се чудя за кое да си дам парите.
Нищо солено не ползвам тази година. Миналата много хресвах Olympea и Girl of Capri на Lanvin. Сега дори не си ги взех с мен на морето, а ще стоя целия август.
Надъхайте ме за някое от трите извънземни, моля!

И аз съм така, но на тема Angel!

# 46
  • Мнения: 2 516
Подариха на мъжа ми парфюм на Armaf - Club de nuit - ама мнооого ми харесва.А колко е траен..
Имате ли наблюдения над дамските парфюми? Има ли добри попадения? Трайни ли са?

# 47
  • Мнения: 18 298
Море няма да видя, но ако можех, бих си носила:

И нещо по-различно за разнообразие, като "Интенз кафе".

# 48
  • София, България
  • Мнения: 69
Знаете ли дали има някъде извън BeautyZone парфюмите на Диор от серията J'Adore, тъй като по принцип съм им голям фен и желая да си купя отново, но в момента този магазин ми е на много далечно разстояние.

# 49
  • София
  • Мнения: 600
Благодаря и аз за новата тема, densi! Flowers Hibiscus

За мен морската почивка все още предстои и сигурно пак ще взема Бронзовата богиня, Wood Sage & Sea Salt Jo Malone  и Philosykos EDT Diptyque. Jo Malone нося през цялото лято, но другите 2 само на морето. Бризът и влагата ги променят и тогава ги харесвам най-много върху кожата си. Замислям се и за Light Blue Sun Dolce&Gabbana. Миналата година го взех при кратко посещение на българското черноморие и ми донесе прекрасно ваканционно настроение.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 972

Ха-ха, мда!
Това лято съм на тема Alien flankers. Ползвам всичко, от EDTто, през Extraordinaire и Sublime, пръскам и Fusion понякога, като ми е скучно.
Чудя се на Flora Futura и Mirage, а има шанс да купя и едно Aqua Chick 2012, и понеже е изключено да купя и трите, се чудя за кое да си дам парите.
Нищо солено не ползвам тази година. Миналата много хресвах Olympea и Girl of Capri на Lanvin. Сега дори не си ги взех с мен на морето, а ще стоя целия август.
Надъхайте ме за някое от трите извънземни, моля!
Не познавам Aqua Chic. Бях го поръчала скоро от Парфюми шоп, но не беше вече наличен явно и така и не ми го изпратиха.
Flora Futura сякаш според мен е по - подходящ за на сляпо (Аз съм влюбена в него). Май малко повече го харесвам от Mirage, който пък има лека соленост, и ако наистина не ви се иска такъв, значи той отпада.

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Благодаря за новата тема. Замислих се, че морски и солени парфюми сякаш не ползвам много 🤔.
 Но по темата, харесвам много Alien Mirage, Olympea (+ Olympea Intense), Un Jardin Sur La Lagune. Също и Surya Bali Fiilit ми е един такъв морски, въпреки че то е един особен жасмин, няма сол никаква или озоново усещане. По някакъв начин за мен и PHI Un Rose de Kandahar Tauer стана "морски", но то е само защото в жегата покрай морето ароматът му страшно ми напомняше нагорещен пясък и сгъстен летен въздух.

Аз точно за Alien Mirage сериозно съм се зачудила. Олимпеа имам от миналото лято, но бързо ми омръзна. Виждам, че Миража го сравняват с нея, и че не приличал на оригиналния Alien. Дали си задлужава да се пробвам?
За мен Елиън Мираж не си струва, но е до вкус , така че го пробвай.Няма нищо общо нито с Елиън ЕДП , нито с Олимпея.

# 52
  • Мнения: 10 011
Аз съм голям привърженик на Flora Futura и препоръчвам него, особено за пролет-лято.
Идеален е като ежедневен парфюм, мен лично ме подлудява от радост. Най-различен от фланкърите е, и все пак нещо от Извънземното присъства там,  подплатено със  студен сок от кактус. Наистина има някаква хладна нотка, която ми причинява еуфория.  Добре е да се пробва. На блотер го бях отхвърлила, но на кожа се разви прекрасно.
Това ми е любимата лятна "неутралка"- за в къщи, за след спорт, за спорт, за ежедневни излизания, за работа става също. Моето лято е по-хладно обаче 16-25 градуса. Жеги има, но не траят дълго.
 
На втора бутилка съм, по-голяма, и мисля да си взема най-голяма, да има.
Не го ли спряха? Ще проверя. Мираж не съм пробвала все още.

# 53
  • Pazardjik
  • Мнения: 447
Чудесна тема,чета ви с голямо удоволствие!За моренце мисля да взема Булгари Омния Клристалин Ле Парфюм и Аурата на Тиери Мюглер и двата много любими и свежи

# 54
  • Мнения: 517
Разкошна лятна тема, Денси😘😘💙
Обожавам парфюми със сол, особено ако в тях има карамел или акватична нотка.
Гласувам с ръце и крака за Alien Mirage - зверски присъствен дори сега, различен и забележим.
На първото море носих един куп парфюми и само той издържа геройски в битката 🤣
На следващата морска среща ще отнеса Vanilla Vibes Juliette has a gun, Мираж и Un Memoire на Гучи- сякаш вървя по билкови поляни с него💙☀️

# 55
  • Мнения: 5 001
Денси Heartpulse
Както нищо не исках, така днес отнесох Le Jardin de Monsieur Li Hermès, от 10 сутринта още го усещам.
Солени парфюми не харесвам, в Гърция миналата седмица носих La Vie Est Belle Soleil Cristal Lancome и Chance Eau Vive Chanel, последния въобще не го усещах.

# 56
  • Мнения: 2 821
Благодаря за новата тема на морския бряг бих носила Синьото Кавали.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 1 433
Здравейте.На мен освен омаен парфюм ми се иска и красиво шише.Повечето са скучни еднотипни бутилки.Арабските изглеждат чудесно.Направо като произведения на изкуството ,стават и за украса.
Иска ми се и аз един ден да имам подобна колекция.

# 58
  • Мнения: 7 054
Не са мой тип нито по отношение на аромат, нито откъм дизайн арабските аромати. Обичам нещо по-изчистено. Може и да ставам досадна, но Ноа са постигнали в това отношение - лично за мен, абсолютното съвършенство.
Има и други примери, разбира се.

# 59
  • Мнения: 71
Оказа се, че съм си пъхнала в един несесер все пак, Girl in Capri, а заедно с него и Rumeur 2 Rose, на Lanvin, който си ползвам за тренировки, за да ме държи свежа. Капри-то е по темата - соленичко, и цитрусово, но наистина не ми идва това лято да го ползвам.
И от двоумене и четене на коментари, накрая поръчах и двата Елиъна - Flora Futura и MIrage. Дано не се налага да връщам или да продавам!

Общи условия

Активация на акаунт