Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през август

  • 83 154
  • 3 459
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Мнения: 7 243
Мисте, задавих се от смях. Вярно трябва да се радва Мързелота.
Преди години ми разказваха за един ентусиаст, който беше замъкнал на гръцкото море буркани с кисело зеле с идеята да ги готви там, в семейното хотелче на брега. Едвам го разубедили. Та колко му е Мързелчето да изпържи 1-2-3-7 т...ки в Кранево Simple Smile
Тарти, да минава бързо големия зор, че да си починеш хубаво след това.
Чудя се аз с какво да поспортувам.
Сирос верно пак изчезна.

# 1 321
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Мистик, ми те 80% са по света, при теб са останали само 20-те %, какво искаш, вземи да хванеш и ти по другия свят (не знам къде живееш) и ще срещнеш накой от мнозинството Kissing Heart
Мързелче, теб със страх те чета, заради теб тази година изядох тиквички, колкото за един живот

# 1 322
  • Мнения: 12 129
Мм, Бърди, супер ми се струва!
Призовавам Кло рецептата да се озове на първа страница. Hands Pray
Рецептата на Бърди за огретен ли е?

# 1 323
  • София
  • Мнения: 18 704
Как 20,аз само 1% намирам.Grinning
Надявам се в добро разположение на духа ви заварвам.

# 1 324
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Тарти, днес четох в пресата, че Баско и Навара са се преселили в Бенидорм, лудницата била пълна.
И при нас днес жега, не се диша. Много тежко.  Ама вече почна да разхлажда.  Имам още малко работа и приключвам.

# 1 325
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Баско, Навара, цял Мадрид и половин Франция.

# 1 326
  • France
  • Мнения: 12 575
Писна ми. Вируславчо не иска да заспива. Само ми виси на сисите. А се бяхме приготвили с баща му да си пием питието на терасата Rage

# 1 327
  • Мнения: 3 366
Багажа за морето е стегнат, ама нещо много, много не ми се ходи. В Бенидорм най ми харесва зимата, януари да се търкаляш по плажа, кеф голям.

# 1 328
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Фил, ми капни му на Вируславчо една капка от питието ви, хем ще ви прави компания, хем ще заспи. Grinning

В Бенидорм не съм ходила. В Барселона няколко години подред. А най-много - на северното крайбрежие.

# 1 329
  • Мнения: 3 366
Много обичам Валенсия, силно се надявам  тази година да не я пропуснем.

# 1 330
  • Мнения: 12 129
Добро утро! ЕВН спря тока, как не можем да избягаме от монопола им, макар и на почивка?!

# 1 331
  • София
  • Мнения: 13 700
Кло, що мЪ изпрИвари?
Добро утро и от мен. След малко със страх пращам МУ на пазар, а аз ще режа храсти и дървета. После и на клепоухия пергиш ще му дойде времето за разходка и гонене на катерици.

# 1 332
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Гутен морген,
Кло, мерси за кафето и тук се нареждам първа за него.
Не можах да спя тази нощ, снощи ми сервираха, че сина нещо не е добре и сега чакам да станат и да се обадят как е. Може вече да е пълнолетен, но още го мисля като малко дете когато не е добре.
Ре, ти нямаш спирачки бе човек, какви са тия храсти и дървета у тъмни доби, за теб кафе няма ли

# 1 333
  • София
  • Мнения: 18 704
Добро утро.
Колата отива на сервиз.Мм утре извънредно на работа. Бляк

# 1 334
  • София
  • Мнения: 13 700
Яки, от години не пия кафе. Адреналина ми е в повечко. Но се кефя на снимките. Обичам миризмата и вкуса на кафето.

Общи условия

Активация на акаунт