Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през август

  • 83 350
  • 3 459
  •   1
Отговори
# 2 325
  • софия
  • Мнения: 4 180
А аз заради Ени и лошотията й се разрових в килера и намерих едно бурканче домашно сладко от смокини. Сега нагъвам като невиждала храна 😀

# 2 326
  • Пловдив
  • Мнения: 40 957
Ама чакайте ся...ше си ги мериим ли, кво туй нящо начииии Joy

# 2 327
  • Мнения: 6 333
Сирос,напомни ми моя край,по старопланинско 🤩.Вечер е толкова ясно и тихо,че ако се пресегнеш,аха си хванал звездите 🌟.Една седмица се будех с тази гледка през прозореца.

И тук съм в балкан почти,но камъкът много си тежи на мястото, сърцето ми е там!


Утре отиваме на "почивка" 😒.Ако е толкова ревливо положението, колкото последните дни,ще си прережа вените 😖.Не искам да чувам за еднорози!

# 2 328
  • Мнения: 7 436
Ении, ах, тези смокини! Миналата вечер сънувах, че съм на шопинг някъде в Турция и купувам килограми смокини Simple Smile

Да честитя най-после годишнината на Сали. Няколко пъти забравям, докато отбележа, то ще дойде ред за следващата годишнина.

Обикаляхме днес следобед района. Отидохме до Резово, отбихме се в Синеморец, видяхме устието на Велека от високо. Утре отбратно към къщи.

# 2 329
  • Мнения: 5 782
Още една като напише,че е отива да се депресира и ще дойде Вивиана.Smile
Кротева,коя е Вивиана?

Предлагам мъфините за първи пост .

+1

# 2 330
  • Мнения: 4 895
Сисун,ще разбереш,като дойде пак да каже,че тая тема е депресантска Smiley  Силно люби Карамела и смята,че тя няма място сред нас.
Като бременни булки сте с тез смокини!

# 2 331
  • France
  • Мнения: 13 149
Завид, завид за смокините.
Пропуснах да честитя на Сали годишнината. Много любов, разбирателство и секс ви желая

# 2 332
  • sf
  • Мнения: 10 221
"Този път не си ли готвила ти мусаката?! Миналия път беше по-хубава. Ама и тази става, де!" - какво да го правиш?!?!?!??! Добре, че имам розенце. Пия го и лягам, че съм първа смяна.

# 2 333
  • софия
  • Мнения: 4 180
На подобни изказвания майка ми навремето отговаряше с " На който не му харесва да си наготви сам! "

# 2 334
  • Мнения: 12 241
Предлагам мъфините за първи пост .

А, ми аз блендер имам. И пасатор отделно. Я да пробвам първо с тях. Само нес кафе си нямам. Трябва да купя.

Смокините са уау.
Отдавна са там. Heart

Обаче какво ще правим с анкетата? Шест дами искат в Габрово. Две в Бели Осъм. Останалите сме пас. Да я трия вече викам.

# 2 335
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 586
Мразя смокини. Обаче сгънах половин кутийка сладолед със солен карамел. Отивам да се срамувам в ъгъла( т.е. да си допия джина и си лягам).

# 2 336
  • Мнения: 12 156
Значи Ени, до сега една, не се показа, да разбира  от смокини. Ще ти ги нагъна с бекон и синьо сирене и ще ти пазя розето студено. Ще се подмажа на Синеоч с единствения ми що годе ставащ сладкиш. Мани ги тия философки Stuck Out Tongue Winking Eye

Ренко, фонът зад розите е пипера и праза на сестра ми, но малко по - нагоре са полите на Рила.

Последна редакция: пн, 23 авг 2021, 07:00 от Сирос

# 2 337
  • Мнения: 4 895
Кло,нищо неочаквано не се случва.Беше пределно ясно,че ще е така.Ти защо си пас?

# 2 338
  • Мнения: 14 840
Сиросче,да нарамвам Синеочка и купата и да паля орела,май май. 🤣🤗
Аз съм пас за срещата,щото нямам идея дали ще имам кинти. Основното ми е това. Така че вие решете и кажете,ако мога идвам. 🤗

# 2 339
  • Мнения: 12 156
Как тактично да кажа, че грешно ме разбра? Учтиво се самопоканих. ..  Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт