Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през август

  • 83 314
  • 3 459
  •   1
Отговори
# 2 685
  • France
  • Мнения: 13 059
ДобрЮтро, булки. Аз се наспах тази нощ. За сефте от поне 2 седмици. Само едно малко кърмене към 5 и хър-мър до 7. Чувствам се като почти човек.
И аз с Монстито си знаех, че ще е момчурляче. Със Славито много се надявахме на момиченце. ММ е роден за женски татко, но не би. Пък и толкова проблеми и стрес имахме, че някак си не го мислехме много. Да минава този период.

# 2 686
  • Мнения: 12 237
Добро утро! Едвам ви изчетох.

Фил, тази сутрин звучиш по-добре. Много емоции ти се събраха.

# 2 687
  • София
  • Мнения: 9 716
Здравейте!

Днес не съм на работа и съм си нагласила програма от задачки-закачки навън. Дано не пече много!

Благодаря за кафетата!

Ени, малката фръцла е бонбон!

Аз също знаех, че ще родя момиче. Всъщност винаги съм знаела как ще се казва детето ми, ако е момиче. Още от моите детски години. Мъжкият еквивалент на името не ми е фаворит, така че беше важно да е момиче. Рекламации не знам как се правят и нямаше място за грешка. 🤭 БНД изпълни поръчката безпогрешно.😝

Дълго време мечтаех да са две - момче и момиче, но не било писано. По здравословни причини втора бременност ще бъде руска рулетка, така че дори да срещна друг мъж ...

Фил, добре "звучиш". 🤗

# 2 688
  • Мнения: 18 652
Не съм аз мъжка майка...

Същото обяснявах с втората бременност и ми се чудиха хората. Знаех и с първата, и с втората бременност, че ще са момичета.

Ени, страхотна е на Синеочка косата. Two Hearts Още по-яки къдрици стават, когато рибената кост я направиш изпъкнала - https://pin.it/2DZqesZ . Прави се по същия начин, но сплиташ кичурите под плитката, не над нея. Виж клипчето, ще ти стане ясно. От повече от година почти не се изправям, ами след измиване сплитам, на другия ден съм къдрава и така.

# 2 689
  • Мнения: 14 828
Благодаря ви,момичета! 🤗
Мъжа на сестра ми е с положителен тест. Бил е в контакт,направил си тест и е +. Питам я ще го изолират ли някъде,та ми отговаря-глупости! Той до сега гушка малката. 🙄 Ся ги мисля. Дано мине леко и не се заразят всички. 😒
Някой да е правил сладкиш с пресни смокини? Да метнете рецепта. 🤗 И се чудя как да суша. Нямам уред,на слънцето ще е,но нарязани ли,цели ли,на връзка ли нанизани?.. Как да стане?!

# 2 690
  • София
  • Мнения: 9 716
Ени, дано леко го изкара! Изолация в домашни условия не винаги е възможна, но чак да гушка детето ... Те си знаят. Дано всички са добре!

# 2 691
  • Пловдив
  • Мнения: 40 920
Попи, МАКАК го оплете туй нещо сама? Rolling Eyes  Трудно ми се вижда...

Ени, то и да е положителен може да няма симптоми и хич нищо да не се развие.

# 2 692
  • Мнения: 14 828
Панде,те не са знаели още. Одеве са разбрали и бързия тест е положителен. Не че умишлено е гушкал детето. То като се замисля,и на нас да се случи и ние няма как да се изолираме,ама ми е притеснено. Дано е наред всичко.

Попи,ще опитам. 🤗

# 2 693
  • София
  • Мнения: 9 716
Ени, това е друго нещо. Не съм разбрала правилно. Важното е всичко да мине леко и без ядове! Стискам им палци!

Оплаквам се, че не мога да правя прически. Ама тя и Малката Пандичка не търпи да се прави нещо с косата й. От скоро позволява да й връзвам опашка, преди и това не даваше.
Иска ми се да пробвам с рибена кост, но тя няма да изтърпи да ми е опитно зайче.

Попи, ти ли писа за твоето момиченце, че е като Маугли? Тя на колко години е? Същата беше и моята. От около 2 години започна да се фръцка с рокли. Преди това само клинове и тениски. Косата спусната, кога сресана, кога -не, защото се дърпаше. Цивилизова се вече малко по малко. Скоро става на 8 г.

Последна редакция: ср, 25 авг 2021, 18:57 от Pandachina

# 2 694
  • Мнения: 4 895
Стоя и гледам на точка.Не ме лови това кафе.Събудих са рано,рано.Чух всички аларми под мен и над мен и после всички врати у дома.Пак съм заспала.Ходих за цигари,преди да глътна две глътки кафе.Мъка!

Уми,ще се тръшнеш от притеснение бе,момиче.Това са само едни листовки!
Ени,дано го изкара леко! Може и да не зарази останалите,както е ясно с този вирус,нищо не е ясно.
Мен това дето сега ме налази,беше в пъти по гадно от ковида,който изкарах.

Добър ден!

# 2 695
  • Мнения: 5 778
Беболина си е чистокръвно момиченце! Търпи да я реша и връзвам,дори често сама си носи гребен и ластик,ако й пречи косата. Обожава рокли и често ги разнася из къщи, мъчи се да ги облича и танцува пред огледалото. Снощи татко й купил раничка. Носи я и се фръцка да ми я покаже 🤣😂. Да не говорим как обича кремчета  и как се маже навсякъде 😜. Това на година и половина. Каква фръцла ще стане в бъдеще не мога дори да си представя!
Кроте,да минава бързо,ти си желязна ,ще се справиш!
Ени,дано мине леко!
Забравих да ви се похваля снощи,че получих похвала и бонус в работата!

# 2 696
  • Мнения: 18 652
Панде, моята също е фръцла от преди да проходи. Laughing Разко се променя обаче, когато сме на къмпинг. Там става наистина Маугли - започва да тича боса, по гащи, да лови жаби и бръмбъри с кепче и рязко става обратното на суетна. Може тогава да съм писала нещо за нея. Като се приберем, скача обратно в роклите.

Мисте, рядко правя две плитки, една основна и не започвам чак от челото. Всъщност не е хич трудно. Който може да прави рибена кост, тази няма да му се опре.

# 2 697
  • Пловдив
  • Мнения: 40 920
Да де, ама сама на себе си е абсурд Simple Smile

# 2 698
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 264
Скрит текст:
Благодаря ви,момичета! 🤗
Мъжа на сестра ми е с положителен тест. Бил е в контакт,направил си тест и е +. Питам я ще го изолират ли някъде,та ми отговаря-глупости! Той до сега гушка малката. 🙄 Ся ги мисля. Дано мине леко и не се заразят всички. 😒
Някой да е правил сладкиш с пресни смокини? Да метнете рецепта. 🤗 И се чудя как да суша. Нямам уред,на слънцето ще е,но нарязани ли,цели ли,на връзка ли нанизани?.. Как да стане?!

Wink преди два дена сладкиша на 303.
смокините на резенчета, ред от тестото, ред смокини и пак тесто отгоре.
лесен е. бърках с две вилици, че нямам миксер. блага работа.

# 2 699
  • Мнения: 1 463
Добър ден,мили дами!(Имаше и някви мъже в групата,но те май само четат.)

Всички дечица са прекрасни!Аз имах усещането,че ще имаме момиче,но доста рано ми казаха,че 100% очакваме момче.Супер щастлива бях! Heart

Мисля си за някакъв кекс и чета рецепти,мааа много захар!А иначе ми се яде най-обикновен кекс, какъвто се правеше във всяка къща преди.И чушки с ориз и кайма съм планирала.
Рано сутринта ходих до магазина,после поизчистих в кухнята,а по-късно с малкия ми помощник ще се преместим в спалнята,че и там прах...

Общи условия

Активация на акаунт