Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през август

  • 83 301
  • 3 459
  •   1
Отговори
# 3 075
  • Мнения: 12 123
Карамелчик, аз съм мъж по душа. За туй не ме теглят фустаните.  Хеле пък сега с новата ми, прекрасна кръгла форма.

Сали,  сподели после какво е станало. Нещо тиквички с манатарки.... съмнява ме.
И като каза манатарки, тази година не съм си купила пресни, а ги обожавам.

# 3 076
  • Мнения: 9 981
И аз съм мъж по душа.

Карамелчик, ама като се включиш и отвееш темата. И хем си на половин предавка Joy
Синко не мож ме събори, всъщност може, пяна ми излезе на устата да говоря за матурите, ала положението е - кат ми пееш Пенке, ле ...

Мид, честит ти рожденник! Здрав и палав!

Сали, що мъчиш хубавите продукти с тия тквчки?! Съболезнования за татко ти!

Панди, забравих твоето гуш, затова двойно HugHug

# 3 077
  • Пловдив
  • Мнения: 40 909
Сиросче, къде ги намираш пресни?
И аз обичам.
Моите се върнаха...риба няя да Идем Grinning  много вятър. Мъчи се, гърми, ма нищо не пуска Оня...

# 3 078
  • Мнения: 12 123
Мисте, обикновено от бабите на Юндола или от Велинградския пазар.

# 3 079
  • Мнения: 5 777
Карамел,то първите няколко години работех за да пълня гардеробите в къщи 😅😜. После взех да ставам ужасно капризна и вече рядко нещо да ми хареса...
Помагайте please! Мисля ,че неправилно съм изрязала нокът на дебелото пръстче на крака ми при последния педикюр и сега ме боли като ходя! Още няма видима разлика с другия крак, но усещам,че съм направила беля. Мога ли да спася положението или е твърде късно?

# 3 080
  • Мнения: 18 636
Сис, по-вероятно е да мине до няколко дни, но все пак можеш да повдигаш ъгълчетата на нокътя с нещо, за да не тръгнат да се забиват.

# 3 081
  • Мнения: 1 497
Мараба, Куклани!
Цял ден пътуваме с влака, 2 прекачвания и в 15,45 тупнах дома благополучно! Ся Ганка пере за 3 път и въздиша тежко-тежко.... ма нЕма как! Пратих мъжо да купи 1 пица за в къщи, щото ма мързи кат Мързелина! 😀
Толкова обичам да пътувам с влак, ма ще се откажа, то семафори, то чакаш бързия да мине, от 7,30 сме увиснали по гарите, обиколихме що паланки имаше... аман от ремонти по лятно време!
Туй от мен, другарки! Да ни мъ мислите!
Пп, честит рожденик на Мид! Склероза, братче!

# 3 082
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 336
Добра вечер и от мен..
Мид, честит, здрав и бизгрижен да е сина ти!
Ении, стискам всички палчета!
А тийновете на Мистето и Елиф добре ви държат в кондиция Hug
Аз цяла седмица бях в отпуск, всеки ден тренирах и си пренастройвам чакрите.
Любимият се дразни от новото ми Аз, но Прити само пърха с мигли и си праи каквото знае- абе да се оправя.
Момичетааа, трябва си прявя очила! До сега не съм носила, ма вече съм недоскиф та ще обикалям тея дни оптики.
Наготвих днес една тава свинско с ориз, мм доволен а аз съм на салата
Абе ще стане човек от мен някой ден…
А забравих- Сис, успех с привикването на Беболина Hands Thumbsup

# 3 083
  • София
  • Мнения: 9 713
И аз забравих да спомена гащичките на Беболина. Сис, бързо да свикне да ги държи сухи и чисти! Yellow Heart Но и да не става бързо, споко! Все ще стане в един момент.

Харесвам летните бури когато съм вътре на сухо и когато не са твърде сериозни, че да причиняват поражения.

# 3 084
  • Мнения: 2 170
Въвлечена съм в психарски филм, не зная как да си определя ролята, като поддържаща или главна…

Скрит текст:
Имам навика да пиша статуси (в другата социалка), които споделям само със себе си. Може би най- интересните ми статуси....  Не ги  споделям, не за да  пощадя нечии чувства, не съм такъв човек 😉 По- скоро не желая  да афиширам житейската си философия с фейсбукското народонаселение. Но в известен  отрязък от време, подозирам, че някой ( един конкретен някой) се възползва от секретните ми размисли и страсти. Или иначе казано- влиза контрабанда в профила ми… И не, не ме гони параноята, но не ми се обяснява… Та, снощи бях в „подходящо“ настроение и  по късни доби, написах послание за този „НЯКОЙ“. Хубаво послание… с подходящи епитети и психоанализ, който да  преследва „НЯКОЙ“ в земния му  път. Споделих го само със себе си. И о, небеса, Санта Лучия и Свети Патрик, днес съм осъмнала разприятелена с кой? Естествено, че с „някой“!
Бррр, побиха ме ледени тръпки, смених паролата и мислех, че съм приключила с обитателите на психодиспансера! Уви, установявам преди малко, че вероятно снощи са ми хакнали  и пощата! Влизано е в нея от конкретна дестинация… Местообитанието на НЯКОЙ! Какво съвпадение, а 😉  Сега, разбирам, че някои хора, лошо ги е ухапал щъркела и са разплискали тотално легена, коритото, басейна, морето… разбирам, че са нещастни и мразят  саможивническия си живот, щото никой, ама никой не ги иска, понеже превръщат всичко, до което се докоснат в отрова и жлъч …
Аман от изтрещели кукувици!  Такива, незабавно и наложително требе  да си намерят някой да ги оправи… в библейския смисъл, ако се налага  нека си  си платят за саможертвата, че перманентната   липса на секс явно води до ментални увреждания..
Мога ли да си направя нов имейл и с него да влизам в онази социалка? Не ми се иска да си трия стария профил, той ми е нещо като мило дневниче и не искам да го загубя. Чувствам се така, сякаш някой е газил с кални ботуши в душата ми.

# 3 085
  • Мнения: 7 369
Мид, честито да е юначето!
Сали, прегръдка! Чакаме отчет за кулинарното творение.
Весе, уелкъм бак. Обичам и аз влакове, ама такова приключение не ми се иска да си причинявам.

МУ се вихри в кухнята. По-рано маринова някакви пържоли, сега ще прави салата. Дуднех да внимава какви поразии оставя след себе си, че нали няма вода, ще е сложно ликвидирането им, а той явно не издържа на наставленията ми и ме изгони. Гледам приготвил на масата бутилка узо - аз, голямата пиячка, едва това лято разбрах, че всъщност харесвам узо, та решил миналия ден ми купи. Та, наспорт, момичета!

# 3 086
  • София
  • Мнения: 9 713
Карамелче, много гадно! На въпроса ти нямам отговор. Май някъде из форума има тема за Фейсбук, сигурно и за Инстаграм. Ако искаш там попитай, ако става въпрос за някоя от тези социалки.

# 3 087
  • Мнения: 12 123
Карамел, ако пощата ти е в абв, махай я.

# 3 088
  • Варна
  • Мнения: 14 554
Caramella, изтрий си профила. Ще си спестиш усложнения и унижение. За фригидни истерични или завистливи натури, няма алтернативно лечение. Някой иска да режисира чужд талант, живот, емоции. Да пътува с мъртвото вълнение, към нови дълбини.

# 3 089
  • Мнения: 3 422
Казвала ли съм ви, че съм като катерица, ям много ядки, всякакви. Вуйна ми пратила лешници и бадеми, вчера натроших доволно и сега се носи един аромат из къщи нямам думи. След малко засядам пред телевизора и почвам.

Общи условия

Активация на акаунт