Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през август

  • 83 061
  • 3 459
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Карамела, прекрасна си!
Сирос, важното е че сте отпочинали, обиколките са друга тема. Аз Старосел не го харесвам точно заради обслужването, както и цялата Сапарева баня, де що има туристическо съм обиколила там и НЕ.
Накифлих се, ще ходим на ресторант, дано малкия се държи поне приемливо. Ми не съм сядала на заведение вечер от миналата година пък (от сватбата ми), време ми е Grinning

# 61
  • Мнения: 1 493
Балонче, обличай се и отювай! Време е! 🌷
Кармелита, готина си, ако съм мъж, тъ зимам веднага! Без майтап! ❤️
Доядоха ми съ яйца на очички, няма кой да ми напрай.... тъй чИ ша действам!

# 62
  • Мнения: 12 114
Аз пратих мъжо цър пър пържолки да прави. Една картофена салата с червен лук правя и сме готови.

# 63
  • Мнения: 2 170
Блалонит, Весе, благодаря!
Пожелавам малкото Балонче да е кротичко тази вечер и мама да се наслади на спокойна вечер.
Весе, доядоха ми се и на мен пържени яйцЕта, ма много горещо, не искам да се доближа до печката, Спретнах си сиренце по шопски в микровелето. Чакам да изстине и го нападам. Мама направи крем карамел, засега го заобикалям, но усещам как няма да издържа..
Добре, това са ми кокилите, да, за жалост все по-рядко им се качвам, старост нерадост, краците много ме болят след тях. А беше време, когато осем сантиметрови токове не поглеждах, изглеждаха ми лилипутски.

# 64
  • София
  • Мнения: 9 532
Баш у най-голЕмата жега с малкото Панде обиколихме пазарЯ. Мче то умрЕла работа там. Половината маси затворени. Тези дето са отворени са останали на една скапана стока. Тамън се зачудих що тъй е западнало положението и ми просветна, че е неделя следобедно време. Намерихме и ние кога да ходим. Ама тъй стана, щото диването сутринта на хлад го боля главицата. А го боля щото не слуша майка си, но това е една друга история.

# 65
  • Мнения: 14 777
Отказахме се от морето сега. В началото на септевмри ще е. Да ми стискате палци да е хубаво времето. 😁
Прозвънях около 58 хотела,апартамента,къщи за гости и прочие,няма! Не ни се ходи нито на мазалаците в малките курорти,нито в пущинаците. Та тъй,ся го решихме,септември ще бъде.
Карамелената я изпуснах,ама знам,че е красотка!
Немам идея кво ше се яде. Одеве и аз мислех за яйца на очи. 🤪

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 40 736
Нищо не видЕх...

Аз чакам водата да заври и бухам спагети. БолонезЪт е готов, ориз с мръвчоци също. Да има Simple Smile

Излязох да сбера прането. Аййййй! Expressionless  То не моа се диша! Не е нормално, не...

# 67
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 825
Видях я Карамела. Както казват "Мацка, та дрънка". Simple Smile
Имаме за ядене, днес няма да готвим. Сутринта правих палачинки. Сега само трябва да разходя кучето, иначе цяяял ден мързелувам.

# 68
  • Мнения: 11 981
Каравелова, повторение незабавно! Имаш 5 минути, че ставам да правя миш маш.

# 69
  • София
  • Мнения: 9 532
Мисте, и у нас паста. На малкото заради диетата сипах чиста паста , само настъргах малко изкиснато сирене. Исках да я снимам да се посмеете как яде паста (спиралите, не дълга) с лъжица. 😳😄 Ама не ми дава да я снимам.

# 70
  • Мнения: 2 170
За Сирос, бис

Засичам 5 минути Sunglasses

Последна редакция: нд, 01 авг 2021, 18:55 от Caramella

# 71
  • Мнения: 14 777
И аз! И аз видях! 😍 Е убавица,нема кво да говорим.

# 72
  • София
  • Мнения: 18 697
За Сирос само ,ааа не тъй,
Страхотна си!

# 73
  • Мнения: 11 981
Карамел, хубавица! Heart

# 74
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
и биса видОх.
ама и за спагетите прочетох и за пръжнатите ееца...
и изведнъж ми се дояде всичко. Sad

Общи условия

Активация на акаунт