Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през август

  • 83 055
  • 3 459
  •   1
Отговори
# 3 120
  • Мнения: 6 273
Панде, понякога правя панировка от яйца,бира и брашно,на каша.В последно време разбивам отделно белтъците на сняг,и после ги прибавям към другите вече разбъркани съставки.Пропорции нямам,на око карам,да стане по-гъсто от боза.Имаше си и име тази панировка,но не го помня.
Бърд,пак ли аварии 😒.Има ли изобщо ден без тях !?Добре че ние сме на високо,та само налягането пада при нас.А в турските магазини събота и неделя не стъпвам,че е лудница.
Жив и здрав да е Павката!
Завърнахме се.Друго е да легнеш в собственото си легло.А и както се задва буря,ще е само за сън.

Последна редакция: сб, 28 авг 2021, 23:08 от Ренко

# 3 121
  • France
  • Мнения: 12 465
Момичета, чета ви, но нямам винаги възможност да пиша.
Панди HeartHug
Карамела, това е наистина много гадно. Нещо подобно ми се е случвало преди време.

От 2-3 вечери ми се гади... не смея да си правя тест. Не, че има кой знае какъв риск, но само мисълта за това.... брррр 😵😫😭

# 3 122
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Кротик, любимо мое змийче, под кой камък се беше скрила? Да знаеш че ще пусна морските гарги да те издирват следващия път, да не ми изчезваш така.
Обещавам да се опитам да не пиша повече тази вечер, че си присвоих темата. Вие пишете, аз само ще лайквам Stuck Out Tongue

Ренко, казва се паста патафри, а всичко панирано в нея носи името Орли, риба орли, кашкавал орли и т.н.

# 3 123
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Фило, кога, по дяволите, започват франсетата училище? Пълно е с французи при нас, мамата си джаса! Мръсни, невъзпитани, светът им е длъжен. Ай да си ходят вече! Днес имах ужасен ден, пълен с френски изцепки( включително и френската ми кола спече, хах).

# 3 124
  • Мнения: 4 892
Якче,аз като цяло съм тук,ама хич ме няма.Аз и в живота си съм така,движа се,ама си блея.
Сега като спомена пернатите,мернах една снимка...кафе и гарга! Ще се върна да я намеря и ще я запомня тая от вас! Laughing
Хах,Тарти и при нас никой не ги харесва като туристи.

# 3 125
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 016
стиснете по едно палче утре Simple Smile Simple SmileSimple Smile първи учебен ден ще ни е. Simple Smile

# 3 126
  • France
  • Мнения: 12 465
Фило, кога, по дяволите, започват франсетата училище? Пълно е с французи при нас, мамата си джаса! Мръсни, невъзпитани, светът им е длъжен. Ай да си ходят вече! Днес имах ужасен ден, пълен с френски изцепки( включително и френската ми кола спече, хах).
От 2ри. Съчувствам. И аз не ги понасям.

# 3 127
  • Мнения: 11 951
Добре, Flowers Four Leaf Clover
Снимка, снимка, снимка утре Sunglasses

# 3 128
  • Мнения: 4 892
Добри! Надявам се,да не отидеш в клас с Горинч,че това "ние е" е малко като,папкахме,пишкахме и ... Стегни се!

# 3 129
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 009
Подреждах умалели дрехи на дребния, ще ги подарявам на приятелка с по малък юнак, и ми стана тъжно, изникнаха  ми спомени, колко порасна детето ми, и колко мъничък беше...

# 3 130
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 016
не дават.Wink  качва се вавтобуса и чак следобеда го връщат.
няма тържествено начало и веднага след това който откъдето е. Wink

# 3 131
  • Мнения: 4 892
Ще справи! И най вероятно той ще танцува! Дишай,дишай!

Айде,чао съм! Лека и мека!
Да се пазите!

# 3 132
  • София
  • Мнения: 13 597
Мид, да ти е жив и здрав порасналият юнак.
Добри, на добър час на твоя.
Кара Миа, кофти ситуация. Как се е добрала до паролата ти ?

# 3 133
  • Мнения: 7 206
Добри, успех на младежа!
С французи нямам опит, но силно недолюбвам румънци. А това лято имах чувството, че извираха отвсякъде.

Ренко, добре дошли. Хубаво е човек да разнообрази, но у дома е най-добре.
Скрит текст:
Избягвам да ходя в твоя квартал, крайно неориентирана съм там. Обикновено ходя с майка ми веднъж на няколко месеца, води ме в някакъв магазин, мисля, че е около Здравната служба. И да, обикновено имаме възможност за ходим събота или неделя, когато е малка лудница. Затова предпочитам сергийката на пазара - близо ми е и мога да отида сама, без да се налага да моля някой да ме закара до там.
Гледам волейбол, но много ми се доспа и май ще се пренасям в царството на сънищата.

# 3 134
  • Мнения: 1 191
Сирус, отчет за яденето...стана супер! Чиниите на мъжете са празни, аз доволен. Това ще е една от малкото ми записани рецепти, защото все така на фантазия ги карам и трудно повтарям едно ядене два пъти.
Скрит текст:
1 малка глава лук, 1 тиквичка нарязана на малки кубчета, запържих ги до златисто в масло, изцедих хубаво накиснатите манатарки, около една шепа, леко ги запържих, после добавих 1 ч.ч ориз (имах Баланс на Крина), леко го запържих, добавих сол, пипер и мащерка, около 2 ч.ч от пилешкия бульон, намалих котрона и без да го бъркам го захлупих с капака, докато поеме водата без да го чакам да стане като ориз за гарнитура, съвсем да е поел всичката вода без да е останал суров, сложих пилешките късчета и добавих половин опаковка около 100 мл животинска сметана от лидълската и понеже се оказа, че нямам пармезан, сложих около 100 г рендосан кашкавал. Виното отпадна, защото съм го изпила Stuck Out Tongue
Оле хора, щяхме да си убием котето! Докато си пиша рецептата, ММ ме вика, че малкия пъхнал нещо под дивана, той да го вдигне аз да се напъхам да го извадя, дивана е на милиметри от пода. Наврях се изваждам някаква джунджурия, ММ пуска дивана, аз се вайкам колко прах се е събрал и чувам зад гърба ми, че котето дращи по паркета, викам си и тя си намери някой боклук да играе, добре че се обърнах главата и до врата под дивана затисната, тя рита, напишкала се...как успях да си пъхна пръстите и да вдигна дивана, както бях клекнала на земята без упора, не знам! Още ми трепери всичко, тя е на 15 години, всеки ден и треперим. Гледам я сега, яде изглежда добре, дано нищо и няма, че както е неделя утре, ще се гръмна.

Общи условия

Активация на акаунт