Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през август

  • 83 276
  • 3 459
  •   1
Отговори
# 3 390
  • Мнения: 9 963
Ужасссс 🥴

Сис, какви са тези клиенти?! Че то в кварталната бакалия се държат по-обрано и възпитано.

# 3 391
  • Мнения: 1 457
Стига бе!? Flushed Б@си,народа изтрещя!За клиентката говоря..и не само.

Сиско,със сбъдването на мечтата ,целия ти свят вече ще е променен! Heart

# 3 392
  • Мнения: 5 760
Озлобихме се, настроихме се един срещу друг,а разделения народ най-лесно се управлява! Разделяй и владей! Не ваксините,не коронавируса ,а човешката злоба ще ни унищожи! Още не мога да дойда на себе си след това!

# 3 393
  • София
  • Мнения: 13 953
Сис, премести си го. Народът изтрещява без особена нужда.
Свинският грип също беше тежък и квалифициран като опасен с потенциална пандемична сила. Корона вирус е, в момента е включен в сезонните ваксини и много хора го карат без сериозни усложнения.
Някога да сме чували нещо за сезонните ваксини? Масово говоря.
Ще мине тази психоза.

# 3 394
  • София
  • Мнения: 9 647
Сис, а може би си струва да промениш целия си свят, за да сбъднеш тази прекрасна мечта ... Blue Heart

За клиентката    -  гадничко. Има ги такива. Скофтват  настроението колкото и да не си го слага човек на сърце. Важното е, че идват и такива, които  усмихват деня с присъствието си, билото за минути.

Нас ни оценяват клиентите за обслужването. Един клиент беше попаднал първо при колежка, която беше работила в офиса докато аз отсъствах. Та тя му дала грешна информация. После той дойде при мен и аз му казах, че нещата не са баш така както му е казала колежката. Свърших си работата максимално добре. Той даже ми благодари, че толкова бързо и качествено съм го обслужила и си тръгна усмихнат. Същият този е писал негативен отзив за мен. Отзивите са анонимни, но разбрах, че е от него, защото е описал ситуацията. Явно не е бил наясно, че пише отзив за конкретен служител, а не за впечатлението си от офиса като цяло. Ама ме заболя, защото всички останали клиенти бяха оставили положителни отзиви, а неговият не само отрицателен, ами и го описал така сякаш аз съм го подвела при първото му идване. При това негативизмът е насочен към друг колега, а шефовете няма как да разберат това от отзива и отива в моето досие.

# 3 395
  • Мнения: 5 760
Сис, а може би си струва да промениш целия си свят, за да сбъднеш тази прекрасна мечта ... Blue Heart

Знам,че си струва,но нямам куража да го направя!

# 3 396
  • Мнения: X
Озлобихме се, настроихме се един срещу друг,а разделения народ най-лесно се управлява! Разделяй и владей! Не ваксините,не коронавируса ,а човешката злоба ще ни унищожи! Още не мога да дойда на себе си след това!
Точно това се случи, Сис. Кутията на Пандора е отворена и за някои хора тя се оказа пълна със съкровища. Докато не се налапат, няма да позволят да се затвори. Междувременно, някои от нас ще мрат, други ще си скубем косите и така...

# 3 397
  • София
  • Мнения: 9 647
Те няма да се налапат, Уиш ... А покрай тях и други започват да лапат, така че има приемственост. Sad

# 3 398
  • France
  • Мнения: 12 974
Сис, не си го слагай на сърце. Направени сме за да вярваме в заговори. Това е от рептилския ни мозък. Имам бивша състудентка, която си е напълнила ФБ с глупости. Наистина вярват, че знаят повече от масата, че виждат разни работи, за които сме слепи... приемам го нормално. Не ми пречи. Радвам се, че властите взимат необходимите мерки и че аз и моите близки сме ваксинирани. Може да не предпазва на 100%, но е допълнителна защита.

# 3 399
  • Мнения: 7 319
Леле, Сис, ужасно. Изтрещяха тотално хората. Това изтрещяване не е отсега, но сега нещата лъснаха с целия си блясък и се задълбочиха.
Видях снощи младата баба, много лъчезарна, прекрасна Simple Smile И куч и той чуден.
Фил, аз с таз склероза, докато пиша вчера, ти си споделила резултат. Важното е, че за момента е това, което искаш.
Панди, много неприятно се е получило, нормално е да има разочарование, още повече, че си свършила работата си повече от добре.

Аз не знам как успях толкова много да се овъртоля в работа. Поех ангажименти, които явно се оказаха множко. Нервно ми е, бързам, допускам грешки. На всичкото отгоре получавам поръчки с грешки и обърквации, та съвсем се омотават нещата. Имам после малко работа при нотариус и нямам търпение да изляза, да си взема кафе и да приседна блажено на някоя пейка, докато ми оправят документите - да направя една петминутка на въздух.

# 3 400
  • София
  • Мнения: 13 953
Яна е баба само на малкото сладкишче. Кви баби сме бе, рано сме се дали и сега 40те и 50те са новите 20 🤣.

# 3 401
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Затрупах се и аз от бумаги и фактури...куп са! Еми писнА ми на капелата да си давам зор. Когато-тогава. Вчера главата ми беше компот...И аз съм човек.
Оплаках се.

# 3 402
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 186
най-накрая ви дочетох. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

...

Добри, хубаво звучи. Там в 8-ми ли ще почне детето? На какъв език ще ги обучават и как си разговарят? То вярно, че учат в у-ще английски, ама все пак...

тук на 14 години са в 10 клас Wink но ги броят с първите две предучилищни, та сме си съвсем там. Simple Smile
всичко е на английски, той е единствения българин наоколо. Simple Smile но той си е взел сертификата В2 още миналата година, а и изпита за това училище беше на английски, та явно се справя.
връща се с усмивка и много истории. доволна съм.

имаше и много още

# 3 403
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Браво!

# 3 404
  • Мнения: 6 491
Морген!

Абе, къде глявате тука фотоси... аз пак нищо не видяла, начЕ 🤔

Иначе за пандемията... вече съм в перЬод апатия. Разбрах, че никакъв смисъл няма се ядосвам, заради независещи от мен неща. Нито вируса мога да спра, нито хората мога да образовам и възпитам- та дотук.
Решение и начин за мен и килеша налучквам и се надявам да е правилното поведение за нас. Мятам го пак на ДО още от началото и окото ми няма да мигне. Доколкото мога, каквото мога. Докогато. Всеки сам и според възможностите си.

Имам малко излизане. После ще попочистя. Трябва мацна косата и багаж да стегна малко.

Сиси, знам, че шока от такива хора е голям. Или беше, поне за мен. Ама отдавна. Още преди вируса. Толкова съм обръгнала вече, че не може ме събори тази синьорита, ама хич. Ако съм в настроение ще я наредя до степен да ходи се оплаква от мен 🤪 Но все по- често се усещам как изобщо вече не са ми интересни и дразнещи. Станала съм абсолютен гьон. 20 и повече години да се занимаваш с клиенти... не гьон, ами стомана станах 😂🤣🤣

Общи условия

Активация на акаунт