Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 39 155
Съжалявам, че го намесвам в тази тема, аз затова се боднах с еднократна ваксина. Вече съм свободна да ходя където си искам /почти/.

# 76
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 109
Да ама такива като мен проболедували официално с протоколи от РЗИ, но с антигенни тестове са прецакани. Не мога, а и не искам да се ваксинирам, защото имам адски много антитела и сега при всяко пътуване - тестове. Заради антигенния тест не се водя в тъпата система his.bg

# 77
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 456
И ние сме ваксинирани, но децата не са. Пък и реално ваксината не решава глобално проблема, нито с пътуването, нито с короната. Аз не бих си го причинила, не ми се занимава и не съм толкова вече заритала за нищо.

# 78
  • Бостън
  • Мнения: 13 726
Така, няколко неща, които държа да отбележа!

Магни - умопотресващо секси изглеждаш на мотор, пред мотор, зад мотор - машалла! Пожелавам ти още много, много прекрасни ваканции и шантави дистанции Simple Smile Когато един Телец се е заинатил да стигне някъде няма какво да го спре и да му се опре!
(нашият рекорд с ММ е 3600 км за 6+ дни; финското девойче, което отчиташе километража 2 пъти провери след като зяпна потресено Grinning но бяхме без деца и не на две колела!)

Дез, стискам ти палци силно за времето. Какво стана с четката и WOW!?!

Bobchita, честити ти биркита!

Karen - ужасно стилна в това бяло + блъш! Много нежна комбинация!

Змия, ще ви стигне! При добро планиране ще ви стигне!

Моят опит е, че пътуването с бебета и малки деца е учудващо лесно като му хванеш цаката. Проблемът идва като попоотраснат и почнат да имат свое мнение къде и какво искат да правят. И двамата ги помъкнах сама по трансконтинентални полети след 3-ти месец; в момента в който осъзнах, че 90% от пътниците на борда притежават последно поколение шумозаглушаващи слушалки се родих Wink Личният рекорд на сина ми е почти 1.5 часа термоядрен рев, като слизаха жените от полета ме поздравяваха за самообладанието (все едно имах друг избор и опция да ревна и аз срещу стюардесите!) Grinning

Откакто съм родила не съм била на роматичен уикенд без деца (13++ години).

Последна редакция: чт, 05 авг 2021, 15:24 от Agent Provocateur

# 79
  • София
  • Мнения: 39 155
Аз бях два пъти 2019! Единия път обикаляхме Халкидики, втория път - Пловдив плюс рок фестивал. Ох...🥴

Да се оплача нещо. Мразя някой друг да ми прави ноктите. Един път годишно се лъжа и после съжалявам с месеци. Просто съм такава и това е. Ще си ги правя сама.

Последна редакция: ср, 04 авг 2021, 23:41 от Rockstar

# 80
  • Мнения: X
Отдавана не съм писала. Влизам да черпя идеи за есента и какво да видя - подхванали сте любимата ми тема за пътуванията! Явно имам доста сродни души в темата, някои от тях достатъчно луди като мен. Утре сме на поредните тестове и ако всичко е ОК - в събота летим. Покрай короната не сме спрели да пътуваме, но трябваше да променим доста планове. Пак се получи много добре. Важното е да сме здрави и да имаме правилната нагласа!

Дрехи за ваканция като че ли подбирам най-вече според времето и това, което ще правим.

С децата е малко сложно, но аз се наслаждавам на времето в момента (9 и 12 годишни), когато все още искат да са с нас, не са бебета/прекалено малки, не са и съвсем тийнове.

За есента ми се въртят едни луди идеи да си подновя изцяло гардероба. Донякъде предизвикано от факта, че Гугъл ми напомни за едно пътуване от преди 5 години, на което съм била със същата рокля, с която бях преди няколко дни ... Ще ви следя и черпя идеи!

Приятни почивки на всички!

# 81
  • Мнения: 4 785
Офффф на мен пък не ми се пътува последно време на дълги разстояния ,предпочитам спокойни пусти места ,да отида с два чифта къси панталони ,хавлия и бански ,да не се пребия от път и да не виждам хора ,това е ,че имам  всички тези условия на вилата и още повече не ми се пътува ....мислех до Италия да скокна септември ,ама май пак ще затварят всичко...

# 82
  • Мнения: 3 694
Магни - умопотресващо секси изглеждаш на мотор, пред мотор, зад мотор - машалла! Пожелавам ти още много, много прекрасни ваканции и шантави дистанции Simple Smile Когато един Телец се е заинатил да стигне някъде няма какво да го спре и да му се опре!
Благодаря, Агент! Heart Истината е, че не е търсен ефект. Даже се чувствам неудобно когато приятели оставят такъв коментар във ФБ. Е разбираемо ми е хубаво когато го казва ММ. Но след толкова години с него, още се изчервявам. Simple Smile Ние всъщност не пътуваме много. Но когато се случва се наслаждаваме на макс. И предпочитаме да не се застояваме на едно и също място повече от 2 дни. За нас почивката е движение. Даже се чудим вместо да летим дали да не се приберем по суша (и море) тази есен. Обещал ми е снимка пред мотора в Париж. Трудността е заради невъзможността да ползваме дълги отпуски. Но някой ден ще се случи със сигурност.

# 83
  • София
  • Мнения: 12 040
Агент, като каза рекорд, се сетих за миналогодишното пътуване из Турция.
Както си бяхме в морето някъде около Алания, спонтанно решихме, че искаме да отидем до Мардин, което е до сирийската граница - около 950 км, с кола е ок, но с кемпер е сериозно разстояние.
Преди години със стария 30-годишен кемпер се наложи по спешност да се приберем от Пелопонес, успяхме в рамките на деня.
Пътуването ни до Наксос бе малко над 3000 км за една седмица, при това с двуместен смарт и куче.
В събота, както вече писах, минах малко над 800 км. Не ги усетих. С кола до 1000 км не ги броя за дълго разстояние.

И да ви покажа малко цигански стил. В Мардин посетихме христиански манастир. Нямах нищо дълго или с дълги ръкави, затова се наложи да използвам два плажни шала.
Скрит текст:

# 84
  • София
  • Мнения: 6 810
Ваксинирани сме, даже тийновете ваксинирах, тия дни слагаме втората им игла. Но това въобще нищо не значи, само си спестяваме тестовете. Иначе ако затворят граница или обявят карантина, независимо от ваксинационния статус, все сме в общия кюп. Така че...много се надявам тази зима да е последната драма.

Като казахте претенции на тийнове - късат ми нервите повече от бебето. Основн о с това, че намират двамата за какво да се джафкат непрекъснато. Поне спряха да се бият, че преди беше още по-зле.

Променяли ли сте стилът си драстично?

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 7 067
Аз два пъти и не по желание - след като станах майка и след катастрофата рязко се приземих на равни обувки и спортни дрехи.

# 86
  • Мнения: 7 492
Винаги съм се придържала към един определен стил, резки промени не съм правила.
Относно дългите крака, ами това е дадено от природата, притежателят им няма никаква заслуга затова. Машала бих казала за спортната, поддържана фигура, за нормалното тегло, което също изисква усилия, за хубавото лице, дори с цената на корекции. Не че се заяждам, ама ми е неразбираемо.

# 87
  • Мнения: 4 785
Аз съм променяла стилът си драстично о това е най-хубавото нещо в животът ми -преди като бях млада много държах винаги да съм слаба ,много елегантна ,изискана и се придържах към кафяво -сиво-бежавата гама ,нищо смело и много отегчителен стил ....в последствие реших ,че това са комплекси и болни амбиции абе направо загуба на време и енергия,сега си нося каквото ми е удобно и съм си много добре ,обувките са ми 90 процента кецове ...

# 88
  • София
  • Мнения: 39 155
Драстично не, но полека - да. Това лято хич не ми се носят дънки, за разлика от предишните.

# 89
  • Мнения: 2 209
И аз това лято ни дънки, ни дълъг панталон съм обула.
Драстично си промених стила на обличане когато напуснах банката. Там се носих много "сиво" и без настроение така да се каже, понеже си имаше дрескод и в повечето случаи паталон и риза. Никакви поли и рокли. В почивните дни само дънки и тениска.
Сега последните /7 години/съм цветна и с различни дължини на рокли и прочие. Слязох от 9 см на 5 - 6 см при обувките.

Общи условия

Активация на акаунт