Пазаруване от AboutYou.bg – Тема 3

  • 52 431
  • 814
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 485
Как се ползват кодовете, никъде не намерих поле за въвеждане?

# 466
  • Мнения: 5 250
Как се ползват кодовете, никъде не намерих поле за въвеждане?
Полето не се намира в кошницата, а на следващата стъпка.

# 467
  • Мнения: 20 168
Исках да използвам кода BALLAN15 за един пуловер, но пак греда...еее...

# 468
  • Мнения: 1 889
Скрит текст:


Получих това палтенце и е уникално, супер много ми хареса. Но за съжаление ми се падна дефектно. Сега си пиша с обслужване на клиенти и да видим какво ще измислят. Между временно го поръчах отново, за да не се изчерпа моят номер докато се моткат. Дори с допълнителното намаление от днес излиза малко по-скъпо, но реших да не рискувам да ги чакам с техните компенсации. И между другото на живо е малко по-тъмно. Много е мекичко, а качулката е разкош.

# 469
  • Мнения: 670
Момичета, има реклама по ТВ на AboutYou, в която показват различни рокли. Едната е 7/8 дължина, черна с жълти големи цветя. Случайно да сте я виждали в сайта? Не можах да я намеря.

# 470
  • Мнения: 3 046
Палтенцето е много хубаво, честито и със здраве да се носи! Само да попитам какво значи надписа "с извивки"? Доколкото знам и съм срещала е когато линията е за по-пълни. В този случай как е номерацията, отговаря ли си стандартно?

# 471
  • Мнения: 15 356
Аз мислих,че е за жени с изразени талия и ханш.На едно място видях само големи номера,на друго номерация до 44.

# 472
  • Мнения: 1 889
Аз до колкото знам е за по-пълни жени, обикновено все са големи номера и започват най-малко от 42/44 размер. Аз по принцип съм 42, но връхни дрехи обикновено взимам 44 заради бюста, а и да мога спокойно да слагам пуловер отдолу.

Искам да се оплача от обслужването им. За втори или трети път се обръщам към тях и имам чувството, че всеки път ми отговарят абсолютно едно и също независимо какъв е проблемът. Все още не съм получила обещаната компенсация от тяхна страна. Искаха ми снимка от товарителницата на Еконт, за да ми пратят някакъв код. Еми още чакам от вчера следобед.

# 473
  • Мнения: 20 168
Аз мисля, че е за по-пълни хора, гледам, че моделите са такива.

# 474
  • София
  • Мнения: 11 765
Curvy e точно за по изразена талия, примерно тип Кардашниан дупе. Така  в талията дънките не хлопат а лепват за кръста.

# 475
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Исках да използвам кода BALLAN15 за един пуловер, но пак греда...еее...

Да, отвратително.
До 15 вече няма да искам това което искам Simple Smile

# 476
  • Мнения: 15 356
Значи правилно съм решила Не съм като Кардашиян,даже като се закъхаря за моя задник си гледам нейна снимка,както и на Ники Минаж и ми става спокойно.Но талията ми е изразена и често ми се случва да ми хлопа там,а тясно в д-то.
Къде е Конти ,липсва ми това девойче.

# 477
  • Мнения: 168
Момичета има ли в момента активен код

# 478
  • София
  • Мнения: 215
Има за 10 %

# 479
  • Мнения: 20 168
Алекса, този код за Абаут ю ли е?

Общи условия

Активация на акаунт