Пазаруване от AboutYou.bg – Тема 3

  • 52 424
  • 814
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 829
Аз няколко пъти съм поръчвала от about you, но нещата, които са пристигали,  все не ми харесват на живо. Иначе са коректни, но не знам защо все не случвам на артикулите.
Сега обаче съм решила пак да поръчвам. 😀

Последна редакция: чт, 16 сеп 2021, 07:23 от kalina_pehlivanova

# 496
# 497
  • София
  • Мнения: 6 726
Код за отстъпка: Naum15

# 498
  • Мнения: 10 502
Аз да кажа, че не знам как си пускам поръчките в Абаут Ю, но два пъти се опитват да ми начислят куриерски по 2,50.
Задала съм да е доставка до техен офис, за да мина да си го взема когато на мен ми е удобно. Следа си в сайта, и току ми звънне куриера че съм имала пратка. Казвам, че е до офис и аз ще мина да си я взема и той казва добре и толкоз. Като ида да си я взема е с 2,50 повече, защото била заявена до адрес. Та нали по дяволите рекламата им е доста шумна, че има безплатна доставка, дори да е била до адрес не трябва ли все пак да е безплатна? Къде греша?
Иначе нещата, които съм си поръчала за парите си струват, но когато са намалени.

# 499
  • Мнения: 1 855
Еконт отдавна вземат за пренасочване от повечето сайтове...затова  още при  поръчка избери до кой офис, за да е безплатно .

# 500
  • Мнения: 10 502
Еконт отдавна вземат за пренасочване от повечето сайтове...затова  още при  поръчка избери до кой офис, за да е безплатно .
Благодаря, аз точно така съм го направила. Момичето в офиса ми обясни, че защото съм била избрала точен офис като адрес. Аз като избера офиса, адреса си излиза сам.

# 501
  • Мнения: 20 168
Аз имах големи драми при регистрацията с моят адрес, и тук изревах. От кол центъра накрая ми казаха да впиша някакъв адрес наблизо, и после при поръчка, да си вкарвам моя. Регистрирах адреса на някаква бензиностанция наоколо, нея я прие🥴🤦😄
До сега поръчвах до офис на Еконт, даже в началото и най-близкия до нас не го приемаше, та ходех до един по далече. В някакъв момент успях да го сменя с близкият.
Обаче не ми се мисли, ако искам да поръчам до моя адрес, сигурно пак ще е драма.

# 502
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Аз от самото начало получавам по далечен офис от друг квартал,защото близкия за мен не е обозначен на картата им и изобщо нямам опция да го избера.

# 503
  • Мнения: 4 008
Код за отстъпка: Naum15

Важи над 100 лева, а ботите ми са намалени на 97 Grinning Grinning тцтцтц
Сега ровя за най-евтината глупост да добавя до 100 лева Grinning

Последна редакция: сб, 18 сеп 2021, 09:13 от Нервен_Хамстер

# 504
  • Мнения: 20 168
Код за отстъпка: Naum15
Важи над 100 лева, а ботите ми са намалени на 97 Grinning Grinning тцтцтц
Метни още нещо дребно в количката, после ще го върнеш.

Последна редакция: сб, 18 сеп 2021, 14:21 от Lemy

# 505
  • София
  • Мнения: 6 726
Код за отстъпка: Naum15

Важи над 100 лева, а ботите ми са намалени на 97 Grinning Grinning тцтцтц
Сега ровя за най-евтината глупост да добавя до 100 лева Grinning
Те вече всички кодове са за над 100лв. от инфлуенсърите и са само 15% намаление. Нещо ги резнаха...

Последна редакция: сб, 18 сеп 2021, 18:02 от I.R.

# 506
  • Мнения: 20 168
Как си лепите етикета за връщане, ако сте си го разпечатали сами?

# 507
  • Пловдив
  • Мнения: 40 768
Как си лепите етикета за връщане, ако сте си го разпечатали сами?
с тиксо.

# 508
  • Мнения: 4 246
Как си лепите етикета за връщане, ако сте си го разпечатали сами?
Отивам в еконт, сканират от листа и ми пускат с лепенка същото.

# 509
  • Мнения: 15 356
https://m.aboutyou.bg/p/navahoo/sweety-4444377
Някой има ли го,или нещо от марката.Влюбих се 😍😍

Общи условия

Активация на акаунт