Alessa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 2 тема

  • 30 704
  • 779
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 4 264
На мен ми хареса черната и я поръчах, уж пише, че е налична и доставка от 8-11.02 .. да видим!

# 751
  • Мнения: 392
На мен ми хареса черната и я поръчах, уж пише, че е налична и доставка от 8-11.02 .. да видим!

Хаха това ли е "налична с експресна доставка" 😄

# 752
  • Мнения: 2 923
Бързи са.

# 753
  • Мнения: 4 264
На мен ми хареса черната и я поръчах, уж пише, че е налична и доставка от 8-11.02 .. да видим!

Хаха това ли е "налична с експресна доставка" 😄
Аз ги разбирам в този случай, защото те все още изпращат от намалението.
Аз в последния ден от него поръчах пижамените къси панталонки в розово и все още не съм ги получила /в тази връзка, ако някой получи и иска да връща топа към тях в ХС или С да ме има впредвид/ .. за сравнение с първата, която получих експресно наистина. Някъде нещо им куца по веригата и трябва да се коригират!
А относно тениската се съмнявам да пристигне до тези дати, но не ми е и спешна.

# 754
  • Мнения: 400
поръчах си скрънчи от Алесса забелязах че вече има бримки на места а не е носено много.. при вас случвало ли си е това

# 755
  • Мнения: 392
поръчах си скрънчи от Алесса забелязах че вече има бримки на места а не е носено много.. при вас случвало ли си е това

Аз имам три скрънчита - едното го взех намалено точно заради бримка но не са се появявали нови а го нося често. Вие кое скрънчи си взехте? Те май вече са от друга материя, но не съм сигурна. Mad love i luxury  са много красиви. Сатенени са. Стоят някак твърдо не се сплескват. Третото е аквапринта от лятото - то е от друга материя някаква коприна пишеше. То е доста по-меко и тънко. Стои по-клюмнало, но аз го ползвам основно за коса и не се забелязва на два ката 🙂

# 756
  • Мнения: 400
поръчах си скрънчи от Алесса забелязах че вече има бримки на места а не е носено много.. при вас случвало ли си е това

Аз имам три скрънчита - едното го взех намалено точно заради бримка но не са се появявали нови а го нося често. Вие кое скрънчи си взехте? Те май вече са от друга материя, но не съм сигурна. Mad love i luxury  са много красиви. Сатенени са. Стоят някак твърдо не се сплескват. Третото е аквапринта от лятото - то е от друга материя някаква коприна пишеше. То е доста по-меко и тънко. Стои по-клюмнало, но аз го ползвам основно за коса и не се забелязва на два ката 🙂


Vip entrance лошото е че се появят още бримки и ме е страх че ще се разрънчи

# 757
  • Мнения: 392
Да, същата бримка е и при мен, но повече не са излизали.

# 758
  • Мнения: 400
Да, същата бримка е и при мен, но повече не са излизали.

това е добре при мен 4

# 759
  • Мнения: 392
Днес видях че са преиздали това скрънчи https://alessa.bg/big-reputation-skrnchi-golyamo-alessa?current_ … tegory=scrunchies
Как не о видях по-рано да го включа в поръчката...

# 760
  • Мнения: 164
Поръчката от намалението ми дойде на 10тия ден. Много странно,не бях поръчвала от 6 месеца и си мислех,че поръчката ще дойде до 2,3 дни,а то.......Нищо де

# 761
  • Мнения: 392
Поръчката от намалението ми дойде на 10тия ден. Много странно,не бях поръчвала от 6 месеца и си мислех,че поръчката ще дойде до 2,3 дни,а то.......Нищо де
Аз поръчах от намаленията на 26 и на 29 сутринта беше при мен блузката.

# 762
  • Мнения: 2 923
Сигурно не са налични и ги шият.

# 763
  • Мнения: 1 595
Аз сега си гледах поръчката от намалението. Понеже не е много малка и почнах да си смятам нещата на редовната цена, после извадих от тях 30% и се получи така, че сумата, която излиза, че трябва да платя е с 14лв по-голяма от тази която аз си смятам. Не виждам на нищо да са му променили цената след намалението...много странно. Любопитно ми е защо е това разминаване, но ме е срам да ги питам, за тия пари да се излагам 😅

Последна редакция: чт, 03 фев 2022, 14:33 от Море

# 764
  • Мнения: 392
14 лв не са малка сума за разминаване. Ако не ти удобно да си ги искаш като пари, може да им кажеш да ти ги оставят като депозит за следваща поръчка. 🙂

И моята сатенена пижама от намалението дойде след седмица. И още не мога да я сваля:) уникална е! Ако някой се двоуми за сатенените пижамки, препоръчвам с две ръце!

Последна редакция: чт, 03 фев 2022, 14:48 от Tedi Angelova 702409

Общи условия

Активация на акаунт