Alessa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 2 тема

  • 30 705
  • 779
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 923
И още ще поскъпва сигурно.

# 721
  • Мнения: 166
И аз съм против Лео. Не може да намери къщата сумати време. И идва само два пъти в седмицата при нас. Спиди всеки ден минава и нямаме проблеми.

# 722
  • Мнения: 4 264
Да, груб е. Неприветлив е, все бърза, един път майка ми се позабави да кажем 3 4 мин и той й викал "тъкмо щях да тръгвам".
Винаги се опитва да си изпроси бакшиш под предтекст, че няма дребни. Не съм за 1 2 лв, но той е супер явен всеки път.

# 723
  • Мнения: 2 923
А то само допълнителни и за шофьора липсват.

# 724
  • София
  • Мнения: 272
Да, груб е. Неприветлив е, все бърза, един път майка ми се позабави да кажем 3 4 мин и той й викал "тъкмо щях да тръгвам".
Винаги се опитва да си изпроси бакшиш под предтекст, че няма дребни. Не съм за 1 2 лв, но той е супер явен всеки път.
С един такъв господин се занимавах доста дълго време, че и сметка ми държи, че ме чакал, що пък да не тичам през сградата на работа по стълбите за пратката 😄 И нещо се случи и завъртяха куриерите и сега е едно мило момче. Та да, тия "хора" и аз го срещам и не са ми приятни.

# 725
  • Мнения: 3 402
И аз не харесвам Лео. Не могат да чакат. Не връщат ресто с цел просене на бакшиши.  И любимото ми - никога не могат да ме намерят !

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 1 926
Аз пък съм супер доволна от нашия куриер на Лео. Винаги ме чака, идва в удобно за мен време, много Любезен.
Не мога да понасям Спиди още от доста време насам и не желая да комуникирам с тях.

# 727
  • Мнения: 2 923
На тях хубавото им е, че дават час за доставка, куриера е много точен. Иначе непоносими хора има навсякъде, особено такива дето едвам си работят работата.

# 728
  • София
  • Мнения: 272
И аз не харесвам Лео. Не могат да чакат. Не връщат ресто с цел просене на бакшиши.  И любимото ми - никога не могат да ме намерят !
В София вече лео имат пос терминал. И се родих от година насам, щото аз пари кеш не нося и само тичах като луда по банкоматите 😄

# 729
  • Мнения: 481
Момичета,някой има ли го това палто : https://alessa.bg/alessa-luxury-palto-s-eko-astragan?current_category=jackets
Как е наживо,много ли е дебело,подходящо ли е за пролет?
Аз върнах зелената парка,защото не ми хареса цветът и денима,а и копчето падна веднага като исках да го разкопчая......Беше дефектно.
То още не е излязло от производство. Няма отзиви. И на мен ми хвана окото това палто, но много време стана от kато пуснаха зимната колекция от средата на октомври да бъде налично чак края на февруари-началото на март:rolling_eyes:   Взех си друго...то ми трябва за зимата не за пролетта.....
Иначе преди малко пристигна розовата блузка. доста по-плътна е отколкото изглежда, но мен това ме устройва. Ще помисля само дали да не я дам на шивач да премахне част от къдричките - идват ми мало в повече. Доволна съм и няма да я връщам.
Направи ми впечатление че мирише различно - като на бонбони, не е онази специфична миризма от преди като съм купувала дрехи...хубаво е, но предпочитам предишния аромат.
Другото странно е че поръчката пак дойде с ЛЕО Експрес ( които аз предпочитам). Градът ни е малък и имаме офис на спиди, но не и на лео Експрес.  Един път лео, после със спиди, после пак лео....върви че разбери Simple Smile
Коя е розовата блузка , може ли линк или снимка Simple Smile

# 730
  • Мнения: 392
Cherry_lady_79 https://alessa.bg/test-my-patience-bluza-rozova тази е. Но къдричките ще ги намаля.

# 731
  • Мнения: 180
И аз не харесвам Лео. Не могат да чакат. Не връщат ресто с цел просене на бакшиши.  И любимото ми - никога не могат да ме намерят !
В София вече лео имат пос терминал. И се родих от година насам, щото аз пари кеш не нося и само тичах като луда по банкоматите 😄
Мисля, че не всички куриери или поне не за всички райони има пос. И аз не нося много пари в кеш в мен и много ме дразни, като не мога да платя с карта.... Все пак поръчките от Алеса не са за 50-60лв. 😄😄😄

# 732
  • Мнения: 1 595
До човек си е, нашия Лео е супер, жената в офиса е много мила и готина, куриерите са две жени, веднъж и един мъж ми се случи да доставя но главно жени работят, много учтиви, не са ми мрънкали...явно имам късмет с тези в района ми 😄

# 733
  • Мнения: 4 605
При мен ако не идват с Лео ще се замисля дали да поръчам.... Много съм доволна от момчетата в нашия район.

# 734
  • Мнения: 392
Дайте мнение за тези два модела. Стават ли на топчета? Много ли са умалени? https://alessa.bg/bright-future-bleyzr-ekryu?current_category=

https://alessa.bg/charm-you-oversize-bleyzr-cheren?current_category=

Общи условия

Активация на акаунт