Alessa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 2 тема

  • 30 647
  • 779
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 179
Аз сега си гледах поръчката от намалението. Понеже не е много малка и почнах да си смятам нещата на редовната цена, после извадих от тях 30% и се получи така, че сумата, която излиза, че трябва да платя е с 14лв по-голяма от тази която аз си смятам. Не виждам на нищо да са му променили цената след намалението...много странно. Любопитно ми е защо е това разминаване, но ме е срам да ги питам, за тия пари да се излагам 😅

наистина странно... Дане би да си поръчала някакъв продукт, който не е бил в намалението и оттам да идва разминаването?

# 766
  • Мнения: 1 595
Аз сега си гледах поръчката от намалението. Понеже не е много малка и почнах да си смятам нещата на редовната цена, после извадих от тях 30% и се получи така, че сумата, която излиза, че трябва да платя е с 14лв по-голяма от тази която аз си смятам. Не виждам на нищо да са му променили цената след намалението...много странно. Любопитно ми е защо е това разминаване, но ме е срам да ги питам, за тия пари да се излагам 😅

наистина странно... Дане би да си поръчала някакъв продукт, който не е бил в намалението и оттам да идва разминаването?
не, всичко беше с 30%. Няколко пъти проверихме, защото моя приятелка си поръча през профила ми 2 тениски и едно поло, за да има право на безплатно връщане и смятахме нещата, 3 пъти си ги сметнахме. И си ги бях сложила в кошницата преди старта на намалението, така че помня, че бяха обявени. Само че, вече е изпратена, днес ги сметнахме, като се появи номера на товарителницата, не знам късно ли е да им се обадя. Така, идвам да докладвам. Чух се с Алесите и те казаха, че разминаването се дължи на това, че зелената рокля Close your mouth не е била на намаление и са ми отстъпили само 7% с картата ми. И аз сега си мисля, абе главата си залагам, че беше намалена с 30% тая рокля, помня, че беше 68лв в кошницата ми, рано рано я добавих и се радвах, че я намаляват. Сега пък не била. Много неприятно ми стана, защото за нея най се вълнувах и ако знаех, че ще стане така, щях да използвам кода за 15%, който беше активен до последно. И като затворих телефона и се усетих- ама ако тая рокля е само със 7% намалена, то тя вместо да е 68лв ще е 90лв и сметката ми не трябва да е само с 14лв по-скъпа, Ами направо с 22-23лв. повече. Нещо ме излъгаха тия момиченца или и те се объркаха, не разбрах какво се случва. 🤣 Демек трябваше да си купя рокля за 68лв, но ми е струвала 82, а те твърдят, че са ми я продали на 90?!?!

Последна редакция: чт, 03 фев 2022, 15:23 от Море

# 767
  • Мнения: 179
Аз сега си гледах поръчката от намалението. Понеже не е много малка и почнах да си смятам нещата на редовната цена, после извадих от тях 30% и се получи така, че сумата, която излиза, че трябва да платя е с 14лв по-голяма от тази която аз си смятам. Не виждам на нищо да са му променили цената след намалението...много странно. Любопитно ми е защо е това разминаване, но ме е срам да ги питам, за тия пари да се излагам 😅

наистина странно... Дане би да си поръчала някакъв продукт, който не е бил в намалението и оттам да идва разминаването?
не, всичко беше с 30%. Няколко пъти проверихме, защото моя приятелка си поръча през профила ми 2 тениски и едно поло, за да има право на безплатно връщане и смятахме нещата, 3 пъти си ги сметнахме. И си ги бях сложила в кошницата преди старта на намалението, така че помня, че бяха обявени. Само че, вече е изпратена, днес ги сметнахме, като се появи номера на товарителницата, не знам късно ли е да им се обадя. Така, идвам да докладвам. Чух се с Алесите и те казаха, че разминаването се дължи на това, че зелената рокля Close your mouth не е била на намаление и са ми отстъпили само 7% с картата ми. И аз сега си мисля, абе главата си залагам, че беше намалена с 30% тая рокля, помня, че беше 68лв в кошницата ми, рано рано я добавих и се радвах, че я намаляват. Сега пък не била. Много неприятно ми стана, защото за нея най се вълнувах и ако знаех, че ще стане така, щях да използвам кода за 15%, който беше активен до последно. И като затворих телефона и се усетих- ама ако тая рокля е само със 7% намалена, то тя вместо да е 68лв ще е 90лв и сметката ми не трябва да е само с 14лв по-скъпа, Ами направо с 22-23лв. повече. Нещо ме излъгаха тия момиченца или и те се объркаха, не разбрах какво се случва. 🤣 Демек трябваше да си купя рокля за 68лв, но ми е струвала 82, а те твърдят, че са ми я продали на 90?!?!
Да, тази рокля беше в намалението (поне и аз такъв спомен имам) вероятно от друг продукт е разминаването...

# 768
  • Мнения: 391
Да. И в една от групите във фейсбук пишеше за същата рокля. И аз я помня като намалена защото имах интерес към ризата. Относно разминаването в сумата като изключим въпросната рокля - предполагам че идва от това че сте сметнали стойността на всички артикули и после сте извадили 30%. Мисля че там ги смятат така: от  цената на всеки артикул се вадят 30% и после получените суми се сборуват, образувайки крайната сума. Незнам дали сте забелязали но когато дадена отстъпка се сметне от дадена цена и не се получи кръгла сума т.е. например след 7 % намаление се получи 120.20 лв те се закръглят на по-близката. Пробвайте по този начин да оправдаете тези 14 лв. Доколкото ви разбрах роклята не трябва да влиза в тях

# 769
  • Мнения: 1 595
Да. И в една от групите във фейсбук пишеше за същата рокля. И аз я помня като намалена защото имах интерес към ризата. Относно разминаването в сумата като изключим въпросната рокля - предполагам че идва от това че сте сметнали стойността на всички артикули и после сте извадили 30%. Мисля че там ги смятат така: от  цената на всеки артикул се вадят 30% и после получените суми се сборуват, образувайки крайната сума. Незнам дали сте забелязали но когато дадена отстъпка се сметне от дадена цена и не се получи кръгла сума т.е. например след 7 % намаление се получи 120.20 лв те се закръглят на по-близката. Пробвайте по този начин да оправдаете тези 14 лв. Доколкото ви разбрах роклята не трябва да влиза в тях
Пратиха ми скрийншоти, че е била намалена и се разбрахме. Чак ме заболя главата от сметки, стотинки, егати чудото...😅

Последна редакция: чт, 03 фев 2022, 18:15 от Море

# 770
  • Мнения: 391
Да. И в една от групите във фейсбук пишеше за същата рокля. И аз я помня като намалена защото имах интерес към ризата. Относно разминаването в сумата като изключим въпросната рокля - предполагам че идва от това че сте сметнали стойността на всички артикули и после сте извадили 30%. Мисля че там ги смятат така: от  цената на всеки артикул се вадят 30% и после получените суми се сборуват, образувайки крайната сума. Незнам дали сте забелязали но когато дадена отстъпка се сметне от дадена цена и не се получи кръгла сума т.е. например след 7 % намаление се получи 120.20 лв те се закръглят на по-близката. Пробвайте по този начин да оправдаете тези 14 лв. Доколкото ви разбрах роклята не трябва да влиза в тях
Пратиха ми скрийншоти, че е била намалена и се разбрахме. Чак ме заболя главата от сметки, стотинки, егати чудото...😅
Кой ги прати скрийншотите? От Алеса ли?

# 771
  • Мнения: 1 595
Да. И в една от групите във фейсбук пишеше за същата рокля. И аз я помня като намалена защото имах интерес към ризата. Относно разминаването в сумата като изключим въпросната рокля - предполагам че идва от това че сте сметнали стойността на всички артикули и после сте извадили 30%. Мисля че там ги смятат така: от  цената на всеки артикул се вадят 30% и после получените суми се сборуват, образувайки крайната сума. Незнам дали сте забелязали но когато дадена отстъпка се сметне от дадена цена и не се получи кръгла сума т.е. например след 7 % намаление се получи 120.20 лв те се закръглят на по-близката. Пробвайте по този начин да оправдаете тези 14 лв. Доколкото ви разбрах роклята не трябва да влиза в тях
Пратиха ми скрийншоти, че е била намалена и се разбрахме. Чак ме заболя главата от сметки, стотинки, егати чудото...😅
Кой ги прати скрийншотите? От Алеса ли?
Не не, в една група 🤣 те си настояваха, че не е била.

# 772
  • Мнения: 391
Море, значи в крайна сметка ще остане ненамалена.....не е правилно....но ако много ти харесва роклята по-добре я задръж. Понякога човек трябва да си казва по-често.   " Майната му" 😉

# 773
  • Мнения: 1 595
Много ми харесва и беше само в моя размер налична 1 единствена бройка, така че си е късмет, че се добрах все пак. Само се надявам да е като Санторини роклята плътна и стегната с подплата на бюста, а не някоя лигава и прозрачна материя 😁

# 774
  • Мнения: 391
Аз поради същата причина задържах ризата style authority (защото беше последни бройки). Миналата година не знаех че ще я преиздават. Като пристигна всичко беше ок с изключение че илиците за копчетата не бяха изобщо почистени от конци - отнемаше много време да разкопчееш копчетата и от всякъде стърчаха и се увиваха конци. С това се съгласих. Взех една ножичка и ги почистих. На първото обличане сложих коланче и едната гайка се разши....ядосах се, но не съм се оплаквала ( което също не е правилно - редно е да знаят) в крайна сметка ако знаех че ще я преиздадат щях да я върна още като видях непочистените илици. Но си я оставих, преработих я малко и си я нося. Според мен материята й е по-добра от тази на ризата mad love. На мен ми харесва повече.

# 775
  • Мнения: 4 246
Море, въпросната рокля в зелено сега на мен ми излиза 82лв .. с Морано /15% намаление/.
А другото което е миналата година мисля, че беше пуснаха много хубави модели на намаление пак така предварително и един от тях беше розовия блейзър със състарения ефект. Вечерта на намалението обаче вече не беше в намалени.
Писах на Мими и тя каза, че през деня не били минали одобрение, един вид неофициално са били качени .. еми тогава не ги качвайте ... не ми стана изобщо приятно, но кой ме пита ..!

# 776
  • Мнения: 1 595
Море, въпросната рокля в зелено сега на мен ми излиза 82лв .. с Морано /15% намаление/.
А другото което е миналата година мисля, че беше пуснаха много хубави модели на намаление пак така предварително и един от тях беше розовия блейзър със състарения ефект. Вечерта на намалението обаче вече не беше в намалени.
Писах на Мими и тя каза, че през деня не били минали одобрение, един вид неофициално са били качени .. еми тогава не ги качвайте ... не ми стана изобщо приятно, но кой ме пита ..!
Много е тъпо, и от други хора съм чувала такива неща. Но при мен тъпото е, че я поръчах на промоция, в имейла ми пишеше, че е на промоция. Одеве влизам да проверя, тъй като звънях- пише 90лв. По някое време са го променили. А аз направих огромна поръчка, и една приятелка си добави неща през моя профил и гледам една голяма сума накрая, как да ги хвана тия 20лв. Днес нещо взехме да си ги смятаме и видяхме несъответствието. А тия 14 лв ми казаха, да си сметна всичко по отделно, закръглявайки стотинките, ами от 14лв станаха 11лв., а не 0. А тя по телефона ме уверява да си ги сметна и всичко ще е точно. Честно казано ме заболя главата днес от толкова много сметки, 5 пъти смятах всичко по отделно, писане във Фб, звънене 2 пъти...М*йната им на тия 11лв, поне роклята намалиха...само се чудя нарочно ли е при големите поръчки, защо се случва, как и дали има още хора като мен....?

# 777
  • Мнения: 3 377
14 лв не са малка сума за разминаване. Ако не ти удобно да си ги искаш като пари, може да им кажеш да ти ги оставят като депозит за следваща поръчка. 🙂

И моята сатенена пижама от намалението дойде след седмица. И още не мога да я сваля:) уникална е! Ако някой се двоуми за сатенените пижамки, препоръчвам с две ръце!

Казах Ви. Simple Smile)) сатенените им пижами изобщо не са за изпускане.

Коя е тази зелена рокля,  може ли линк ?

# 778
  • Мнения: 1 595
14 лв не са малка сума за разминаване. Ако не ти удобно да си ги искаш като пари, може да им кажеш да ти ги оставят като депозит за следваща поръчка. 🙂

И моята сатенена пижама от намалението дойде след седмица. И още не мога да я сваля:) уникална е! Ако някой се двоуми за сатенените пижамки, препоръчвам с две ръце!

Казах Ви. Simple Smile)) сатенените им пижами изобщо не са за изпускане.

Коя е тази зелена рокля,  може ли линк ?
https://alessa.bg/close-your-mouth-bodycon-roklya

# 779
  • Мнения: 3 377
Видях, че сме изписали темата. Заповядайте в новата
https://m.bg-mamma.com/?topic=1408602.new#new

Общи условия

Активация на акаунт