Alessa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 2 тема

  • 30 747
  • 779
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 595
Освен това как може да позират с яке без да го видим закопчано? Това не е нормално....
Те едно яке нямат снимано закопчано. Аз нали се бях оплакала колко са бавни, да ви кажа сега кво ми отговориха, едната поръчка от 16ти ми казаха, че я имат налична, но щяла да пристигне чак с новата от намаленията, която казаха, че ще се забави, но не знаели колко... Демек 2 месеца ще си чакам първата (налична!) поръчка и втората от намаленията- 1 месец. Егати!

# 706
  • Мнения: 421
На мен ми пристигна, бежава тениска монополи в размер М ,от намалението, имам бялата в размер Л и да знаете различни материи са ,чудно М ми стана ,но самото трико е отпуснато и по тънко като плат , и черните ленти и емблема седят като тиксо залепени , дано не се прецакат бързо,  бялата е от хубава стегната плътна материя и емблемата и лентите по ръкавите седят добре и не са мръднали от пране и сушилня. Докато се чудех на банските и сте ги изкупили хихи Blush

# 707
  • Мнения: 392
И на мен ми звъннаха, за поръчката от намалението - нещата са налични, но ще ги изпратят малко по-нататък 😳
Не че са ми нужни спешно, ама wtf се случва?!

# 708
  • Мнения: 4 290
Май сега ще ги шият, наличен е сигурно само плата .. представяте ли си, ако е така? Ужас!

# 709
  • Мнения: 3 431
Вчера си получих поръчката от намалението. Ами доволна съм !
Даже не издържах и поръчах късите панталони белите на сатенената пижама. Ами приключих вече с намалението. Както и с пижамите !
След 2-3 месеца ще видя дали ще поръчам нещо от новата колекция или просто ще взема 2 рокли , които съм набелязала от лятото , но все не ги поръчвам, защото е рано още все пак....

# 710
  • Мнения: 2 947
Това да поръчаш нещо и да го получиш след месец е много гадна работа. За много неща съм чакала дълго.

# 711
  • Мнения: 827
Момичета,някой има ли го това палто : https://alessa.bg/alessa-luxury-palto-s-eko-astragan?current_category=jackets
Как е наживо,много ли е дебело,подходящо ли е за пролет?
Аз върнах зелената парка,защото не ми хареса цветът и денима,а и копчето падна веднага като исках да го разкопчая......Беше дефектно.

# 712
  • Мнения: 392
Те вчера го пуснаха за поръчки. Първите доставки изписва, че ще са през март.

Момичета,някой има ли го това палто : https://alessa.bg/alessa-luxury-palto-s-eko-astragan?current_category=jackets
Как е наживо,много ли е дебело,подходящо ли е за пролет?
Аз върнах зелената парка,защото не ми хареса цветът и денима,а и копчето падна веднага като исках да го разкопчая......Беше дефектно.

# 713
  • Мнения: 393
Момичета,някой има ли го това палто : https://alessa.bg/alessa-luxury-palto-s-eko-astragan?current_category=jackets
Как е наживо,много ли е дебело,подходящо ли е за пролет?
Аз върнах зелената парка,защото не ми хареса цветът и денима,а и копчето падна веднага като исках да го разкопчая......Беше дефектно.
То още не е излязло от производство. Няма отзиви. И на мен ми хвана окото това палто, но много време стана от kато пуснаха зимната колекция от средата на октомври да бъде налично чак края на февруари-началото на март:rolling_eyes:   Взех си друго...то ми трябва за зимата не за пролетта.....
Иначе преди малко пристигна розовата блузка. доста по-плътна е отколкото изглежда, но мен това ме устройва. Ще помисля само дали да не я дам на шивач да премахне част от къдричките - идват ми мало в повече. Доволна съм и няма да я връщам.
Направи ми впечатление че мирише различно - като на бонбони, не е онази специфична миризма от преди като съм купувала дрехи...хубаво е, но предпочитам предишния аромат.
Другото странно е че поръчката пак дойде с ЛЕО Експрес ( които аз предпочитам). Градът ни е малък и имаме офис на спиди, но не и на лео Експрес.  Един път лео, после със спиди, после пак лео....върви че разбери Simple Smile

Последна редакция: нд, 30 яну 2022, 09:38 от Mo6ko

# 714
  • Мнения: 2 947
Сигурно имат много поръчки и ползват двете фирми.

# 715
  • Мнения: 393
До тази сутрин червената тениска top shelf беше 57 лв. Сега вече е 64лв. Е защо?

# 716
  • Мнения: 4 290
Мошко, и аз така около празниците получих със Спиди, сега за намалението получих съобщение, че ще получа с Лео, но им звъннах, че искам със Спиди и те не отказаха.
Не мога да го понасям тоя от Лео.

# 717
  • Мнения: 2 947
Защо, грубо ли се държи?

# 718
  • Мнения: 180
До тази сутрин червената тениска top shelf беше 57 лв. Сега вече е 64лв. Е защо? 😮 Сигурно и на други артикули ще вдигнат цените....

# 719
  • Мнения: 393
До тази сутрин червената тениска top shelf беше 57 лв. Сега вече е 64лв. Е защо?
Dark angel13: 😮 Сигурно и на други артикули ще вдигнат цените....
То е нормално да се вдигат цените. Всичко хвърчи стремлаво нагоре. Но ненормалното е че този артикул не е произведен сега....та няма да я взема тази тениска. Зимната колекция излязоха вариантите в черно и бяло на същата цена на която са сега - добре. Произведени по-късно от последната колекция...но червената е от лятото с едно преиздаване доколкото си спомням, след което преиздаване пак не поскъпна а ча сега..... 7 лв. не са нищо...но страшно се издразних......Харесвам бранда - много! Днес за пореден път бях доволна от полученото и ще поръчвам още....но ще избягвам поскъпналите неща....

Общи условия

Активация на акаунт