Иван или Йоан

  • 4 274
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 139
Това ясно, на мен ми беше любопитно какво за теб е нормално традиционно име за куче, т.е. кучешко име. То почти всяко име е мултивидово Simple Smile Освен да речем тоталните шеги като Криспи, Чикън нъгет и т.н.

# 46
  • Мнения: 2 604
Темата не е кои имена са ок эа куче, а и моето мнение по въпроса едва ли би ти донесло някакво просветление. Spoiler: Не бих полэвала имена, които са раэпространени сред хомо сапиенс, но ако да, тогава няма да раэправям, че името е кучешко.

Дискусията се върти в сърцевината си около проблема, че определени хора иэбират чисто човешки имена и после само щото тяхното куче е Карина или Йоан эапочват да определят имената като ,,кучешки".

Ако си кръстя котката Тодор и после се срещна с някой Тошко, проблемът ще си е в мен, ако си мисля ,,ей тоя Тошо какво котешко име има". Joy Или пък ако реша да е Бенджамин, само щот в мойто село няма Бенджамини. Joy А името дори (май?) е библейско. По същия начин съм чувала, че интернационалното и съществуващо от векове име Сара било кучешко. Эа мен това говори эа ограниченост на притежателя. 

Но нека се върнем към Йоан или Иван.

Общи условия

Активация на акаунт