Молитва силна от сърце изричам, чертички две на теста аз предричам ! ~бебеправене 393~

  • 28 399
  • 770
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 190
Believe,силно стиснати палчета!Ще стане ,вярвай!
При моя неуспешен трансфер върнахме две перфектни бластоцистчета без фрагментации.И нищо,кръгла нула.На момичето с което бяхме ,върнаха 2 с добро качество и леки фрагментации.Тя си изплака очите .Е и двете се захванаха ,и вече е в почти 13 седмица Simple Smile

# 766
  • Мнения: 125
Believe,перфектно те разбирам и аз минах почти през същото. Много е неприятно да ти кажат, че само едно е останало и нищо няма за замразяване.Но пък едничко е нужно да стане бебето или бебетата като случая на Jessito. ♥️♥️Стискам всички възможни палци, дано това да е твоето човече. Вярвам, че ще е 🍀🍀🍀
Кактусче, стискам палци всичко да се нормализира бързо.
Inferiya, много ти се на събра, да минава бързо всичко вече ти желая.
Мери, намествай короната и само Напред!
Луничке ♥️

# 767
  • Мнения: 702
Много ви благодаря прекрасни сте момичета! ❤️
Дай Боже всяка една от нас да види двете чертички! 🙏

# 768
  • Мнения: 480
Момичета, за пореден път се убеждавам в подкрепата и позитивизмът на темата. Хубаво е, че ви има.
Аз си направих малко шопинг терапия като ми минаха болките и като че ли по-бързо се съвземам.
Между другото искам да споделя положително мнение за Нурофен фемина форте. В аптеката, която ми беше по път, ми отказаха аулин без рецепта и ми дадоха това. Оказа се, че даже ми подейства по-бързо, а бях с адските болки.

# 769
  • Мнения: 380
+1 глас за Нурофена. Със супер гаден цикъл съм първия ден. Пробвала съм Кафетин, Ношпа, Бускулизин и др., само той ми помага. Успех на всички и много плюсчето в следваща тема

# 770

Общи условия

Активация на акаунт