Гримиране - идеи и техники. Тема №84

  • 51 245
  • 747
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 4 722
Чула съм че сенките на революшън са много добри но ми трябват само бяло, черно, синьо и кафяво например.... Къде мога да видя повече от марката?

# 556
  • Мнения: 7 590
В Лили и Нотино има някои палитри, но мисля, че те не продават единични сенки.

# 557
  • Варна
  • Мнения: 2 867
Аз ги ползвам, доволна съм, но те имат и малки палитри, нещо като съкратена версия на големите. В Лилитата също се продават.

# 558
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Здравейте!
Имам перлите на Guerlain 03. На привършване са ми и се колебая дали пак 03 или 04. 4ката много ли са тъмни?

# 559
  • Мнения: 7 698
Доста са тъмни,да.

# 560
  • Мнения: 130
Здравейте!
Съвсем начинаеща съм в гримирането и реших наскоро, че е дошло време да се науча да си правя хубав грим. Може ли съвет какво трябва да си взема първо, какво бихте сложили в един starter kit? Имам спирала, молив за очи и очна линия, съвсем малка палитра сенки и хайлайтър. Предполагам, че трябва да добавя фондьотен или бб крем, но от там нататък съм изгубена.
Като ви чета разбирам, че четките са много важни - но има толкова много видове четки, че съвсем се обърквам. Има ли смисъл да взема някакъв комплект, или по-добре една по една да ги купувам? Също така има ли смисъл да си взема от големите палитри, в които има сенки, руж и тн, на този етап?
Много ще съм благодарна да прочета различни мнения по въпроса!

Извинявам се, ако не е по темата, тази ми се стори най-подходяща. Не успях да се справя с търсачката.

# 561
  • Мнения: 7 590
Ако искаш предложения за конкретни продукти, е добре да ни кажеш и какъв е бюджетът - висок или дрогериен клас продукти възнамеряваш да купуваш?

Иначе:
Праймер, фдт/бб крем, коректор, пудра, бронзант, руж, основа за сенки, молив/помада/гел за вежди, фиксиращ/хидратиращ спрей, червило/гланц са основните неща, които нямаш. Можеш да добавиш или да махнеш някои, разбира се, зависи от предпочитанията ти.

За лично съм за комплекти четки, с които може да се постигне цялостна визия, особено при начинаещи в грима.

# 562
  • Sofia
  • Мнения: 4 076
Здравейте, не зная дали има отделна тема за червила и затова бих искала да попитам тук дали се отдават като отделен продукт червилата от тези палитри: https://douglas.bg/douglas-beauty-palette-56275 .Ако да бихте ли ми помогнали кои са червилата. Или други сподобен ефект, които могат да се закупят?

# 563
  • Мнения: 31 326
Densi, видях че си взела палитрата, много ми хареса кутийката.
Ако я пробваш на очи моля те, пиши как се държи. Суочове не винаги са индикативни за това как ще изглеждат сенките на очи и ако греша, ще я грабна и аз. Благодаря предварително!
Днес направих грим заради теб с палитрата. Не мисля, че ти трябва. Аз я харесвам страшно, но това си стандартни сенки на Диор, не са каквито ти харесваш супер пигментирани на Пат и Наташа.
Направих офисен грим с три цвята и четките ми на МАС, не са ми ставали на петна, но първия светъл цвят е като глитър и вече ще го нанасям с пръст, защото четката го разрони в началото на окото. Цветовете са си най-обикновени, но аз си я харесвам и се радвам, че я купих, защото е много красива.

# 564
  • Бостън
  • Мнения: 13 607
Уф, и аз се стягам за офиса и си търся вдъхновение за грим с остатъците от кафето. Навън е едно мрачно и ми трябва малко настроение Sad
       

# 565
  • Мнения: X
Благодаря, Денси! Моите цветни/наситени визии вероятно скоро няма да ги бъде, но наистина ще пропусна тази палитричка, въпреки красивата кутия.
Грим апатия е имало и преди, но такава като сегашната с покупки-цък. Подозирам че приключвам с грим ерата засега и залягам над грижата, но с кеф ви следя!

# 566
  • Мнения: 31 326
Аз много харесах тази коледна колекция на Диор. Искам да я купя цялата май. Доста купих, но ще има още със сигурност. Особено червилата с -30% са ми неустоима оферта, а има страшно красиви.

# 567
  • Варна
  • Мнения: 2 867
NiaV, аааа не, не, не съм съгласна! Все ще ти дойде апетитът за гримове!

Аз днес бях с последния показан грим тук, изкопиран от Наташа Денона.

# 568
  • Мнения: X
Като не си съгласна, ела да ме мажеш ти Simple Smile

Покажи се моля, хубав ли стана?

# 569
  • Варна
  • Мнения: 2 867
Душа, искам да дойда, но чакам 14 да чуя какво ще ми кажат за дзъбките.

Аз се показвах, ти го одобри. Ще ти пратя на лични.

Общи условия

Активация на акаунт