Гримиране - идеи и техники. Тема №84

  • 51 330
  • 747
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 513
Момичета, препоръчайте ми хубава пудра с кадифен завършек? Вие коя използвате, за да  придадете естествен вид на грима?

Искаш естествена пудра за да сетваш ФДТ или искаш естествена пудра с цвят?

От насипните и прозрачни за сетване търси такива с хиалуронова киселина - много предлагат...

Насипна и с цвят това лято ползвах много и ми харесва Nars Soft Velvet Loose Powder - много естествена, замазва пори, нямам забележки.


От пресованите имам остатъци от 2 много любими - Marc Jacobs Accomplice Blurring powder - прави точно това, което Dewi D е написала за пудрата на Буржоа.


И в края на краищата каквато и пудра да ползваш можеш да ползваш спрей за да премахнеш "брашнения" вид. Количеството продукт, който се ползва, също имам значение и понякога сами "предобряваме" положението.

Много благодаря за компетентния съвет, знаех си аз, че тук ще получа такива Simple Smile Бих искала нещо, с което да сетна ФДТ и ще разгледам подробно предложенията Simple Smile

# 526
  • Бостън
  • Мнения: 13 701
И последно - ако се бяга от "брашнен" вид е добра идея да се потърси и хубава по-"рехава" четка за пудра. Пак ще кажа, понякога проблемът не е в продукта!

Тeзи какi сравняваt Акомплиса със много популярната пресована пудра на Шарлът Тилбъри (ШТ е много по-матираща, МД е много по-"сочна"):
https://www.youtube.com/watch?v=3YVe7M4lhAs
https://www.youtube.com/watch?v=1RWbmEA38A4

Купих го заради едно видео на Хиндаш (щото защо да не купя всичко, което този мъж продава/препоръчва, нямам съседи от арабски произход 😁, той винаги може просто да се нанесе у нас…) ...
Grinning Grinning Grinning Умирам да видя таз картинка - 2 ТЕЛЕТА си правят грима и ритуалите сайд бай сайд Wink (May 14, 1989)

PS Трябва дa му призная, че за гей изглежда учудващо неистеричен. И аз бих си го прибрала, въпреки че съм имала 2 бр бивши Телци Grinning Grinning

Последна редакция: ср, 06 окт 2021, 17:18 от Agent Provocateur

# 527
  • София
  • Мнения: 17 900
MAC Mineralize Skinfinish препоръчвам аз.
Много ми харесват и пудрите на Сефора, в черните опаковки. Нанасям с голяма пухкава четка (рехава, както вече са ти написали).

# 528
  • Мнения: X
1989… ох на кака.
За гей изглежда прекрасен, може да се гримираме целодневно. Всъщност в някакво видео вметна, че има парфюми и балсами във всяка (?!?!) баня, аз се местя у тях!

# 529
  • Варна
  • Мнения: 2 869
Пфффф, още ближа рани за Рики Мартин, сега и за Хиндаш ли бееее....

# 530
  • Бостън
  • Мнения: 13 701
Бре, мили мои, аз не съм му светила на човека, разбира се, но като го гледате с тази болонка как можахте да го заподозрете в хетеросексуалност!?!?! Дребните кученца поне в Маями и Провинстаун са също толкова индикативни, колкото белия потник на Фреди Меркюри Wink

А за Марио какво се чува?

# 531
  • Мнения: 1 141
Марио си го каза сам. И там няма съмнение. Мисля всички по-известни гримьори са.

# 532
  • Мнения: 7 790
И от мен глaс зa Mineralize Skinfinish.
Момичета, никак не се рaзбирам с метеоритите нa Герлен.. с тaкова желание ги взех и ми придaвaт розов е никъв оттенък нa лицето , дa пробвам ли да мaхнa розовите топчета ? Съжалявам за въпроса , доста тъпо звучи. 😂

# 533
  • Мнения: X
Агент, изобщо не съм си помислила, че е хетеро. Ама защо пък да не му се радвам и така и да си мечтае леля му от България как ще си се гримира с него из Дубай целодневно. Хетеросексуалност в случая не се изисква.

# 534
  • Бостън
  • Мнения: 13 701
.... даже пречи! Grinning

# 535
  • Мнения: 747
Хайде, какичките да си спомним един любим филм - класика от преди 20 години, която говори, че няма сключен пакт за ненападение, дори и да е гей Simple Smile))) Да няма после изненадани, че не ще е само грим и доволство в банята Simple Smile))

# 536
  • Мнения: X
Densi, видях че си взела палитрата, много ми хареса кутийката.
Ако я пробваш на очи моля те, пиши как се държи. Суочове не винаги са индикативни за това как ще изглеждат сенките на очи и ако греша, ще я грабна и аз. Благодаря предварително!

# 537
  • Мнения: 397
Дами,
Какво мислите за продуктите на NYX - по-специално днес си харесах синя Металическа очна линия и моливи за очи, уж дълготрайни. Ползва ли ли сте и какви са Ви впечатленията, добри ли съм откъм пигментация и трайност?
И втори въпрос, знаете ли кое от червилата на Николета Лозанова е със студен подтон и да не оранжевее/кафене? Днес си омацах стабилно ръката с тестери, обаче всичките ми се видяха едни топли оранжеви... А аз искам нещо по-студено.

# 538
  • Мнения: 31 389
Densi, видях че си взела палитрата, много ми хареса кутийката.
Ако я пробваш на очи моля те, пиши как се държи. Суочове не винаги са индикативни за това как ще изглеждат сенките на очи и ако греша, ще я грабна и аз. Благодаря предварително!
Идва от Пловдив и утре или в събота ще я взема.

# 539
  • Варна
  • Мнения: 2 869
https://www.instagram.com/tv/CUkudrrgobq/?utm_medium=copy_link

Много харесвам такива цветове и мисля събота или неделя, ако имам време, да пробвам тази техника. Интересно ми е да се видя така, ако успея да си направя очната линия, де.

Общи условия

Активация на акаунт