Гримиране - идеи и техники. Тема №84

  • 51 122
  • 747
  •   1
Отговори
# 585
  • Бостън
  • Мнения: 13 476
Oh, ужасно съжалявам Sad И аз от тези, дето без компютър не могат и реално имам дни с по 12-14 часа пред мониторите. Аз си възпалявам очите с дълго носене на лещите.
Второто е напълно в твоя натюрел, но си прецени колко силно подобни вече имаш!

Аз утре съм отпускарка за ден и жива умряла този път ще се наклепам стабилно по очи, скули и уста за ортодонтката, а не като предния път по една мижава спиралка заради пустите му отливки....
Скейлстоун - ето още една версия на ретро грим, подобен на този, който си беше харесала:

# 586
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Мерси, Агентче! Онзи, който харесах, щях да го пробвам, но ми боля тиквата в събота, но не съм го забравила. А този грим, който сега показваш, го видях на снимките на модела и много го харесах. Амина е красавица, определено. Андрея и тя ми харесва. Ще го видя утре!

# 587
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Иве, много си хубава и стига с тези ковчези, направо настръхвам.

# 588
  • Мнения: X
Иве, разкошна и не си мръднала!
Агент, този е, gilded honey е моят цвят, но не е леко, нежно сияние- по-мокър ефект. Ако не ти допада Боби, няма да ти допадне и този.
До всички дами- закъснях с пробите на ФДТ, днес пращам, очаквайте доставки утре.

# 589
  • Мнения: 3 046
Момичета, моля за съвет.
Напоследък нося червени червила и се замислих с какъв нюанс е най-подходящо да бъде ружа ми. Въобще с какво трябва да го съчетая? Аз мисля, че с устните Rolling Eyes Очите също ги гримирам.
Кожата ми е бяла, от ФДТ Double wear съм номер 1n2 или 2n1. Ето например какви червила си нося в дамската си чанта:
Скрит текст:
Изглеждат почти еднакви, но не са, знаете как е.....Диорите са 999 и 770, като 770 повече ми допада, то си и личи по вида му Simple Smile
Имам тези ружове -
Скрит текст:
Шанел, номер 370 Елеганс и
Скрит текст:
Та според вас кой е по-подходящ или трябва да си купя нов, например от новата колекция на Диор..... Laughing

# 590
  • Мнения: 31 152
Не, от новата колекция на Диор е лоша идея да си купиш.Той е невероятно красив, но е розов със силни розови и сини частички в него и въобще не се съчетава с червени червила. Като цяло е руж хайлайтър с частици за празничните нощи, не типичен руж.
Виж есенния руж на Диор е супер подходящ, но него вече го няма никъде.

# 591
  • Мнения: X
Аз въпреки че съм с тъмна кожа, с червено червило винаги изглеждам по-бледа, съответно когато нося такова, наблягам на бронзър или този руж, който честно казано може да се носи лесно с всичко. Никоя от дамите тук ли не хареса ружовете на Пат?
https://www.patmcgrath.com/products/skin-fetish-divine-blush?var … nt=39346757664837
Моята поръчка е пристигнала в Рим, характерно за нещо, което ме вълнува, е там по-рано, а аз не съм…

# 592
  • Мнения: 2 255
С червено червило слагам матов бронзър като руж.

# 593
  • Мнения: 433
Аз въпреки че съм с тъмна кожа, с червено червило винаги изглеждам по-бледа, съответно когато нося такова, наблягам на бронзър или този руж, който честно казано може да се носи лесно с всичко. Никоя от дамите тук ли не хареса ружовете на Пат?
https://www.patmcgrath.com/products/skin-fetish-divine-blush?var … nt=39346757664837
Моята поръчка е пристигнала в Рим, характерно за нещо, което ме вълнува, е там по-рано, а аз не съм…

NiaV, Divine Rose ли е цвета, който имаш предвид? Не е ли много розов?

# 594
  • Бостън
  • Мнения: 13 476
Агент, този е, gilded honey е моят цвят, но не е леко, нежно сияние- по-мокър ефект. Ако не ти допада Боби, няма да ти допадне и този.
Знам, знам Simple Smile аз имам прасковения нюанс от Джелатото. Ползвам го 2/год.
Ще ги загледам ружовете на ПМГ, макар, че при моите запаси от руж първо трябва да разкарам 80% поне.

Със червени червила нося нюдово-бежово-кафеникави ружове най-често или само бронзър,  но е добра идея да се внимава да не се ползва топъл бронзър със студено червено червило. В любимия (KA Natura) съм поизкопала яма, но до пан съм още далече. Fresco/LM и Video/UD също си ги тача. A наскоро си купих нетипичен за мен крем/мус руж пак в тази гама. Ето тези:
         


Но пък понякога толкова хубаво изглежда като са "нарушени" правилата:
(особено пък на снимка в списание след като е професионално изретуширано)

# 595
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Здравейтеее!

Връщам се от ортодонтката и както обещах качвам снимки, макар че са орязани, защото фонът не е за показване, но поне миглите ми се получиха.


Последни дни така, надявам се от другия месец с брекети да съм, че нямам търпение!

Допълвам за NiaV. Леле като си видях снимките без грим, а особено като приближи на усмивката, лошо ми стана. То петна, пъпки.... ужас! За щастие сега не е така.

Последна редакция: пт, 15 окт 2021, 11:16 от scalestone

# 596
  • Мнения: X

Аз няколко пъти пробвах различни в Сефора и не се навих да купя. Нищо невиждано, а и имам ружове за два живота. Сега харча пари за концерти и дрехи за тях. 😬
Скрит текст:
Сърцето ми спря като пуснаха днес билети за Ред Хот Чили Пепърс до нас. Тези неща ся по-скъпи от палитри на Пат, че и по две се купуват. 😂

# 597
  • Мнения: 1 108
Не, от новата колекция на Диор е лоша идея да си купиш.Той е невероятно красив, но е розов със силни розови и сини частички в него и въобще не се съчетава с червени червила. Като цяло е руж хайлайтър с частици за празничните нощи, не типичен руж.
Виж есенния руж на Диор е супер подходящ, но него вече го няма никъде.
Дени, къде предлагат ружа от коледната колекция на Диор?

# 598
# 599
  • Мнения: 1 108
Благодаря Simple Smile уж погледнах в Дъглас, но не го видях. Много ми допада и сенките със сребро в центъра ми харесват.

Общи условия

Активация на акаунт