Фотоепилатори – въпроси и отговори – № 4

  • 74 310
  • 845
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 390
Аз вече напаравих 4 процедури и една лятна почивка. Имам тен и се чудя мога ли да направя процедура - 7 дена след плаж и 12 дена преди следващото плажуване?

# 586
  • Мнения: 61
Добър вечер! Спряла съм се на този фотоепилатор. Какво ви е мнението? https://www.emag.bg/lazeren-epilator-ipl-999-999-impulsa-podmlad … 801/pd/DVJ43XMBM/

# 587
  • Мнения: 12 167
Като чета в описанието как с него се премахва коса, започвам да се замислям. И не е фотоепилатор, лазарен е. Аз предпочитам в студио, все пак работят с професионален уред.

# 588
  • Мнения: 61
Здравейте! Бих искала да попитам фотоепилаторите подходящи ли са за зоната около гърдите,смисъл при деколтето?Пише за цяло тяло и предполагам може,но аз да си попитам. Благодаря предварително 🤗

# 589
  • Мнения: 920
Здравейте. Вие минавате ли целия триъгълник? От описанието не разбрах точно

# 590
  • Мнения: 61
Добър ден! Бих искала да попитам бенките с бял молив ли да прикривам,преди да мина с фотоепилатора? Имам много по зоните,които искам да мина.

# 591
  • Мнения: 4 717
Аз не съм покривала с нищо и минавам спокойно. Имам и капиляри, както и вътрешни разширени вени, по които минавам. Всичко е наред, за сега.

# 592
  • Мнения: 29 497
Аз не покривам, но моите са ситни. Ако са по-големички - примерно над размера на леща, трябва, но само големите.

# 593
  • Мнения: 61
Добър вечер сега се сетих да ви попитам,няма проблем да минавам върху стрии,нали? 🤗🤗

# 594
  • Мнения: 4 577
Здравейте, аз имам ужасно много малки бенки и по ръцете, и по краката и всъщност това ме възпира да си купя фотоепилатор досега. Виждам, че има и други с бенки, но някой може ли да ми каже дали е ок за дългосрочна употреба.?  Няма никакъв вариант да ги избягвам, защото са доста на често.

# 595
  • Мнения: 486
Мини ги с бял молив бенките и няма проблем 🙂

# 596
  • Мнения: 4 577
Мини ги с бял молив бенките и няма проблем 🙂
Бял молив за грим, така ли?

# 597
  • Мнения: 61
Добър вечер! Аз пак с моето проучване. За първи път нали бръснете космите преди процедурата, за следващите процедури бръснете ли ги?

# 598
  • Мнения: 390
Аз почиствам с епилатор.

# 599
  • Мнения: 61
Забравих да добав,имам малък папилом на едната подмишница. Трябва ли да се премахне и опасен ли е?

Общи условия

Активация на акаунт