Фотоепилатори – въпроси и отговори – № 4

  • 73 796
  • 845
  •   1
Отговори
# 645
  • при него
  • Мнения: 1 230
Аз мисля, че съм с този модел на Лумеа, в момента не мога да погледна номера. Светла кожа, тъмни косми. Преди да почна да го ползвам, последните 15+ години съм била само с механичен епилатор и понякога кола маска, в смисъл, бръснене не е имало много отдавна. При мен,най-бързия ефект беше на ръцете, краката по-бавно, интим-а, все още, по-скоро, по-слаб ефект. Искам да кажа, че при различните хора, се случва по различен начин, но със сигурност е много добро решение и има резултат.

# 646
  • Мнения: 4 611
След 11 процедури на подмишниците имам общо 10 косъма, много съм доволна. Бръсна ги 2 пъти в седмицата - повече не им е нужно. На краката много се редуцираха и пак бръсна два пъти в седмицата. Нямам търпение да почна и ръцете септември месец.

# 647
  • Мнения: 4 717
При мен ефекта от обезкосмяването с фотоепилатора трае общо 2 месеца, поне се падна лятото. Започнаха отново да растат и то на места, където бяха напълно изчезнали до преди седмица. Аз лично съм разочарована и ще продължа с епилатора. По принцип не съм много окосмена, светла кожа и не много тъмни косми, но признавам че имаше ефект под мишниците най-вече. Само временен, обаче. Sad

# 648
  • Мнения: 22 915
Светли косми- ясна работа.Светли косми и слабо окосмение не са за този уред.

# 649
  • Мнения: 29 384
Светлите косми не се влияят от фотоепилатора. По ръцете имах тъмни и светли. Вторите още си стоят, но не ми пречат. Важното е, че тъмните ги няма. При мен не се връща окосмяването (макс. два-три косъма някъде). Правя по 1 процедура на 6-8 месеца, когато се сетя.

# 650
  • Мнения: 764
И мен ме навихте, за фотоепилатор. Не съм ги разглеждала още подробно, но от последните мнения, като че ли се спрях на 958 philips. Искам да попитам обаче за тена. Юли бях на море и имам тен, който при мен се задържа поне до януари. Това означава ли, че тогава трябва да почна с процедурите, или просто е важно, да не се използва уреда, непосредствено след придобиването на тен?

# 651
  • Мнения: 29 384
Да, взаимодействието с тена може да доведе до изгаряне.

# 652
  • Мнения: 12 801
Има ли пигмент повечко, той поглъща светлината. Без значение пресен тен от оня ден ли е, от преди цял сезон или по-рождение е малко по-тъмна кожата.

# 653
  • Мнения: 412
Имам уред от 2 г и вече 2 г не се решавам да го ползвам. Излишно е да казвам, че съм дала сума ти пари по него и е грехота така да стои. Записвам се да ми дойде музата да го ползвам, ще изчакам поне Октомври, че още ходя с къси дрехи.

# 654
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Имам уред от 2 г и вече 2 г не се решавам да го ползвам. Излишно е да казвам, че съм дала сума ти пари по него и е грехота така да стои. Записвам се да ми дойде музата да го ползвам, ще изчакам поне Октомври, че още ходя с къси дрехи.
И аз така ☺, с тази разлика, че моят го купих през 2018-та 🫣
Светкала съм се от време на време, но не и редовно, следователно и видим ефект нямам …

# 655
  • Мнения: 918
Аз моя го получих подарък за Коледа 2020. След това забременях, кърмих и чак сега го ползвам от 2-3 месеца 😁 На подмишниците и интим вече имам ефект. Чакам да стане октомври-ноември да започна крака и ръце

# 656
  • Мнения: 29 384
Не ги жалете тез уреди.
Купих си преди 4-5 години един сешоар, ама така ми отлежаваше. Реших преди месец да го извадя и да го ползвам - изгърмя му двигателя, от седене в кутията....

# 657
  • Мнения: 4 717
Светли косми- ясна работа.Светли косми и слабо окосмение не са за този уред.

Не са светли космите, по краката хайде -както и да е, но интима не е. Плюс това имах пълно изчезване за около 2,5 месеца, малко на петна и сега са си порастнали равномерно на всякъде, включително и под мишниците, където преди нямах почти защото се епилирам от 20г.

# 658
  • Мнения: 22 915
Така бяхте написали.Изчезване не е имало, а бавен растеж.По уксзания процедурите не жива да се спират, така че и това трябва да се съблюдава при някои хора.
Косми могат да поникнат там, където ги е нямало, когато има се събуди луковицата.Това се случва под различни стимули, но сега не помня какво беше.Затова се казва, че не се третират мъхчета и подобни, защото може да станат на дебели косъмчета.

# 659
  • Мнения: 918
А в такъв случай горната устна минавате ли я?

Общи условия

Активация на акаунт