Как да реагирам при изневяра, причинена от най-близкия човек

  • 12 885
  • 112
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 22 867
В такива моменти не е излишна подкрепата, ако има откъде да я получиш. Ще пореве/потъгува, пък ще си стъпи на краката, друг избар няма, нейният живот е това. А най-хубавото е, че е "мнооого стара", на цели 30! Жива и здрава да е! Simple Smile

# 76
  • Мнения: 3 676
Божеее, стара на 30 г., ми аз съм на 46, значи вече съм умряла!😀
Я, горе главата, момиче, стегни се, та ти сама си стигнала до смисъла от връзката, като си я нарекла " обвързана с опасен човек"!
До тук сте! Започваш сама и на ново, без опасния пръдльо! Няма жена която не се е справила, и ти ще се справиш!

# 77
  • Мнения: 3 151
Брей, аз на 30 си мислех, че още съм момиче.

# 78
  • Мнения: 35
Отмъсти по същият начин.По не няма да изглеждаш глупачка в твойте очи.А за изневярата ,да наистина е гадно.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 5 401
Ма разбира се... Той така ще се трогне, че 30 годишната му дъртофелница е била с друг... Точно така ще изглежда като глупачка, защото ще падне на нивото му.

# 80
  • Мнения: 22 867
И освен това, никакво облекчение не носи подобно "отмъщение". Още по-опустошен остава човек. Е, ако не се случи много случайно, този, с когото ще "отмъщаваш" да се окаже голямата ти любов. Но в повечето случаи не е така или поне на мен не ми е известен такъв случай. Аз си знам що разговори съм провела с 4 приятелки, едната всъщност приятелка, другите добри познати, решили да си отмъщават по тоя начин. Идвало ми е да ги убия. Не стигат неприятностите с предишните, ами и още си устроиха от много акъл. Как ли пък не му е запукало на такъв, че му "отмъщаваш". Ако много го е интересувало, нямало е да се държи с теб по тоя начин и да те докара до "отмъщението".
Такъв просто го зарязваш, пълен игнор, и отиваш да си гледаш и подреждаш собствения живот.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 5 401
Явно някой хора са на принципа - давай да се прецакам, ако по този начин ще прецакам другия повече. Но не осъзнават, че в крайна сметка най-прецаканите са самите те... и то от самите себе си.

# 82
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 328
На 30 години ти си в разцвета си.Имаш всички шансове да срещнеш твоята истинска половинка и да създадеш семейство.
Можеш спокойно да се прибереш в България,да си намериш работа,а работа в големите градове има.

# 83
  • Мнения: X
Отмъщават слабите, без силните и злобните, според мен. От яд, че са ги предали или изоставили, търсят отмъщение, но нищо не постигат, освен да си навредят.
Много му дреме на тоз, че тя ще му изневери пр,. Има Господ, той си знае работата.

# 84
  • Мнения: 5 832
Аз на 37 се имам за млада, ти на 30 вече си престаряла. На 30 даже не се и замислях за семейство още. 30 е чудесна възраст за едно ново начало, особено като си без деца.

# 85
  • Мнения: 796
В момента си още в шок от новината за изневярата.

Трудно е в чужбина, но не прави прибързани решения. След като очаква да допринасяш към домакинството с пари, явно имаш някакви доходи или възможност да носиш доходи. Огледай се и виж как можеш да стабилизираш финансовата си ситуация и да си самостоятелна.

На 30 години, най-добрите години не са зад теб! Този нагъл мъж те манипулира за да останеш при него. Няма причина да останеш с някой, който те е предал по тоя начин и продължава да те изнудва като те омаловажава.

Не е ясно дали имате брак. Ако имате брак, имаш и някакви финансови права при развод. Търси си ги. Ако нямате брак, фактът, че очаква да живееш с него по тоя начин толкова години, също говори сам за себе си.

Горе главата и се радвай, че най-хубавите ти години ти предстоят!

П.П. Само това й липсва в момента: драми с нов мъж. Като се усети емоционално и финансово стабилна, ще има време и самочувствие за мъж, който да е достоен за нея, а не първият за едното "отмъщение".

Последна редакция: ср, 11 авг 2021, 21:27 от Cool_Cat

# 86
  • Мнения: X
Най-важното е да си промениш живота. Осъзнала си, че така не може повече. Всеки, ама всеки човек, преминава през ситуация, наречена - "Така не може повече". Независимо дали става въпрос за работа или партньор, за някакво житейско събитие. Помисли практично. Това, това и това трябва да направя. Ще е трудно, но си заслужава, отколкото да се изгубиш в самосъжаление и мъка. Какви средства ти трябват, ще оставаш ли в чужбина или ще се връщаш в България. Сядаш и мислиш. Това вашето не е брак. Спасяваш живота и младоста си. Не бързай, внимателно премисли, не мисли - какво ще кажат хората. Направи всички сметки, защото нищо не става без пари.

# 87
  • Мнения: 35
В чужбина ,ще се сблъскваш с друга култура.Може да ти провърви и да си намериш чужденец.

# 88
  • Мнения: 118
Моето мнение е, че за теб ще бъде по-добре да се разделиш с този човек.

# 89
  • Мнения: 1 467
Авторке, започвай да си подреждаш нещата за раздялата. Проучваш всички начини, по които най-бързо да можеш да се прибереш в България. Когато всичко ти е ясно и уредено, уведомяваш този твой приятел. Нямате деца, всичко ще е изключително лесно! Ако останеш с този, след още някоя година ти ще си развалина. На практика той си живее живота на твой гръб, че и деца не иска. За ко ти е такъв мъж? Може да отнеме много време да намериш нов партньор, но ще живееш нормално, ще си възстановиш самочувствието и всичко ще се подреди по най-добрия начин. Кажи на родителите си.

Общи условия

Активация на акаунт