За бебета и деца от 0+ месеца - Бързи въпроси, отговори и съвети 95

  • 19 297
  • 767
  •   1
Отговори
# 60
  • Германия
  • Мнения: 3 399
За тези вторите много добри отзиви съм чувала, мисля за яслата да закупя такива.

Писал съм го и преди, но за мен това са перфектните обувки за ясла, градина, че и за вкъщи (за който носи де, ние вкъщи сме боси 😂) От 21 до 30ти номер всичките сме ги минали 😅 само съжалявам, че нямат номерация след 30 😞

# 61
  • Мнения: 4 144
Дааа, изглеждат много удобни.

# 62
  • Мнения: 3 123
Вторите за вкъщи съм чела, че ги харесват за ясли и детски градини, харесвани са.
Допълвам...не прочетох предните постове и видях,че всъщност вече са го писали, та извинете ме,хихи.

# 63
  • Мнения: 4 144
Я кажете дали знаете някой добър нефролог в София , не държа да е по каса .

# 64
  • Мнения: 3 715
Ние днес се сдобихме с поредните маратонки Адидас.Малката си ги харесва 🤣
За зимата ще й взема някакви ботуши Адидас за сняг подходящи и Primigi или Geox, но да не са прекалено ватирани вътре.При нас сняг вали мн мн рядко, а ако завали не се задържа.Миналата зима ходи предимно с маратонки.Ботуши съм слагала само, като я водим на места със сняг.

# 65
  • Мнения: 358
Я кажете дали знаете някой добър нефролог в София , не държа да е по каса .

Д-р Татяна Цанова. От скоро се премести в кабинет в Манастирски ливади. И преди съм писала за нея. На малкия му бяха поставили една не лека диагноза и близка приятелка ме насочи към д-р Цанова. Много обстоен преглед, много спокойно и с думи прости ми обсни всичко. Слава Богу отхвърли и "диагнозата". Аз лично съм много доволна от нея като специалист.

# 66
  • Мнения: 4 144
Я кажете дали знаете някой добър нефролог в София , не държа да е по каса .

Д-р Татяна Цанова. От скоро се премести в кабинет в Манастирски ливади. И преди съм писала за нея. На малкия му бяха поставили една не лека диагноза и близка приятелка ме насочи към д-р Цанова. Много обстоен преглед, много спокойно и с думи прости ми обсни всичко. Слава Богу отхвърли и "диагнозата". Аз лично съм много доволна от нея като специалист.
Ще я погледна, мерси!

А нефролог за мен можете ли да препоръчате 🧐

# 67
  • Мнения: 15 356
И аз не знам какво да взимам за зимата,то зима няма.Аз самата карам с маратонки и си взех едни кожени кецове високи,тя не е зиморничава ,доста бързо загрява.Сняг няма ,а и не търсим .

# 68
  • Мнения: 7 898
До сега беше лесно, пъхах го в чувала на количката и излизахме, но сега като ви чета и се сещам че нямам абсолютно нищо за зимата.
Тези розовите на декатлон обувки са чудесни, а и нас ни чака градина.

# 69
  • Мнения: 15 356
Лесно е в чувала,отдолу даже я слагах с каквото е вкъщи.За зимата по-дебело от чорапогащник и вариран панталон/дънки/долница не мисля да слагам.Космонавти др такива няма да купувам.

# 70
  • Мнения: 7 898
Номера с чувала става докато са малки и не могат да вървят. Колко пъти виждам хора да бутат колички и да държат децата в ръце не е истина Simple Smile.
Пораснат ли искат да вървят и без яке няма да стане. А като са на градина задължително ги вадят навън дори ако времето е студено.

# 71
  • Мнения: 1 038
Розовите не им ли е много тънка подметката за цял ден носене ?

# 72
  • Мнения: 6 544
Точно миналата зима с покривалото,дебели чорапи дето се вика седи само в количката ...какви боти 😄👍👍
Ще търся и аз  сега ...
Като бебе имаше един плюшен космонавт обличан веднъж до болницата за ваксина,толкова.Изобщо не виждам как ще я облека с това чудо като е голяма 😄😄😄
Кажете нещо за запушено носле,слагаме тонимер ама не става особено вечер доста сумти 😕

# 73
  • Мнения: 5 352
Аз за зимата мисля да му взема ей такъв ватиран панталон + яке и сме готови. Simple Smile
Миналата ьима бяхме с такъв и беше страшбо удобен. Той тогава само си стоеше в количката, но пак имаше свобода на движение.

# 74
  • Мнения: 7 898
Чувала ми е с крачоли и пак има свобода на движението. Предпочитам чувала, защото ми спестява един тон пари за зимни дрехи и обувки Joy.

Общи условия

Активация на акаунт