За бебета и деца от 0+ месеца - Бързи въпроси, отговори и съвети 95

  • 19 434
  • 767
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Зимата ще е с чорапогащник и с ватирани дънки или панталон. Нагоре яке. Миналата зима с чувала беше лесно, но тази вече няма как.
Дебели ескимоси, гащеризони и т.н не съм слагала на нито едно от децата си. На момчетата даже и боти не купувам, ходят с маратонки и кецове. Но на морето и климата го позволява. Сняг виждаме само в новините. 😄

# 76
  • Германия
  • Мнения: 865
Ние днес се сдобихме с поредните маратонки Адидас.Малката си ги харесва 🤣
За зимата ще й взема някакви ботуши Адидас за сняг подходящи и Primigi или Geox, но да не са прекалено ватирани вътре.При нас сняг вали мн мн рядко, а ако завали не се задържа.Миналата зима ходи предимно с маратонки.Ботуши съм слагала само, като я водим на места със сняг.

Деси, кой модел са тези? Много ми харесаха.

# 77
  • Мнения: 1 033
Добро утро момичета Simple Smile
След миналата тройно критична седмица вируса приключи гръмко с обрив и сега , за сега малкия е добре. Откакто обаче се пооправи заспиването стана голямо изпитание за нервите ми. Преди втората дрямка и вечер се дере по 1 час преди да заспи. Един ден си викам зъби, мажа с гелове, масажирам венците обаче не, пак същото. Идеи? Дали не му е много съня и е време да спи по 1 път? Преди го будех в 8, спи в 11 и в 16 , ляга в 21-22 всичко точно. Сега не знам какво да правя заспал в след 23 сноши, още спи, да го будя ли , да го оставя ли.....

# 78
  • Мнения: 5 381
Дали Или, на колко беше детенцето?
Да не пробва и той да мине на 1 сън на ден, защото моят син се държи по-същия начин в момента когато отказва 2рия сън.

# 79
  • Мнения: 1 033
Дали Или, на колко беше детенцето?
Да не пробва и той да мине на 1 сън на ден, защото моят син се държи по-същия начин в момента когато отказва 2рия сън.
На 1 г и 1 месец и малко Joy

# 80
  • Германия
  • Мнения: 865
Дали Или, на колко беше детенцето?
Да не пробва и той да мине на 1 сън на ден, защото моят син се държи по-същия начин в момента когато отказва 2рия сън.
На 1 г и 1 месец и малко Joy
Пробвай да го слагаш между 12 и 13ч да спи. От начало е трудно, защото не спят по 2/3 часа, като по-големите деца. Дъщеря ми всяка седмица си сменяше режима на сън, но се оправи след годинката, когато започна да спи веднъж на ден. Така и вечер, ще заспива рано.

# 81
  • Мнения: 5 381
Ами моят господин точно малко след 1г 1м започна да проявява признаци на смяна от 2 към 1 сън.
Даже назад я темата съм писала.
Според мен просто двата периода са съвпаднали при вас. Sad

# 82
  • Мнения: 1 033
То при нас какво ли не съвпадна -ваксина, вирус , зъби , спане..... голяма забава.

# 83
  • Мнения: 3 735
Melii, модела е Tensaur Run.От Фешън дейс ги поръчах.Има ги в Шоп Сектор същият цвят.А в СпортДепо имат в сиво и в розово.
Ако поръчваш онлайн да знаеш, че Фешън дейс имат само преглед, а Спортдепо нямат нито преглед, нито тест.
В розово са тези:

# 84
  • Германия
  • Мнения: 865
Melii, модела е Tensaur Run.От Фешън дейс ги поръчах.Има ги в Шоп Сектор същият цвят.А в СпортДепо имат в сиво и в розово.
Ако поръчваш онлайн да знаеш, че Фешън дейс имат само преглед, а Спортдепо нямат нито преглед, нито тест.
В розово са тези:


Благодаря ти много! Хареса ми, че са широки отпред, а дъщеря ми е с широк крак и трудно намирам дето да и паснат.

# 85
  • Мнения: 6 952
Какъв спрей за запушено носле 🙄🙄🙄

# 86
  • Германия
  • Мнения: 865
Стеримар ползвам аз и съм доволна.

# 87
  • Мнения: 5 381
Какъв спрей за запушено носле 🙄🙄🙄

Морска вода за деца на Sterimar.
При нас много помогна когато имаше проблеми с нослето.

# 88
  • Мнения: 4 144
Зависи каква е хремата. За заден секрет най-доволна съм от Абока Фитоназал педиатрик. Иначе всички морски води стават. Аз ползвам Хюмер бейби, Тонимер, Стеримар...което намеря на по-изгодна цена.

Моята мис още не може да направи едно спане. На 1г и 2 седмици е. Все още сме с две, а рядко да успеем да избутаме до 12-13ч, но с много рев, тръшкане, бе мъка си е.

# 89
  • Мнения: 539
Около година и месец, два явно се преминават през някакъв скок в растежа. Трябва време, докато детенцето свикне и мине на една дрямка. Последните две седмици се мъчех и с приспиването му нощем, а досега никога не е имал проблем. Слагах го и заспивше веднага. Зъби и скок в растежа са много гадна комбинация. За зъби Калгел помагна най-много.

Общи условия

Активация на акаунт