Щастливи ли сте в брака си?

  • 8 128
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 233
Разбира се, че всички са щастливи Laughing, тук във форума всички са много щастливи, много са  малко тези, които ще си признаят. Naughty Отиди 10 стр. назад и виж колко теми има от анонимни гости, които всъщност са регистрирани.

Всеки има различна представа за щастие.
Аз лично имам моменти в които съм много щастлива - летя в облаците и други в които целият свят ми е крив.

 Peace


Напълно съм съгласна с теб.

# 16
  • Мнения: 498
В "брака" си не бях щастлива и за това вече нямам брак. Имам връзка обаче и съжителство на семейни начала от 3 г. с човек, който ме прави истински щастлива. Никога в "брака" си не съм се чувствала така. За това не смея да се омъжа, от страх да не се развали магията

# 17
  • Мнения: 3 537
Разбира се, че всички са щастливи Laughing, тук във форума всички са много щастливи, много са  малко тези, които ще си признаят. Naughty Отиди 10 стр. назад и виж колко теми има от анонимни гости, които всъщност са регистрирани.

Всеки има различна представа за щастие.
Аз лично имам моменти в които съм много щастлива - летя в облаците и други в които целият свят ми е крив.

 Peace
Може и така да е,но тези хора просто няма да пишат в тази тема. Naughty
Аз с чиста съвест съм писала отговорът си тук. Peace

# 18
  • Мнения: 5 103
Много ясно, че съм щастлива Flutter

# 19
  • Мнения: 2 237
Аз с чиста съвест бих казала  че съм щастлива.Не че нямаме и лоши моменти,но кой ли ги няма.За мен съпругът ми на първо място е най-добрия ми приятел и после всичко останало.Тайничко се надявам и занапред все така да продължаваме  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 449
Да, мисля че познах щастието  Grinning След 2 месеца правим 16г брачен живот, естествено криволичещ, но винаги напред и нагоре. Иска ми се да префасонирам някои малки кусурчета в околните(съпруг и деца), но нима аз съм съвършенна?!! Смея да твърдя че сме постигнали  хармония в отношенията си, че връзката ни е завършена и цялостна.

# 21
  • Мнения: 634
Ем,караме се понякога, разбира се, но като цяло сме щастливи заедно 1dating

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
умерено щастлива, че да имам какво още да желая  Wink

# 23
  • Мнения: 5 026
 Да, щастлива съм. Това с караниците, споровете е нещо нормално. Съпругът ми  ми дава  всичко, от което имам нужда. Чувствам се обичана и глезена.

# 24
  • Мнения: 2 015
умерено щастлива, че да имам какво още да желая  Wink
И аз има какво още да желая!

# 25
  • Мнения: 2 353
  Сега съм щастлива. Сутринта бях нещастна. Единственото, което знам със сигурност е, че емоции не ни липсват.

# 26
  • София
  • Мнения: 5 605
Не мога да каже, че през цялото време съм щастлива, определено не е както в началото, но като цяло хубавите неща са повече от лошите, така че може да се каже че съм щастлива
И аз така, въпреки, че много обичам мажа ми, но не е като в началото - безгрижно и безоблачно. Но най-голямо щастие ми носи дъщеря ми, както преполагам и на другите мами.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Да, щастлив съм. Не винаги ни е безоблачно съжителството, случват се небивалици и недоволство, но са тъй оскъдни, че бързо отлитат. Пу, пу, пу! smile3535

# 28
  • Мнения: 6 164
Понякога!

# 29
  • Мнения: 2 039
Много съм щастлива  hug!!!Имам страхотен съпруг  1dating и невероятно бебенце  passifier newsm76 !!!Е,понякога съм ей тъй  afwitch ,като всяка жена,ама това е нормално  Mr. Green  Hug

Общи условия

Активация на акаунт