Почивка с лошо начало...неясен край

  • 7 662
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 971
Ама сигурно ли е, че е бил с приятели мъже чужденци?! В смисъл, авторке ти видя ли ги? Или той ти каза, че е с приятели, но тъй като ти не си излизала от стаята, не си ги видяла, а само си чула, че са мъже? Ами, ако е с любовницата си, а на теб ти разправя някакви измислици-премислици?

# 46
  • София
  • Мнения: 152
Ама сигурно ли е, че е бил с приятели мъже чужденци?! В смисъл, авторке ти видя ли ги? Или той ти каза, че е с приятели, но тъй като ти не си излизала от стаята, не си ги видяла, а само си чула, че са мъже? Ами, ако е с любовницата си, а на теб ти разправя някакви измислици-премислици?
Хаха, Ляля Hands Plus1
Вкара интригата. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 47
  • Мнения: 20 517
Какво значение има с кого е бил. Като е гъз по принцип.

# 48
  • Мнения: 6 188
Тя интригата си се чете между редовете.

# 49
  • Мнения: X
На мен ми е малко странна историята. Заедно са от две години, а той не иска да се снима с теб, нито да излиза с теб. Какво изобщо правихте през тези две години? Имали ли сте връзка или просто забавление? Ако сега се държи така, не вярвам преди да е било по-различно, т.е. отдавна би трябвало да си видяла какво е отношението му към теб. Явно си много млада и може би това е първата ти връзка. Този човек не държи на теб и няма никакъв смисъл да си губиш времето с него. Явно на него му се живее, сваля му се с жени и когато е бил с компания, ти си била излишна, защото ще му пречиш на свалките. А когато сте останали само двамата, вече не вижда смисъл да излиза вечер. Изводът е, че той не желае да прекарва време с теб, нито да се забавлява с теб. Нормалното би било да излизате заедно абсолютно всяка вечер от почивката било то с компания или без, да се радвате един на друг и да се забавлявате. Хората с нормална връзка се радват на компанията на другия, а почивката на море би трябвало да поражда голямо вълнение, защото ще сте постоянно заедно.

# 50
  • София
  • Мнения: 39 168
Аз съм се карала с гаджето на почивка, но поводът никога не е бил такъв. В твоя случай, каквато бях луда - сака и автобуса и чао.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 984
Здравейте момичета!
Имам нужда да споделя и да поискам мнението ви.
С приятелят ми сме заедно от две години. Той е изключително свободолюбив, твърде активен в социалните мрежи, където отказва да демонстрира връзката ни. Хем иска да не е сам, хем иска да е ерген.
Широкоскрена съм, не искам по никакъв начин да го притискам, но поведението му от последната седмица много ме обиди.
Гаджето ми беше на почивка за 4 дни с близки, необвързани приятели, чужденци, дошли да се забавляват на българското черноморие. Като се бяхме разбрали аз да дойда на вторият ден от престоят им. Още с идването се почувствах нежелана от негова страна. По мое желание първата вечер си останах в хотела, защото бях много изморена от път. Той се прибра сутринта в 8. Беше ми много криво, плаках почти през целия ден, който той проспа. За капак на всичко намерих негови снимки с непознати момичета. С мен той отказа да се снима по принцип...
На другата вечер му казах, че искам да изляза с тях, при което ми беше заявено, че ще е по-добре да си остана в стаята, че съм щяла да му разваля вечерта, че много съм мрънкала, което определено не е така. Попитах защо изобщо ме е извикал по-рано на почивката за да си стоя в стаята... Излезе без мен, а исках просто да сме заедно, с приятелите му. Рядко излизаме с други хора, рядко се забавляваме. Почувствах се обидена, нежелана. Сега почивката ни продължава и сме само двамата, но на мен все още не може да ми мине това горчиво усещане. Заявява ми, че сега има нужда само от разходки, вечери и да си легне. Не му се ходи никъде, не му се прави нищо по-различно. Не знам нормално ли е? Как трябва да реагирам на това отношение? Как прекарвате вие времето с половинките си на морето?
Ако всичко това е сериозно и истина вие сте за бой и имате голям проблем. Това е абсолютно обидно, снима се с други жени вас ви крие, казва ви да си стоите в стаята, с приятели излиза до осем сутринта, с вас после првкарва скучни еднотипни вечери..... Вие достойнство имате ли, палете с двеста и си наюервте мъж, който да ви обича, уважава и да иска да е с вас, защото с вас му е по-хубаво. Това да искаш мъжа ти да не го е срам, че имате общи снимки не е задушаване, а нормална връзка.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 044
Аз моят го пуснах спокойно на почивка 5дни с мъжка компания, НО предните две седмици ходихме на плажове заедно със същата компания като за момент не съм се почувствала отхвърлена/откъсната от другите. Всички се забавлявахме заедно.
Като, разбира се, ме поканиха на сегашната почивка, но прецених, че трябва да си излязат сами.

Крайно неуважително е да те вземе някъде и да не те извежда никъде и да те крие.

# 53
  • Мнения: 8 937
Достатъчно коментари имаше за неговото поведение, но Авторката?
Защо стоите в стаята и плачете до сутринта? Защо се съгласявате да прекарате оставащата си почивка като пенсионерка? Вдигнала сте се на колко километра, за да си съсипвате настроението?
Токчетата, червилото и навън - ако каже нещо, посъветвайте го, че е по - добре да си стои в стаята и да не мрънка.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 135
Хм...вината си е изцяло твоя, че търпиш такова поведени и отношение към теб..с примиряването си ти даваш индикации, че си ок и приемаш да се отнасят така с теб...на въпроса ти - НЕ, НЕ Е АМА ГРАМ НОРМАЛНО! Кака да реагираш? Трябвало е преди много да реагираш, но не е лошо и сега да заявиш уважение към себе си, като си тръгнеш може би? Как прекарвам времето с половинката си? Когато сме ЗАЕДНО на море - заедно, но никой не е отнемал свободата на никой дали ще ходи по мъжки или респективно аз по женски, било то за почивки или излизания....но го има и тънкия момент - нито един от нас не крие другия от света...обаче сега аз имам въпрос - ти грам поне уважаваш ли се, цениш ли се като личност, обичаш ли се? А показваш ли го? Когато се научиш ще получаваш същото, опитай не боли!

# 55
  • Мнения: 1 816
Започнах все повече да си мисля, че авторката сама е настоявала да отиде на почивката, а после е останала разочарована. Но тя така и не се включи, да даде малко повече подробности!

# 56
  • София
  • Мнения: 6 503
А живеете ли заедно? Познаваш ли близките му приятели и излизате ли с тях ?
Според мен човека има задръжки да заяви, че е с теб . Нещо го притеснява, дали не те смята за достатъчно красива, дали за достатъчно успешна, умна , адекватна и т.н. Това си е доста обидно, явно си с ниско самочувстие и затова го търпиш. Зарязвай и си намери някой, който харесва това което си.

# 57
  • Мнения: 6 320
Авторката изчезна, сигурно и е обърнал внимание, може би се е прибрал след миналата нощ не в 8, а в 5 и сега са щастливи отново. Не че нещо, ама такива като нея много малко им трябва, за да сложат отново розовите очила, така че не се хабете да коментирате.

# 58
  • Мнения: 2 749
Или разни подобни теми са пързалки, или народът тотално изтрещява.

# 59
  • Мнения: 588
Може и да не са пързалки, има доста такива случаи за съжаление

Общи условия

Активация на акаунт