Почивка с лошо начало...неясен край

  • 7 660
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 381
Аз само като прочетох как той се снима с други момичета, но не и теб и се отказах. Играла съм го това хоро 3 години, не завършва щастливо.
Уважавай си времето и не се занимавай с човек на когото не си му приоритет.

Стигнах дотук.
Извинявай, че се хванах за думите ти и все пак ти стискам ръка, че си приключила.
3 години?!?
Не 3 дни, не 3 седмици, не 3 месеца? 3 години!?!
Абе хора, какво ви става, бе? Някаква епидемия ли има, непрекъснато чета за жени, които зорлем се пъхат да бъдат унижавани, освен да си правят майтап, иначе наистина не мога да разбера как е възможно да се случва. Може би, защото никога не съм попадала на такива, а и около мен са различни, но...
Авторке, на твое място щях да си взема багажчето и да ида на квартира някъде, поне да си изкарам готино!
Отивам да дочета!

Последна редакция: вт, 10 авг 2021, 17:00 от Светулчица

# 31
  • Мнения: 1 206
Аз пък да си кажа, че от първия прочит оставам с впечатление, че си досадно мрънкало. Съжалявам, не искам да те обидя. Много неща не си казала за тази връзка, за да може да се отговори на въпроса. Ако по принцип си мрънкащ, досаден човек е нормално половинът да иска да се позабавлява с приятелите си. Той ли те покани или ти му дуднявеше, докато се съгласи. То е ясно, че като са излезли компания необвързани мъже, ще се снимат с непознати жени, голям праз. Това, че 2 години не те афишира, обаче, е голям проблем и няма общо с ваканцията. На него му е скучно с теб, не си му тръпка, не си му предизвикателство. Това да плачеш цял ден.....нз, аз на негово място бих си събрала нещата да почивам другаде, с теб явно нерви само ще имам. За кое толкова рева, че пил до 8 и се прибрал да спи, а не се е вързал на емоционалната манипулация?

# 32
  • Мнения: 46 662
Като не му изнася характера ѝ (ако приемем, че е така), да си хване друга, с която са на една вълна.
Е, приемат де, ама не техните си...
Това си е техен проблем Simple Smile имам предвид, че оправданията, че е мъжка компания и там няма място за жени, е изсмукано от пръстите.
Дано не е много хлътнала. Тогава има шанс да се позабавлява и после да скъса с него. Аз поне така бих направила. Ще се правя, че не разбирам, ще бъда плътно до него и ще се заливам от смях Trollface

# 33
  • Мнения: 7 570
Айде, да не вменяваме вина на авторката, за неща, които ни вадят очите. И какво ако е мрънкаща и досадна?
Много такива жени има, па не остават сами а мъжете си ги обичат и ценят.

# 34
  • София
  • Мнения: 4 381
На мен ми хрумна, че , ако тя е около 18г, а той около  30те, той я възприема като "приятел с привилегии", а тя си мисли, че са гаджета. Нещо като детското "той ме целуна, ще се оженим". С това не искам да засегна авторката, но ако ѝ е първият и няма друг опит е възможно така да си мисли - аз имах един познат, с който бяхме заедно единствено заради секса. Идваше, изч....хме се и кой-откъдето е. Ако ще с 20 мацки да купонясва след това, не ме вълнуваше въобще, аз си знаех, че той не е мой партньор, а мъж, заместващ дясната ми ръка Simple Smile
Тъй де... искам да кажа,  че момичето може да не знае за този тип отношения и да се чуди дали така трябва да бъде.
Ако е такава сексуална връзка - да, всичко е наред. Защото неговото поведение  е адекватно за случая.
Но, за партньорска връзка между двама души, които държат един на друг и искат да са заедно - НЕ!
Ако те устройва 1вото - излизай си и ти, забавлявай се, радвай се на младостта си.
Ако не те устройва - както вече написах - багажчето и чао!

# 35
  • Мнения: 1 206
Има да, happydoc, ма нашия Ромео неще такваз. За мен не е проблем, че се е снимал или че излязъл с компания, а че за 2г. няма развитие в отношенията. И това "той е по-социален, алабала" да не би да значи, че имат тотално различни възгледи за живота и очаквания от връзката.

# 36
  • Мнения: 855
Аз само като прочетох как той се снима с други момичета, но не и теб и се отказах. Играла съм го това хоро 3 години, не завършва щастливо.
Уважавай си времето и не се занимавай с човек на когото не си му приоритет.

Стигнах дотук.
Извинявай, че се хванах за думите ти и все пак ти стискам ръка, че си приключила.
3 години?!?
Не 3 дни, не 3 седмици, не 3 месеца? 3 години!?!
Абе хора, какво ви става, бе? Някаква епидемия ли има, непрекъснато чета за жени, които зорлем се пъхат да бъдат унижавани, освен да си правят майтап, иначе наистина не мога да разбера как е възможно да се случва. Може би, защото никога не съм попадала на такива, а и около мен са различни, но...
Авторке, на твое място щях да си взема багажчето и да ида на квартира някъде, поне да си изкарам готино!
Отивам да дочета!

Това беше преди доста години когато бях млада и зелена😂 На някои хора им трябва повече време да научат да ценят себе си и да не правят компромиси в името на принц някой си.
Вярно, че повечето хора се учат от собствен опит, но дано авторката се поучи и от нашия.

# 37
  • Мнения: 12 958
Той се срамува от теб, ти го задушаваш - краят е съвсем ясен и колкото по-рано го сложиш, толкова по-добре.
Той няма нужда да слага край, защото не се чувства обвързан.

А на въпроса как прекарваме ние времето на морето с половинките си - ами ние с ММ гледаме да правим неща, които ни забавляват. Защото отиваме заедно, затова се забавляваме заедно.

# 38
  • Мнения: 1 376
Аз още на втората вечер си събирам багажа и се махам при това положение.

# 39
  • Мнения: 32 575
Аз още на втората вечер си събирам багажа и се махам при това положение.

Как на втората вечер. Аз много преди това. Ако някой ме крие, излиза си с приятели, има снимки с други момичета, прекратявам. Че аз с такъв нямам връзка.

# 40
  • Мнения: 1 376
Аз още на втората вечер си събирам багажа и се махам при това положение.

Как на втората вечер. Аз много преди това. Ако някой ме крие, излиза си с приятели, има снимки с други момичета, прекратявам. Че аз с такъв нямам връзка.
Казвам при това положение. Не им знам предисториите.
Или пък излизам сама по клубовете.

# 41
  • Мнения: X
От две години сте заедно, за първи път ли ходите на почивка? А преди почивката излизате ли заедно с приятели, заедно ли живеете? За първи път ли се държи така или винаги е бил такъв, а ти чак сега си решила да се замисляш какво се случва 😏. Човек не се променя от днес за утре. До сега би трябвало да си разбрала какъв е и да му биеш шута.

# 42
  • Мнения: 18 422
Аз зор да излизам с коч компанията не бих имала. Без това щеше да цари разбирателство. Нали са били два дена, а после е времето за вас, доста по-дълго, предполагам?
За снимките не знам! Не звучи добре.

# 43
  • Мнения: 681
Ъъъъ, в твоята ситуация не бих казала, че имам приятел… Две години и нямаш изисквания?! И не можело да се снимаш с него?! Наум си казах “оммммм”, щото иначе щеше да стане нецензурно.

# 44
  • Мнения: 20 508
Е, на теб какво ти е добрето с този използвач?
И аз не се снимам с мъжа ми, но и той не се снима с разни пръдли.
Не може да е стеб га му е добре само.
Жена с ниско самочувствие си. Пращай го у лево.

Общи условия

Активация на акаунт