Почивка с лошо начало...неясен край

  • 7 661
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 588
Едно от най-обидните неща е някой да започне да крие половинката си. Ок, не веднага да качи 1000 снимки в социалните мрежи, но ако започне да избягва снимки, общи компании, работата е странна. Накратко-който държи на човека до него се гордее да излезе, да се снима с него, да го представи на познати, приятели, семейство.. Тази ситуация е нелепа. Ти уважаваш ли се? Ще ти се цупи, ще те изкарва натрапник, ще избягва снимки и ще те кара да не се чувстваш добре, а ти ще питаш дали е нормално? Това е реторичен въпрос.
Най-малкия проблем в случая е снимката с непознатите момичета. Всъщност нямаше да е такъв проблем ако се държеше нормално, снимаше се и с теб но в случая - замисли се какво хареса в него.

# 16
  • Мнения: 1 816
Интересно ми стана, как така се разбрахте да се ,,присъединиш" ? Смисъл, той ли те покани или ти се самопокани?

# 17
  • София
  • Мнения: 1 140
И питаш? Усещаш, че не е наред, виждаш, че не ти обръща внимание, реално знаеш отговора. Не, не е нормално.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 728
Този човек те крие не знам дали си забелязала. Нещо го притеснява явно било то във външността ти или в характера ти.

# 19
  • София
  • Мнения: 13 821
Още след първата вечер в стаята щях да съм си тръгнала.
Явно още си много млада и затова допускаш да те разиграва.
Предполагам, че скоро ще ти се изясни какъв ще е краят. За теб ще е добре да се случи по-рано.

# 20
  • Мнения: 46 665
Въобще не се занимавай с такива. Само нерви ще изхабиш.

Мъжките компании на морето приемат с охота жени. Никой от компанията няма да откаже да съчетае морето със секса. Проблемът е другаде.

# 21
  • Мнения: 6 188
Мъжките компании на морето приемат с охота жени. Никой от компанията няма да откаже да съчетае морето със секса.
Е, приемат де, ама не техните си. Няма да откажат с която и да е, нали затова са отишли сами.
Ама вдявайте ги малко тия неща.
Момчето се държи като абсолютно сингъл, явно няма сериозни намерения. Какво още има да се мисли?

# 22
  • Варна
  • Мнения: 36 878
Излязъл с аверите, прибрал се в осем сутринта. Извод - скъсали са се от купон, пиене и свалки. Излязъл с нея, надумкал се с вечеря и пожелал да се приберат за да спи. Дали е имало и 22.00 часа? Не е като осем сутринта. Изводът го оставям на авторката.

# 23
  • Мнения: 367
И аз бих си тръгнала още първата вечер когато се е прибрал сутринта.. Ти какво още правиш с него? Предпочита компанията на неговите приятели вместо твоята, за снимка на двамата и дума да не става. Това за мен не е връзка, а приятели с привилегии.

# 24
  • Мнения: 7 570
Връзката, която имате е единствено от твоя страна. Той се крие, не излиза с теб,  не те показва....това е ненормално, особено за връзка от 2 години. Явно той не чувства такава с теб.
Да съм си събрала багажа на първата вечер ,и съм го правила без да се замисля и то по много по дребна причина. А за такова нещо, направо ще го изритам от живота си на минутата.
Човек ,като иска да си е ерген, няма нужда да губи времето на другия.

# 25
  • София
  • Мнения: 8 045
Описаното не бих го нарекла и криене на жената. Просто всячески демонстрира, че не иска да е с нея, ама тя не се сеща. Нещата са малко "Ние сме заедно от 2 години, но той не знае". Единственото разумно решение е да си хване пътя, да го блокира отвсякъде и да му тегли сиктира.

# 26
  • Мнения: 7 570
Да, единствените полезни ходове са на авторката, трябва й кураж  ,малко реална преценка на нещата и да действа. Не е тоя, последният мъж на планетата.
И с него и без него, все тая....само,че като срещне човек за, който е приоритет, ще си вика...леле как съм го търпяла това.

# 27
  • Мнения: 6 188
И аз бих си тръгнала още първата вечер
Аз пък въобще не бих отишла, че да си тръгвам. Отишъл е с мъжка компания, ама айде и Пенка да сбере багажа. Каквото става във Вегас ... нали знаете.

# 28
  • Мнения: 3 791
Ти гадже нямаш и си на море сама. Така че дръж се подходящо.
Той ли ти плаща почивката?

# 29
  • Мнения: 32 575
С мъж трябва да ни е добре, да ни е зле можем и сами.
Би трябвало да се чувстваш унизена, и би трябвало да сложиш край и то завинаги.
Това не е нормално поведение.
Нито пък имате връзка. Използва те за чук чук. Вземи се събуди.
Що не вземеш и ти да се държиш като сингъл. Флиртувай, забий някой. Ако искаш де.

Общи условия

Активация на акаунт